За първите любовни трепети...

  • 4 759
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
За това ми се иска да поговорим. Blush
Може и да се е коментирало, но не открих нищо та.... да си ви питам.
Кога за първи път видяхте у някой съученик(съученичка) или приятел в игрите (приятелка) нещо по-различно от просто другарче? Кога за първи път се разбушуваха прословутите пеперуди в стомаха? Grinning Помните ли ги тези моменти и като какви спомени са ви - по-скоро хубави или по-скоро ...тъжни?Първата целувка, първото изпращане до вкъщи.... Laughing
И нещо като подтема - как ви се струва: днешните деца по отракани ли са от нас в тази насока?  Thinking

# 1
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
помня да!
първата целувка беше многооо кофти..
първите пепруди не ме пуснаха с години..
днешните деца ли, ами те други неща- по материални ги вълнуват,
а не пеперуди  Naughty

# 2
  • Мнения: X
За първи път  се влюбих някъде в пети клас. Той се казваше Красимир. Ех, Краси, Краси, така и не  разбра  за трепетите ми!

Днешните деца дали са по-отракани? Не, не мисля. Просто прекалено много бързат да подплатят чувствата си със секс.

# 3
  • Мнения: 1 400
Днешните деца дали са по-отракани? Не, не мисля. Просто прекалено много бързат да подплатят чувствата си със секс.
Е как става тая работа? Аз умирах от срам само като ме погледнеше по-така някой младеж....Значи днешните са по-така, знам ли?! newsm78

# 4
  • Мнения: 698
Моята първа пеперуда беше тръпка несподелена - много сладък съученик, 9 клас. Никога не е имало между нас "нещо повече" и сигурно затова пазя много мили, прекрасни спомени от него и въобще от тези времена.  Heart Eyes

Първата целувка беше малко по-късно, както и изпращанията до вкъщи - и човекът беше друг  Grinning - и за него пазя хубави спомени, макар и след няколко годинки да се ожени за най-добрата ми приятелка от същите тези времена. Еххх...  Crazy

# 5
  • Мнения: 698
Е как става тая работа? Аз умирах от срам само като ме погледнеше по-така някой младеж....Значи днешните са по-така, знам ли?! newsm78

Ами как става - сексът стана масово експлоатирана тема вместо табуто, което беше. Какъв ти срам - по-скоро срамно е да не го правиш...  Rolling Eyes Пък и родителите имат по-малко време както да говорят за морал и ценности, така и въобще да видят какво се случва.

# 6
  • Мнения: 2 768
Напоследък съдбата си играе с мен и ми праща разни знаци и спомени за първата ми истинска любов.
Преди около месец случайно открих в къщата на баба моя книга, от която изпадна бележка (от ония, дето пишехме в час). Стана ми едно такова мило...
После го видях - имахме среща на класа. Ех.., какво да кажа! Това първата любов е като тату, няма отърване, цял живот я носиш!

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 21:22 от eta

# 7
  • Мнения: 851
Май за първи път се влюбих към 7-8 год. Той беше от друг град, виждахме се за малко и после...нищо. Първата целувка беше в едно кафе, помня че малко се дърпах в началото, но после като включих на 1 ва и до днес нямам спирка Mr. Green Но като цяло първите любови са много истински и искрени, няма задни мисли, няма тънки сметки, просто идеалистична любов!

# 8
  • Мнения: 2 161
В детската градина един Теодор ми хвана ръката успокояващо,когато се разплаках за майка си.Много си играехме с него,веднъж поиска да ме целуне,за да ми покаже някаква играчка.Съгласих се и това ми беше първата целувка.После с един Митко се съблякохме чисто голи и майка му ни спипа.

