Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора

густо майна Филибето

Когато простра бялото пране, страната, която е към светлината (дори не е задължително да е слънце), става леко жълта. Пера с Ариел или Персил, не винаги ползвам омекотител, но това винаги се получава. Има ли го при вас и мога ли да го предотвратя по някакъв начин?
Цитирай

София

На мен не ми е направило впечатление да пожълтява прането. Но за да не се притеснявам ще му стане ли нещо винаги простирам всичко наопаки, така дори и да пожълтее (или тъмното да избелее), то няма да се вижда.
Цитирай

София

Не съм забелязала, но као живееш на оживено место където минават много превозни средствае нормално. Изгорели газове, мръсен въздух, всички тези фактори влияят на белотата на прането
Цитирай

густо майна Филибето

Не, живея на 5 етаж и под нас има парк, според мен от слънцето се получава нещо, което не е избеляване, а цвета започва да жълтее. Rolling Eyes
Цитирай

Не, живея на 5 етаж и под нас има парк, според мен от слънцето се получава нещо, което не е избеляване, а цвета започва да жълтее. Rolling Eyes
Аз съм на същия хал .Отдолу дрехата си е с нормален цвят , а там където е пекло слънце дрехата си е променила цвета .Затова гледам да простирам вечер и сутрин да го прибирам или вътре когато е кофти времето .При мен се случва не само на белите дрехи .
Цитирай

Ямбол

И при мен се получава така, но само лятото - когато слънцето е много силно. И аз като Markrit гледам да простирам вечер и да прибирам прането сутрин (не, че винаги успявам).
Цитирай

София

На моето пране пък именно страната, която е  изложена на слънцето избелява още повече.
Цитирай

София

Ами простирай вътре... или си купи сушилня...Не знаех, че слънцето така уврежда бялото пране, но то е явно защото никога не съм простирала на тераса и затова нямам такъв проблем.
Цитирай

Galaxy 13197853088

едно време момите са избелвали прането на слънце, сега жълтее ...
Цитирай

MJF

не знам дали е от  nature016.според мен е от особености на плата или не спазване на изискванията за пране  Peace на дадения плат,материя.а за жълтите петна по ленени материи е нищено във форума
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Ми не, няма такова нещо при мен.
Обожавам да използвам слънцето, като основен "виновник" а изсушаването на прането ми.
За тъмните дрехи се съобразявам, да не ги пече цял ден.
Но белите - нон-стоп ги пека.

едно време момите са избелвали прането на слънце, сега жълтее ...

хА, де  Thinking
Цитирай

Sofia

Никога не  ми се е случвало. Може би зависи от материята или не спазване изискванията за пране newsm78
Цитирай

Да, и аз забелязах същото. Затова вече простирам бялото пране наопаки.
Цитирай

Разград

Не съм забелязала белите ми дрехи да пожълтяват. Обаче тъмните задължително ги простирам наопаки, защото цвета веднага изсветлява.
Цитирай

И аз не съм забелязала да пожълтяват  Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 28 отговора