Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не съм срещала подобна тема, откакто влизам във форума, но ако е имало моля за извинение. Налага ми се да посетя зъболекар. Днес ходих да си взема час. Става въпрос за кариес и фотополимерна пломба. Предполагам, че зъболекарката е видяла, че съм бременна, а и като ме попита каква пломба ще искам и казах, че ако не ми пречи на състояниетоо предпочитам такава. Тя не каза нищо. Просто ми даде час. Дали обаче няма да ме облъчи по някакъв начин? newsm78 Някой ако има опит, моля да сподели.
Цитирай

Хасково

Не мисля че лазера ще ти навреди.Той не излъчва чак токова вредни лъчи че да се притесняваш, по скоро зъболекарката тр да има защита на очите.Не съм 100% сигурна но мисля че не тр да се тревожиш от този лазер, все пак това не е рентген за да имаш притеснение за облъчване или нещо от тоя сорт.
Цитирай

Пловдив

Спокойно отивай.
Няма страшно за бебо.
На мен дори зъб с упойка са ми вадили през бременността.
Стига зъболекарката да знае,че си бременна,всичко ще е ок. Peace
Цитирай

Sofia

Не се безпокой, нямат такава проникваща способност, няма абсолютно никаква опасност от облъчване на бебето.
Цитирай

Стара Загора

Няма проблем Peace
Цитирай

London, Sofia

Няма за какво да се притесняваш.
Цитирай

София

Няма проблем за фотополимерна пломба, има ако се иска рентгенова снимка - тогава е облъчване!
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

няма място за притеснение отивай да ти правят пломбата и спокойно
Цитирай

В райската градина

На мен даже и упойка ми сложиха в девети месец. Ходи спокойно.
Цитирай

гр.София

На мен ми направи такава пломба зъболекарката ми, на която имам голямо доверие, още повече, че тя самата роди преди около година и половина и запозната с рисковете при бременни жени. Тя ме попита само дали държа на упойка и аз отказах, но въпреки това не болеше.
Цитирай

София

Не мисля, че трябва да се притесняваш за лазера. На мен ми отказаха в по-късна бременност да ми направят зъбите, защото се тревожеха да не предизвикат контракции и преждевременно раждане.

Лека бременност и леко раждане!  Peace
Цитирай

в Надежда-та

Няма повод за притеснение.
Точно сега е момента да си оправиш зъбите Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.