# 9
  • Мнения: X
Шанел, може ли на най-интересното да спреш? Довърши, де! Кво стана?

# 10
  • Мнения: 673
  За първи път се влюбих ,/ ама се влюбих!!!! / в седми клас. Прекарвах си ваканциите на село и там Го съзрях. Беше най-красивото русо момче на Земята. Естествено пеперудите ми си останаха моя тайна /или аз така си мислех/. Той дори не ме поздравяваше. Е...По-късно се сети за мен, естествено. Сега сме семейство и пеперудите още са тук. Sunglasses
  За първата целувка... Sickтова беше най-отвратителното нещо ,което ми се беше случвало. Един тип ,с който се изживявахме като гаджета реши ,че ще си напъха езика в устата ми , ама чак до сливиците... Sick.Ами аз като не знаех какво да правя с този език newsm78...
  За днешната младеж...мисля ,че няма нищо ново под слънцето...просто ние малко сме поостаряли. ooooh! Tired

# 11
  • Мнения: 6 417
За първи път се влюбих когато бях на 4 години. Беше споделено.  Crazy

# 12
  • Мнения: 2 161
Хайде,хайде,сигурно  вие не сте се събличали.Обаче като поотраснах беше по-интересно.Пак се съблякохме с един господинчо,и докато той изследваше гърдите ми без ръце,храс! вратата се отвори и майка му се закова направо.Аз лежа и я гледам,тя стои и ме гледа,а синчето й смуче ли смуче...

# 13
  • varna
  • Мнения: 676
В детската градина се "омъжих" за едно другарче.Вдигнахме в двора на градината сватба.После в пред училище се бях пак повлюбила,а от първи клас....да не говоря.Все бях влюбена в някой съученик.Ходех си замаяна по цял ден.Затова пък сега трудно се влюбвам.

# 14
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Помня и още как Whistling
Бях някъде в 4-5 клас и си харесах много едно момче Heart Eyes
Мислих си, че съм влюбена и така се тръшках за него ooooh!
В училище момчетата имаха навика да ни барат по дупето и аз нарочно се обличах малко по така, че да ме забележи въпросният Иван ама милия не се усети, че го харесвам Mr. Green
С него бяхме комшии и сме се събрали пред блока и играем на една игра ( не се сещам вече каква беше), маи развален телефон newsm78
Та този ,който губеше трябваше да направи нещо, което му казват. Laughing
Тъй като знаеха, че харесвам въпростното момче ми казаха да го целуна Laughing Laughing
Бях много щастлива Crazy

# 15
  • Мнения: 871
Един Любчо в градината ми беше първта любов. И ме целуваше и ме дереше по лицето с нокти...После любовта ни свърши като реших да видя кой има по-голяма пишка - той или брат му! Не беше той... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 161
Аз истинската си първа любов го спуках от бой във втори клас.Беше много по-едър от мен,но като му скочих на гърба,голям бой яде.

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
първата ми жена беше от предучилишна група, помня че я бях скрил в гардероба по едно време.
Десислава се казваше ... имахме планове за 6 деца, но ....

# 18
  • Под липата
  • Мнения: 620
Хайде,хайде,сигурно  вие не сте се събличали.Обаче като поотраснах беше по-интересно.Пак се съблякохме с един господинчо,и докато той изследваше гърдите ми без ръце,храс! вратата се отвори и майка му се закова направо.Аз лежа и я гледам,тя стои и ме гледа,а синчето й смуче ли смуче...
Ех, тези мами на господинчовците!  hahaha Като залепени за вратите на синчета та си са!  Joy Joy  Бе,те не знаят ли, че трябва да се почука на вратата, че може да има изнанада ?
 Майката на мой познат като го видяла в подобна ситуация, даже се поинтерисувала какво точно правят  hahaha
 Извинете, че не е съвсем по темата, но не се стърпях Simple Smile

# 19
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305

Защо? А би трябвало да е мил момент някакъв такъв... Thinking
Е, не е съвсем така - щом на 15 вече масово са недевственни Rolling Eyes
не беше мил моментът, защото той беше много, ама много настоятелен,
освен всичко друго и как да го кажа.... абе езикът му беше ОГРОМЕН!!!

а колкото до днешната младеж имах предвид, че ги интересува материалното и
секса по принцип, които така или инъче си вървят заедно, а не че си остават девствени.... Confused

# 20
  • Мнения: 17 546
Първите ми трепети са от предучилищната група. Руменчо, племенника на другарката Радкова беше сладко дете. После чак в четвърти клас. До тогава не срещнах достоен за вниманието ми Mr. Green Обаче на скоро имах толкова невероятна среща, че още ми става топло на душата като си спомня какво ми каза един скъп приятел и трепет по онова време. Толкова страхотно и мило беше това, което ми каза за тогава! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 984
Моят Асен от детската градина още ме преследва. При него е патологично. Mr. Green
Един Светльо от съседен блок ми беше изгората в четвърти клас, почти цялата учебна година. Но мои приятелки ми уредиха среща с него в междучасието и се оказа, че вече не съм влюбена в него. Много гадно се държа.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 22:59 от Хатшепсут

# 22
  • Мнения: 2 386
В детската градина сме се съблякли голи с един Миленчо. Когато мама ме попитала с ужас какво сме правели (пред всички учителки), аз гордо съм заявила, че сме си разглеждали кожените дупета.  hahaha Но това не се брои, нали?  Whistling
А Стефан вярваше, че ще се ожени за мен и ми свиреше на маракаси докато хапвах филиите с халва следобяд. Даваше ми и своята даже - млада, но манипулативна, хаха.

После се влюбих на 6 и половина. МЪртин от ЧЕрпан съм си записала, бяхме на море заедно. Седем години по-късно той ми бе първото гадже, голеееми трепети бяха, ех! Първата френска целувка на един кучи студ, чакайки автобуса. От 8 до 11.30 все автобус чакахме..  Laughing

# 23
  • Мнения: 1 400
 Joy Joy Joy
Забавно се получи Peace
Да си споделя и аз вече - първата ми любов беше един Николайчо от моя клас. Втори клас. Уви - несподелена любов такава някаква се яви. Впоследствие той ме обикна, но аз вече май обичах друг Mr. Green. В крайна сметка първата целувка....не беше това, което аз лелеех. Уви. Confused

# 24
  • Мнения: 7 474
Втори клас, при това взаимно и споделено  Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 91
Я да си попитам аз - ще ли ме светне някой относно първоизточника на въпросните ви "пеперуди"? Отде доде таз метафора ли, що ли...
Как пък всички почувствали пеперуди?
Мое съм си проста, но за пръв път налетях на това тука, в тоя форум!

# 26
  • Мнения: 3 423
При мен обаче май не бяха пеперуди в корема.
Аз почувствах, че трябва да се разделя с малебито.

# 27
  • Мнения: 1 400
При мен обаче май не бяха пеперуди в корема.
Аз почувствах, че трябва да се разделя с малебито.

И го замени със...? Whistling

# 28
  • Мнения: 7 723
При мен обаче май не бяха пеперуди в корема.
Аз почувствах, че трябва да се разделя с малебито.

И го замени със...? Whistling
С малеби без каймак Grinning

Аз за първи път се разтлепетликах във втори клас.
Или по- точно лятната ваканция между първи и втори клас.
Преместихме се в нов апартамент.
Мене ме пратиха цяло лято при прабаба ми на село,
а брат ми остана тук.
Като се върнах разбрах, че той вече си има нови приятели
и от чисто любопитсво излязох на балкона да видя с кой си играе и....
...тогава го видях! Crazy
Той беше...беше ... невероятен.... Crazy
Беше с моряшка фланелка и сини хастарени шорти.... Crazy
...показваше на брат ми как да си направи лодка от  стиропор...
...и я пускаха по течението в локвата, образувала се от избилата улична тръба... Crazy
...ухххххх, майкьоууууууу, като се сетя и ми става нещо и сега.... Crazy

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 00:56 от Руска

# 29
  • Мнения: 1 400
Руске, баш за това иде реч ама повечето се правят, че не едва ли не е било нещо нормално Rolling EyesТреперела си, нали? WhistlingИ аз се втрисах от разните му там чувства бушуващи дето не знаех как да ги разбера и да си ги обясня....
За това е и темата - да си споделим Blush

# 30
  • Мнения: 17 546
Вейдър, че кой отрича бре? Треперех яко. Пък като си получих първата истинска целувка в седми клас, в двора на детската градина и температура вдигнах вечерта. Е тогава такова треперене му ударих, че не е истина ooooh! Joy Joy

# 31
  • Мнения: 5 393
3ти клас.Почивка във Велинград с наще, 10тина дни в един хотел. Боби се казваше младежа, беше по-голям от мен с 2-3 години. Бая време ми пърхаха пеперуди в стомаха, поне 4-5 месеца.Ама нищо не стана де.

