Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

Здравейте кажете ми трябва ли да се притеснявам имам чувството че коремчето на бебка е подуто, дали са колики  newsm78 
Цитирай

София; Дружбето

Колики, газове. В какъв смисъл подуто? твърдо ли е на пипане, плаче ли като я натискаш по коремчето?
Цитирай

В райската градина

Ако ти изглежда като на сумалийче - ами при повечето бебета е така, след като се напапат. Ние бяхме от изключенията - хич нямахме коремче.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Главата и корема на малките бебета са най-големи, направо изглеждат неестествени, в сравнение с другите части на тялото..... Точно като сумалийчета...  Very Happy  Ако не е твърдо коремчето и не плаче, като я пипаш, нищо й няма на бебка...  Peace
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

и на моя бебок му е доста голям корема но педито каза че е напълно нормално и няма смисъл да се притеснявам
Цитирай

София

на моето момче беше като на жаба Laughing
Цитирай

у дома

и на моя бебок му е доста голям корема но педито каза че е напълно нормално и няма смисъл да се притеснявам
И при нас така.
Цитирай

И при нас е така.Особено след като се нахраним.Като малко бременно коремче  Very Happy
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

И при нас е така,най ве4е като е нахранен Very Happy
Цитирай

France

А пък нашто прилича на бирено коремче... Very Happy
Цитирай

UK, Harlow/София

Дали е подуто от колики установяваше педиатърката след обстоен преглед.Ако очакваш бебето ти да има талия и полочки по корема -  няма да стане.
Цитирай

София

На моя син не само му беше като на жабка, но и беше издуто повечко в лявата страна. В един момент тази несиметричност ме притесни и го водих на ехограф.  EmbarassedКазаха, че стеничките на коремчето не са развити още и не могат добре да стегнат стомахчето и червата. А освен това там се намирал газовият мехур и той бил подут. Колики нямаше
Сега пак му е надуто, когато хапне, но не е тревожно
Ти питай педиатъра, ако искаш. Нормално е да се вглежаме в чудатата им ефина поява и да търсим тревожни сигнали. Добре е сигурно дететнцето. Да ти е здрава
Цитирай

София

Нормално е да приличат на Хъмпти-Дъмпти. Бебетата са големоглави и шкембести.
Цитирай

ДОБРИЧ

Може и да са колики.Твърдо ли е на пипане?
Цитирай

Бургас

Нормално е.Сина ми беше много слабичък, имаше само едно голямо шкембенце.С баща му се шегувахме, че е като сомалийче  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора