Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте!
Отскоро съм в София и си търся нещо по мярка.
Препоръчайте ми , моля Ви магазин за бъдещи майки! Чух за магазин "Дева", Вие какво ще кажете, хубави ли са там дрехите или не струват?

благодаря Ви много!  bouquet
Цитирай

София

На втория етаж на малкия ЦУМ има магазин за бременни,ама не знам дали се казва "Дева".
Цитирай

София

Зад пазарчето на Младост 1 има хубаво магазинче за бременни.
Цитирай

На Фритьоф Нансен срещу НДк има малко магазинче-имат хубави неща.
Цитирай

София

На Фритьоф Нансен срещу НДк има малко магазинче-имат хубави неща.
Амурей се казва.
И аз го харесвам...но там дрехите са по-ежедневни....
Цитирай

Виж в Магазин 9+ на 2-рия етаж в Елемаг Лозенец. Има много качествени дрехи.
Цитирай

София

Преди две години пазарувах в магазин Мама Дона. Намира се на ул. Цар Самуил37, на ъгъла със Солунска. Доволна съм от качеството на дрехите  Peace
Цитирай

В море от любов

Преди две години пазарувах в магазин Мама Дона. Намира се на ул. Цар Самуил37, на ъгъла със Солунска. Доволна съм от качеството на дрехите  Peace
Макар, че съм от Русе, всичките ми дрехи бяха от Мама Донна Peace, много са хубави и удобни най-вече, материите са страхотни и кройките също Hug
Мисля, че магазина се намираше срещу Софийска вода Peace
Цитирай

"Овиесе" в Сити Център  Wink
Цитирай

София

Аз също си купувах от там .
Но сега на ул.Княз Борис I в частта и м/у ул.Денкоглу и ул.Солунска , забелязвам страхотен магазин за бременни .  Peace Просто ми направи впечатление с това , че са модерни , елегантни и различни дрехи  Very Happy Толкова хубави не съм виждала никъде .

В Бенетон имат дрехи за бременни , но не е голям изборът .

От скоро има и един нов магазин / те си ги шият / , казва се Boy or girl , в Борово е , на ул. Пирински проход , точно до блока в който живея , но като гледат само разни шарени туники и еднотипни панталони предлагат ... не допадат на моя стил .
Цитирай

гр.София

На ул."Пиротска", на спирката на трамвай №22 преди бул."Хр.Ботев"-ако се движиш в посока от Халите трябва да слезеш на спирката след Женския пазар-магазинчето се пада от дясната страна.
Цитирай

В Илиенския МОЛ.Дрехите са същите като тези на Пиротска самоче са по-евтини,и момичето е много любезно.А и на новите пътеки в Мл.1 онзи ден видях ново магазинче.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.