Първата целувка- в 6ти клас- пак голяма любов беше- Слав.

# 32
  • Мнения: 1 400
Вейдър, че кой отрича бре? Треперех яко. Пък като си получих първата истинска целувка в седми клас, в двора на детската градина и температура вдигнах вечерта. Е тогава такова треперене му ударих, че не е истина ooooh! Joy Joy
Ами ....така ми се е сторило може би. Laughing Ти пък изби рибата - температура вдигнала чак Joy.

# 33
  • Мнения: 2 386
Я да си попитам аз - ще ли ме светне някой относно първоизточника на въпросните ви "пеперуди"? Отде доде таз метафора ли, що ли...
Как пък всички почувствали пеперуди?
Мое съм си проста, но за пръв път налетях на това тука, в тоя форум!

To have butterflies in the stomach = to be anxious, nervous etc.

Butterflies in the stomach is a medical condition characterized by the physical sensation of a "fluttery" or "tickling" (hence butterflies) feeling in the stomach. This sensation can also be an uncontrollable physical sensation related to the body's fight or flight resonse or it can be an ineffable experience related to the psychology of love.


Some believe that this is caused by the release of epinephrine, or adrenaline when one is nervous, pulling blood away from the stomach and sending it to the muscles. This reduced blood flow, in turn, causes the stomach to temporarily shut down, and possibly the reason for reduced appetite during love sickness.

# 34
  • Мнения: 3 423
Абе, вие всичките ли сте немскоговорящи,
та ви пърхат пеперуди в коремите? Знаех,
че се подкосяват колене, че си гълта човек
езика, че си пуска боята, че чавка му изпива
мозъка, че става за резил, че... Ама пеперуди
в корема явно е някаква нова вълна в езика.
Някога не пърхаха пеперуди, миналия век...

# 35
  • Мнения: 2 386
Не е. Чети по-горе, писали сме едновременно.  Wink

# 36
  • Мнения: 1 400
Лисано, то че така, така - ама, пусто, много моден стана тоя израз Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 386
Каква мода, бре? Това си е английска метафора откакто се помня..

# 38
  • Мнения: 17 546
Ти пък изби рибата - температура вдигнала чак Joy.
Ми темпераментна съм си от малка Crazy гореща мацка, буквално Flutter Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 2 840
През лятната ваканция на 7-ми срещу 8-ми клас.
Аз се развивах бавно.
Някъде там трябваше и да спра, защото осъзнах, че тая работа не е за мен. Не спях, не ядях, не мислех, бях като облъчена. Shocked
Обаче, пусто, като влече, та чак влачи...

Дано няма тема за последната любов, че там е драмата голяма Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 400
Каква мода, бре? Това си е английска метафора откакто се помня..
То че така- така, ама у Българско си е нова мода Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 2 840
Каква мода, бре? Това си е английска метафора откакто се помня..
То че така- така, ама у Българско си е нова мода Laughing

Тук, на местна почва, никаква мода не е.
Имаме си една пеперудено влюбена открай време Mr. Green

# 42
  • Мнения: 7 723
...

Тук, на местна почва, никаква мода не е.
Имаме си една пеперудено влюбена открай време Mr. Green
То- нейното е хронично състояние Whistling Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
...

Тук, на местна почва, никаква мода не е.
Имаме си една пеперудено влюбена открай време Mr. Green
То- нейното е хронично състояние Whistling Laughing
А, виж хроничността може и да е фешън.
Аз за насекомите казах Crazy

# 44
  • Мнения: 80
За първи път се влюбих в шести клас, в един мнооого по голям от мен. Беше приятел на вуйчо ми. Беше споделена любов , но може би не толкова истинска , защото много бързо това чувство отшумя. newsm12

# 45
  • Мнения: X
Откакто се помня съм си влюбчива, като малка въздишах по батковците, после в 3-ти клас с някои съученици бяхме в "семейни" отношения. Но първата ми любов беше един Стойко ,който си го бях кръстила Котьо ( за пеперуди не знам,защото той ми е от бебешките години),знам че съм го ухапала  до синьо от любов и че като му видях сватбената снимка в местния вестник след 20 и кусур години, възкликнах :"Котьо се е оженил, о,не!"

