ТРАШНИ БОЛКИ В КРЪСТА

  • 1 392
  • 6
  •   1
Отговори
Моля, помагайте. Напоследък имам много силни болки в кръста, ниско долу. Не съм преди цикъл, нито ми изтръпват краката, нито нищо. Само кръстът ме боли ужасно и не знам какво може да е. Някой има ли опит в това да ми помогне?

# 1
  • Мнения: 1 495
Ами аз имам от време на време болки в кръста и в гърба. Много са неприятни. Не съм ходила все още на лекар. При мен се появяват болките най-вече сутрин след ставане от сън. С малко раздвижване вече не ги усещам. Може от леглото да е, от стоенето по цял ден пред компютър в една и съща стойка, дискова херния и т.н. Ако болките ти са постоянни и има тенденция на тяхното засилване и влошаване по - добре потърси мнението на специалист, за да ти се назначат евентуално нагревки, както и мазила за облекчаване.

# 2
  • DE
  • Мнения: 967
От много неща може да е. По-добре иди на лекар.
Мен ме боли целия кръст от бъбреците. Може и да е въпаление на седалищния нерв.
Ама тук можем само да гадаем.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
а може би ходиш малко по приведена ,отколкото трябва?Заглеждала ли си се в походката си?Защото навремето в пубертета моите болки в кръста бяха именно заради прегърбената ми походка.Слава бого,майка ми все ме потупваше в гърба да се изправя,и този вреден навик вече е история

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Иди се прегледай за пневмония - мен ме болеше по същия начин, когато имах вирусна пневмония, и място не можех да си намеря.

# 5
  • Мнения: 683
Моля, помагайте. Напоследък имам много силни болки в кръста, ниско долу. Не съм преди цикъл, нито ми изтръпват краката, нито нищо. Само кръстът ме боли ужасно и не знам какво може да е. Някой има ли опит в това да ми помогне?

Бъбреците, може да имаш песъчинки, изследвай си урината.

# 6
  • Мнения: 587
Моят съвет е да потърсиш ревматолог, особено щом имаш нощни болки и сутрешна скованост. Може да става дума за реактивен артрит . Трябва да се направят някой изследвания........... от къде си? Ако си от Варна идвай в клиниката по Ревматолгия, ако си от София - също, но в София, на Урвич.

Общи условия

Активация на акаунт