Ей....

  • 1 336
  • 16
  •   1
Отговори
Много хубав този форум, много - добре, че беше вестник "Капитал", та да се информирам за него!

# 1
  • Мнения: 984
А Гуглето не ползваш ли?
Щото в-к "Капитал" е майстор в полу-информацията. Wink

# 2
  • Мнения: 606
И аз те обичам.

# 3
  • Мнения: 22
А Гуглето не ползваш ли?
Щото в-к "Капитал" е майстор в полу-информацията. Wink

Може би ползва Гугъл  Thinking

# 4
  • Мнения: 152
Много хубав този форум, много - добре, че беше вестник "Капитал", та да се информирам за него!
...супата бе!  Mr. Green

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Свирчо , бас, че рабитиш за Капитал.
И си жена Crazy

# 6
  • Мнения: 4 111
Добре, че беше този форум да разбера за вестник Капитал.   Tired

# 7
  • Мнения: 606
Вестник кой?  newsm78

# 8
Свирчо , бас, че рабитиш за Капитал.
И си жена Crazy

Не, нямам нищо общо с "Капитал", освен че им чета интернет изданието - и покрай ония истории с ПИБ разбрах за вашия форум.
И... не съм жена, но се интересувам от въпросите за отглеждането на децата, скоро и аз се надявам да стана татко Simple Smile

# 9
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Свирчо , бас, че рабитиш за Капитал.
И си жена Crazy

Не, нямам нищо общо с "Капитал", освен че им чета интернет изданието - и покрай ония истории с ПИБ разбрах за вашия форум.
И... не съм жена, но се интересувам от въпросите за отглеждането на децата, скоро и аз се надявам да стана татко Simple Smile


Дай Боже Praynig

# 10
Благодаря ви приятели, много сте мили - направо се чудя с какво право разни злобари като Мавруд, Коректор, Реален и Воден дух си позволяват така да говорят за вас  Sad

# 11
  • Мнения: 8 999
Аз вярвам само на информация, пошепната "на ухо". Ако бях узнала за форума от вестник Капитал, а не от една приятелка, то никога не бих се заинтригувала.

# 12
  • Мнения: 152
И... не съм жена, но се интересувам от въпросите за отглеждането на децата, скоро и аз се надявам да стана татко Simple Smile
С такъв потенциал - можеш спокойно да станеш и мама!  Crazy

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Цитат
Мавруд, Коректор, Реален и Воден дух
Тези последните са си проблем на сайтовете и блоговете, където творят.
Да приключим с Капиталните заметки.
Добре дошъл, надявам се да си прочисти вече гърлото.

# 14
Аз вярвам само на информация, пошепната "на ухо". Ако бях узнала за форума от вестник Капитал, а не от една приятелка, то никога не бих се заинтригувала.
Ами то аз само такива вестници чета, сериозни

Общи условия

Активация на акаунт