# 46
  • Мнения: 183
В осми клас.Бяха му умалели шортите по физическо.Пусто любопитство.Така е, майка му като не му купи нови шорти,  сега си има проклета снаха.Разбира се, че за всичко е виновна свекървата.

# 47
  • Мнения: 984
Не е насекомо тя, а Блудна Луна! Simple Smile

По повод пеперудите, на мен ми се подкосиха кратата в междучасието и после като се заврях в мивката не можах да изляза от притеснение. Като влязох в класната стая учителката помисли, че ми е лошо и ме прати при сестрата. Аз като погледнах през един прозорец в коридора и го видях в двора да се мотае и пак ми прилоша. И така. Вечерта повръщах. Всички си помислиха, че съм болна. Mr. Green
Немаше пеперуди.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 10:59 от Хатшепсут

# 48
  • Мнения: 15 538
първите трепети - ах само като се сетя за тях и ми се свива стомаха. беше толкова хубаво - срамежливата усмивка, влюбения поглед, нетърпението да го срещна по коридора на училището.
толкова е хубаво да си спомня за всичко това и толкова ми се иска пак да го преживея  Blush

днешните младежи - мисля, че те са далеч от всичко това - прекалено много държат на външния вид, на марковите дрехи, на парите, на престижа, за да отделят чак такова внимание на дребните неща, които някога са ни карали да не спиме по цели нощи от вълнение. тях ги вълнуват съвсем различни неща сега. и според мен е жалко  Tired

# 49
  • Мнения: 152
мойта първа цилуфка беше в края на 7-ми клас... бяхме на рожден ден на една съученичка... няколко човека напускаха класа... играхме на бутилка...и на мен ми стана...  Crazy

# 50
  • Мнения: 1 400
мойта първа цилуфка беше в края на 7-ми клас... бяхме на рожден ден на една съученичка... няколко човека напускаха класа... играхме на бутилка...и на мен ми стана...  Crazy
Joy
Ето!
Знаех си аз , че мъжовете нямат пеперуди.... bowuu

Адреналинке, жалко е, да. Но все имам някакви такива тайни надежди, че и при тях го има. Това по детски чисто, неподправено и красиво чувство. Проблема е, че твърде рядко се среща като че ли... Thinking

# 51
  • Мнения: 958
Първата ми тръпка, беше от 1-4 клас, казваше се Светозар, викахме му заро. Беше по скоро приятелска, аз бях най-мъничката в класа, той беше най-грамадния, и ме пазеше. Учеше ме да играя карти, винаги ме защитаваше и изпращаше до вкъщи. Не съм го виждала от много години.
Първата истинска тръпка ми беше на 13 години, лятото на село. Ех Мишо, Мишо. Мургав, много черна коса и страхотни зелени очи. Колоездач. Бях много влюбена, смея да кажа и той. 4 лета продължи всичко. Тичаше след колата, като ме прибираха от село, и всяка сутрин звънеше в 6:30, да ме чуе, преди училище. В повечето случай говореше с майка ми,защото аз си доспивах, но някак си тези обаждания ме зареждаха. Всеки път като го видех ми се свиваше корема. Първата целувка беше ужасна, удряхме си зъбите. Накрая аз го оставих, заради вуйчо му.
Още сме приятели, той тръгна с една моя приятелка, и постоянно ми споделяше, веднъж ми каза, след години, че ако не съм го оставила щял да се ожени за мен, защото в мен открил истинската любов.
Само че аз открих моята също. Той беше детската ми любов. Истинската сега я изживявам  Peace

# 52
  • Мнения: 673
  Защо смятате ,че днешните тийнейджъри не се влюбват? Мисля ,че и те си изживяват трепетите ,така както и ние на времето. Такъв е кръговрата на живота.

