Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Осиновители и осиновени
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
През април осинових 2 български деца и го направих само аз,  въпреки че съм омъжена за чужденец, защото съм все още българска гражданка и имах право на това. Сега търся добър адвокат, който да помогне на мъжа ми да осинови децата. Мъжът ми има лична карта на постоянно пребиваващ чужденец и има адресна регистрация в София. От службата "Социално подпомагане" (отдел "Закрила на детето") обещаха да направят социалния му доклад, след като той представи всички останали документи. Той ще бъде готов с документите през август месец и тогава ще има нужда от добър адвокат, който да го представи пред градския съд, където ще трябва да се гледа делото. Ако някой има опит в това отношение, най-сърдечно моля да ми даде координатите на такъв адвокат и моля това да стане колкото може по-бързо, въпреки че има достатъчно време, за да можем да организираме нещата навреме и добре.
Цитирай
Здравейте,
ние сме осиновителна агенция и бихте могли да ни пишете на адрес adoptbg@yahoo.com бихме могли да ви съдействаме. поздрави!
Цитирай
Здравейте, аз съм адвокат, работещ към фондация за международни осиновявания. Наскоро имахме случай, подобен на Вашия. Ако желаете да Ви съдействаме, моля обадете се на следните телефони: 987 17 97  или 0888 84 79 55.
Поздрави: Борисова
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.