Прераждане, карма и живот след смъртта...

  • 100 727
  • 346
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 210
 Влади  Hug, съжалявам мила, че и ти преживяваш този кошмар. Никой не заслужава това. Да това е нещо много лошо, много тежко и мъчно, но има и много други лоши и страшни неща които могат да се случат. Когато ми се случи и на мен тогава се замислих колко кратко и преходно е всичко и започнах да оценявам  и дребните неща. Сега едва ли ти се мисли за това но някой ден.

# 61
  • Мнения: 825
Влади, съжалявам миличка, за тежката ви загуба  smile3518
Много е трудно, бъди много силна . Hug те

# 62
  • Мнения: 604
zdraveite i ot men na 03.06.08g zagybihme bebi rodi se zaduhena v papnata vrav
nemoga vse o6te da se opomnq i mnogo mi tezi zatova po kasno 5te napi6a podrobnosti samo iskam da spodelq s vas 4e 15 dni predi da se rodi sanuvah 4e butam prazna koli4ka ne6to v men se preobarna togava no ne otdadoh golqmo zna4enie sega kato vi 4eta si mislq 4e ne e bilo slu4aino.blizka na6a poznata koqto se zanimava s numerulogiq kaza 4e prosto e trqbvalo da se slu4i ne6to mnogo lo6o i tova e bilo po priemlivoto ,ne moga i da si predstavq ne6to po lo6o ot tova da zagubi6 dete po tozi nelep na4in.sazelqvam za dalgiq post.
blagodarq vi za vnimanieto

Силно те Hug и съжалявам за бебочето!
Не се извинявай за нищо, ако имаш нужда
пиши и по- дълги постове!Всички мамчета
тук са готови да те изслушат и да ти помогнат
поне морално! Hug

# 63
  • Мнения: 15
iskam samo da spodelq 4e ne sam sa otkazala da probvam pak s netarpenie 4akam da minat vaprosnite 3-4 meseca za da zabremeneq pak i se nadqvam vsi4ko da e nared. ne se otkazvaite momi4eta tova e moqt savet. blagodarq vi i za milite dumi i koraza koito mi davate blagodarq ot sarce.

# 64
  • Мнения: 825
Тази вечер имахме гости. Отворих секцията, и там ..............едно сувенирче ангелче. Чак сега ми светна. Купих си го на сватбеното ни пътешествие, точно когато е станало бебето.

# 65
  • Мнения: 366
Три седмици преди да се случи лошото, сънувах че съм в болница, мъжът ми беше с мен и изведнъж усетих, че бебето излиза. Един лекар ми каза да легна на една носилка и чак като ми каза да изчакам да дойде колегата му, забелязах че е с една ръка. Събудих се с чувство на обреченост за нещо лошо, бях изплашена до смърт, но си наложих да не мисля за това. Тогава все още не предполагах, че има проблем. Седмица по-късно влязох в болница, но не успяха да спасят бебка, беше вече късно.
Все още помня този сън така ясно, сякаш наистина се е случило и сякаш е било вчера.
25.07.2006г. - най-черният ден за мен.

# 66
  • Мнения: 1 008
Сънувах братовчедка ми, за много кратко.... Дойде в парка и се прегърнахме. Само това помня. И също, че беше облечена с официална черна рокля и прическа. Същите, с които беше на моята сватба. Най вероятно не е случайно, а е някакъв знак. След 2 дни, на 9ти имаме годишнина от сватбата....
В събота бяхме на гробищата. Там имаше една много хубава пеперуда, стоеше си на гроба. После започна да обикаля покрай Виктория, а тя се смееше и забавляваше... Според майка ми леля Жани я е закачала и и се е радвала.... Много ми се иска да вярвам, че е така, но ... май не вярвам  Sad