# 53
  • Мнения: 1 400
  Защо смятате ,че днешните тийнейджъри не се влюбват? Мисля ,че и те си изживяват трепетите ,така както и ние на времето. Такъв е кръговрата на живота.
О, влюбват си се. Определено. Но твърде бързо се хвърлят в консумацията на това чувство...Бързат, не го изживяват докрай....Така си мисля. Навремето ни трябваха месеци да се престрашим да се хванем за ръка, да се целунем лекичко по бузките , а сега ....май не е така. Thinking

# 54
  • Мнения: 2 161
Мисля,че днешните деца не са по-различни от вчерашните.Само информацияте им е в повече.

# 55
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Аз пък, май съм от бързо развиващите се, които после, обаче, зациклят - трайно! Simple Smile
За първи път се влюбих на 3 години в един строителен работник на строежа на къщата ни . Беше силен - носеше ме на конче и ме подхвърляше чааааак до небето  Crazy Аз пък от любов му разливах водата, бърках му в очите  Mr. Green - абе, любов ,та чак дрънка! Simple Smile После, в първи клас имаше едно момченце, което искаше да се жени за мен - все ме държеше за ръка, изпращаше ме, но пеперудите го бяха налетяли само него Simple Smile Аз си го имах само за другарче.
 После, в пети клас направо щях да умра от любов. Така ме накълва щъркела, че ревах, че се тръшках по един Валери...... Най щастливите ми дни, бяха като ми оскубе опашката, като ме спъне един-два пъти и хууууубавичко си разраня коленете -  просто си умиргах от кеф! Simple Smile В дните, когато това не се случеше, просто увяхвах като бурен на слънце. После го разлюбих - ама чак в 8-ми клас, защото той продължи със старите номера, а аз бях на друга вълна  Rolling Eyes
 В 9 клас пак се тръшнах от любовна мъка - и пеперуди ми пърхаха, и скакалци.... Жива ме изядоха, а той тръгна с друга..... Та, затова зациклих няколко години Simple Smile  Не исках да се влюбвам и да се окаже несподелена любов.

# 56
  • Мнения: 740
Понеже Балу сподели, че след първата целувка така се разтреперила, че чак вдигнала температура, аз искам да я забия в земята като споделя, че вечерта след моята първа истинска пеперудено-трептяща целувка, направо си ми дойде за първи път цикъла   Crazy
ха сега  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 400
Понеже Балу сподели, че след първата целувка така се разтреперила, че чак вдигнала температура, аз искам да я забия в земята като споделя, че вечерта след моята първа истинска пеперудено-трептяща целувка, направо си ми дойде за първи път цикъла   Crazy
ха сега  Mr. Green

Shocked hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 4 841
Първи клас - несподелено.
Пети - споделено. Първа целувка и прегръдка - мммм, мили спомени.... Прекрасно чувство, помня го като че беше вчера, и още ми става пеперудено в стомаха... Връзката ни продължи около година, после го преместиха в ТВУ и така и не го видях никога повече.
В последствие разбрах, че е бил последователно в български и чужд затвор... Лошо момче беше, мноооого лошо, но ми остави мноооого  хубави спомени  Embarassed Embarassed Embarassed

# 59
  • Мнения: 152
...Бързат, не го изживяват докрай....Така си мисля. Навремето ни трябваха месеци да се престрашим да се хванем за ръка, да се целунем лекичко по бузките , а сега ....май не е така. Thinking
Вий жените сте виновни за това...
спомням си навремето като хванех некое момиче за ръката и... целият на кур ставах. А сега се разхождат с циците навънка... и дупета и...паласки  Crazy пресищат се...
Любовния трепет се свежда до това да се топне пипера!  Shocked

# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
Май бях в 5 клас. Харесахме се с един "батко" от 6-ти  Crazy Сутрин ме причакваше на входа на училището и ми пъхаше бележчици в ръката. По-нататък се и поцелувахме и така...