# 67
  • Мнения: 384
Здравейте. моето е сън, ама ми е толкова реално, че трудни заспивам вече 4 вечер и пазя форума да не се премести.
Накратко, сънувах починалия си дядо/ починал е преди повече от 15 години, лека му пръст на човека/. сънувах, че пак го погребваме, баба и леля са в хола и аз отивам да си взема сбогом с него, той стана и тръгна към сина ми, виках му да не ходи , да не го пипа и да не го взема " остави го, остави го, той е толкова малък" . Виках си аз, ама дядо ми стана дете на възраста на сина ми, голяма игра беше- прадядо и внук. Аз само гледах отстрани и се молех да не го взема. Дядо беше много щастлив и само повтаряше " те ме пуснаха повече отколкото ми казаха сигурно пак ще съм жив". Малко по късно дядо ми / т.е. детето, в което се превърна за да не се плаши синът ми/ падна и изчезна и чух " прости ми, че дойдох, много исках да го видя, прости ми"
Събудих се и се усещам , че говоря и нареждам нещо и в същия момент и синът ми ревна / той спи в другата стая/и само викаше мама, така в рев и сополи изкара около 1 час
странно, е защото досега не съм го сънувала дядо си, мир на праха .
Синът ми доста прилича на чичо ми, който е починал на около 2 годинки / дядо ми определено беше много щастлив да види и да поиграе с внука си/. Цяла бременност само плаках и се притеснявах за детето си и само чичо си сънувах, който ме успокояваше на сън, че всичко ще е добре. Плами се роди, него повече не съм го сънувала

Незнам дали има живот след смърта, ама за пореден път се убедих, че близките ни когато имат възможност идват винаги да ни посетят, макар и на сън. 

# 68
  • Мнения: 2 494

Искрице, филма е "Раждането на Майло".

Моята най-добра приятелка почина на днешната дата при катасрофа преди 12 години  Cry Беше на 17...........
Когато разбрах тогава и я видях, цяла нощ не сме спали и под прозореца се чуваха много котки се бяха събрали и виеха, като плач се чуваше, сякаш много хора плачеха за нея, за прекършеното красиво момиче............ направо беше зловещо. Но и точно така се чувствах..........

Прегръщам ви и опитвам да вярвам.......

# 69
  • Мнения: 624
Според мен съществува прераждане, карма и живот след смъртта на физическото ни тяло.
Сънувала съм някои от предходните ми прераждания на Земята.
Мисля, че доста хора сънуват "спомени" от предходните си животи, но някои не го осъзнават.

Последна редакция: ср, 06 авг 2008, 23:20 от Passiflora

# 70
Ами това е темичката. Който се интересува и има какво да сподели да заповяда. За знаците на съдбата, сънищата... За това, връщат ли се нашите Ангелчета пак при нас? Усещали ли сте тяхното присъствие? И още, и още...

Аз имам някои преживявания, също така и собствени убежднения по тези въпроси, но ще разкажа по-натам.

# 71
  • Мнения: 822
Аз не вярвам в прераждането на душите. Вярвам, че един ден отново ще се видим с хората, които сме загубили - така е записано и в Библията - човек живее веднъж земята. След това тялото се преобразява, но чертите си остават същите, личността е същата. Това ми вдъхва много силна надежда, защото пак ще бъдем заедно със скъпите си хора - такива, каквито ги познаваме и обичаме.

# 72
  • Мнения: 226
.........понякога обаче много ми се иска по-скоро да срещна всички, които съм обичала и са си отишли (според мен тръде рано)....., а дали трябва да бързам???............И тук, на земята има душици, които обожавам, но понякога се разкъсвам.....

# 73
  • Мнения: 320
Три, четири дни преди да загубя бебето си семейството, което живее в нашата къща на квартира, всъщност жената ме е сънувала, че ще родя в 6 месец, което е много странно защото нямаме никаква роднинска, кръвна или каквато и да е друга връзка. Тя имаше проблемна бременност, но накрая роди живо и здраво момиченце, моето ангелче също беше момиченце, може би това е връзката незнам, но ми е странно.

# 74
  • Мнения: 822
Когато си загубил скъп човек празнината не може да се запълни с нищо друго. Част от теб е отишла с него. Но един ден ще се видим - рано или късно - когато Бог е отредил.
Най-добре за нас, за хората около нас, които също обичаме и ни обичат, и за скъпият ни човек, с който сме се разделили временно, да изживеем достойно живота си на Земята, за да можем да бъдем завинаги заедно след това.

Общи условия

Активация на акаунт