# 61
  • Мнения: 1 400
Хайде сега. НИй сме били виновни.
Аз пък мисля, че точно вий сте виновни защото
Любовния трепет се свежда до това да се топне пипера!  Shocked
Whistling Whistling Whistling

# 62
  • Под липата
  • Мнения: 620
...Бързат, не го изживяват докрай....Така си мисля. Навремето ни трябваха месеци да се престрашим да се хванем за ръка, да се целунем лекичко по бузките , а сега ....май не е така. Thinking
Вий жените сте виновни за това...
спомням си навремето като хванех некое момиче за ръката и... целият на кур ставах. А сега се разхождат с циците навънка... и дупета и...паласки  Crazy пресищат се...
Любовния трепет се свежда до това да се топне пипера!  Shocked
Хахахахахахааааа...... има нещо много вярно в това  hahaha

# 63
  • Мнения: 301
лИбоФ ли бе да се опишеш  Crazy
От детската все заедно бяхме - той ми уби любимата кукла Ема (прави и спешна операция от апандесит) hahaha
до към 5-ти клас си бяхме най-добри приятели, в 6-ти нещо ни стана на едно зелено училище (много бира пихме Sick) яко драйфах после и един студ - та той остана в нашата стая да ме наглежда да не се простудя Blush Първата целувка (освен с многото бира) само с хубаво помня Embarassed
И така до - аз в 1-ви курс студентка  Flutter - той в испанско да не го вземат войник ooooh!
Миналата година като си дойде за първи път и се видяхме на морето  Crazy Embarassed Blush ooooh!
Гледа сина ми, мига със зелените си очи и ми казва - "А можеше да е мой, ама не е късно" - пИперуди още фъркат  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 622
 
Бях първи клас, а той трети. Димитрин се казваше, на 8 март имаше РД (някой да не си познае мъжа, обаче  Laughing ). С още една приятелка бяхме хлътнали по него и все го канехме по РД, викахме го да играем заедно. Стражари и апаши, бомбички правихме, какво ли не  Whistling

Но, разбира се не сме се целували или нещо друго. Аз съм коза и не се давам лесно, така или иначе  Laughing

После в 4-ти клас харесвах братовчеда(две години по-голям) на една приятелка, но бързо разбрах че това не е човек за мен, защото все се мъкнеше с...мама.  Stop и беше много залюхан. Язък му за хубостта  Crossing Arms

Преди първи клас нямам спомени да съм се заглеждала по момчета, защото бях по-скоро бунтарско дете- организирах групи за бягство от ДГ, със специални планове за действие и с точна представа къде ще ходим след това  Crazy

Иначе аз трудно харесвам някого, но като си го заплюя, мисля, че не пепруди, ами цели самолети ми пърхат, много съм емоционална, особено на тази тема  Blush

# 65
  • Мнения: 1 517
Лятото между 4 и 5 клас. На почивка на Кранево. Антон, колкото мен голям. Сладур и половина. То нашето си беше повече приятелство и то страхотно, но аз имах и пеперуди  Mr. Green Мечтаех си как ще се оженим и ще пътуваме до Германия и по целия свят  Grinning - бях чула, че той с родителите си няколко пъти вече е ходил там.  Голям рев ревах като се разделяхме, понеже татко дойде да ни вземе няколко дни по-рано (не помня причините). Питат ме нашите: "Що ревеш сега", а аз - "Една пчела ме ужили"  Joy

# 66
  • Мнения: 3 268
В трети клас се влюбих безпаметно в свой връстник,мой съсед от блока.Той се оказа детската ми любов,много се обичахме,макар и чисто платонично до 7 клас.С него беше и първата ми целувка,която никога няма да забравя,сякаш ме удари ток.Пеперудите в стомаха ми пърхаха всеки път,щом го видя.
Ако трябва да сравнявам нас и днешните подрастващи,не мисля,че има чак толкова голяма разлика в емоциите и трепетите.Синът ми например вече 5 месеца е безумно влюбен и толкова много обича приятелката си,че като ги видя и ми се насълзяват очите понякога.Наскоро ми сподели,че когато не е с нея изпитва болка,истинска болка в сърцето.Хубаво е,когато човек преживее такава любов поне веднъж в живота си.

# 67
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Ех, първите трепети изживях в 4-та група в детската градина. Казваше се Светослав, пазеше ме от другите момчета (да не ми вдигат полата) и свиреше на пиано. Обаче се оказа, че не само аз го харесвам. Чак до размяна на шамари се стигна с другото момиче, а той милия, седя и ни гледа как се караме и бием за него. Накрая ме дръпна за ръката и ми прошепна "Недей да й казваш, но аз теб те харесвам повече". Заради него баща ми ми изтегли ухото пред половината квартал. Причината - отидох Светльо да ми посвири на пиано, докато с баща ми се редяхме на опашка за хляб. Аз си изкарах страхотно, хем ми свирят серенада, хем и сок пих (майка му ме почерпи), а баща ми през това време обикаля квартала да ме търси. Е, намери ме и ми изтегли ухото пред всички, дори пред Светльо, който ми махаше от прозореца. И друга случка си спомням... За 8-и март ще изнасяме преставление пред майките. Разбира се, по план аз ще танцувам със Светльо, както на всички репетиции преди това. Обаче сигурността ми беше разклатена от Боби, който за разлика от другите момчета се появи с дълъг панталон. След кратък размисъл, реших, че ще танцувам с него, като в същото време ще гледам Светльо. Този миг го имам запечатан и на снимка - танцувам с един, а гледам влюбено друг Embarassed Скоро след като почнахме училище, Светльо се премести в друг квартал.
Първата си любов срещнах по време на летен лагер - Боян. Бях на 12, той също. Вървеше по петите ми и ми се обясняваше в любов. Аз пък не го исках. Едва през последния ден от лагера, разбрах, че всъщност съм влюбена до уши. Различни училища, различни кавартали, нямаше как да го видя пак, а направо гаснех от любов. Чак стихове прописах. И о, какъв късмет, на следващото лято пак на лагер и той също. Само дето ме беше срам да си призная, а пък той не смяташе да ми се обяснява повече. Цели 20 дни само се гледахме, направо се изпивахме с поглед, но никой не направи първата крачка. После на няколко пъти сме се засичали на кино, но никога не си проговорихме, само се гледахме като за последно. 

# 68
  • Мнения: 5 539
В първи клас усетих първите си любовни трепети. Той ми дърпаше плитките и ми викаше "маце". И през ум не ми е минавало за целувки обаче.

# 69
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Първите ми истински любовни трепети бяха в 8 клас. Когато го виждах по коридорите в училище ми се подкосявах краката, разтрепервах се, обръщаше ми се стомаха и ми се завиваше свят. Беше болезнено и прекрасно, разтърсващо и несподелено.
 Първата истинска целувка си я открадна едно момче от компанията с която се събирахме, а аз избягах.  Blush

# 70
  • Мнения: 2 161
Много романтични сте ги описали влюбванията си.Аз на всичките си любови първо съм имала желание да им смачкам фасона.Докато не станах на 16.

# 71
  • Мнения: 673
 И като стана на 16 кво? А? newsm53

# 72
  • Мнения: 2 161
Спрях да се бия,какво.Започнах културно да се возя в колите им.

# 73
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Адреналинке, жалко е, да. Но все имам някакви такива тайни надежди, че и при тях го има. Това по детски чисто, неподправено и красиво чувство. Проблема е, че твърде рядко се среща като че ли... Thinking
Ааа, как тъй ще да е рядко. Яяяяя недейте тей бързо ни отписва младите  Mr. Green. То пеперуди, мухи, комари ... всичко в едно сякаш ни връхлита Crazy .
Иначе и аз си помня първата любов ... ооох Мишооо, колко хубаво рисуваше. Пък и с тез черни очи.  Crazy
И първата целувка помня.Беше на един студееееееен до болка училищен таван. На стар скърцащ чин, на който видях после, че с пергел е издълбано "SEX"  Joy A после цял ден си мислех, че всички разбират, че ме е целунал  Laughing
Обаче и до ден днешен съм тей ... колена треперят, глас отслабва, пребледнявам. Всеки път сякаш за пръв път се влюбвам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт