® E-bay - тема 9

  • 36 343
  • 999
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 207
Пускайте диспути да ви връща парите.Аз имам едни обеци от charminlove(май така беше).Не съм ги носила ама са доста масивни.Абе доволна съм,но го няма вече.




Запис Crazy

# 31
  • Мнения: 6 618
Е, поне започнаха да пристигат "сребрата" дет не са сребра от китайчето.

# 32
  • Мнения: 1 140
Е то беше ясно, че не е сребро. По-интересно е какво е всъщност. Разчитам, че Дуранго скоро ще разбули мистерията.
Дуранго, споко бе човек! Не се шашкай, всичко ще е ок с камиончето и лятото ще се съберем на морето всички съфорумци и ти ще ни повозиш  Laughing

# 33
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
charminlove, поне на външен вид нещата бяха добре......Това е абсолютно тенеке  #Cussing out
Моя диспут го пуснах в пей пал,ама ми е за пръв път... дано има резултат

# 34
  • София
  • Мнения: 10 309
Уф... и аз чакам сребро от 2008topway  #Cussing out

Май ще е засипан с диспути Simple Smile

# 35
  • Мнения: 3 219
Моето сребро го носих при златарка, тя го човърка с нещо , в смисъл направи дълбока резка, каза ми, че е сребро, поне до там, до където беше резката. Каза, че вероятно може в дълбочината да е мед, но отгоре сребърното покритие е доста дебело. Аз моя комплект го нося вече месец, не съм забелязала нещо очевадно, просто леко е потъмняло, като всяко сребро. От шарминглав ми е комплекта.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Добре де, като е пишело, че среброто е 92,5, а не 925 дали ще уважат диспутите, защото това означавало само 1/9 част сребро. Това ми го каза, човек който се занимава със сребърна бижутерия.
Т.е. вие сте прочели и сте си купили. Сега като се оплаквате може да ви отрежат.

# 37
  • Мнения: 305
писах му имеил да ми кансел ордера,защото така или ина4е ще пусна диспут после #2gunfire #Cussing out

# 38
  • София
  • Мнения: 212
Аз все още не съм платила очилата !!!!!!!!!!


Аз вкарах четирицифрения код,но как да проверя !
Да не би това да е пробема !
Пари в картата има !!

П.П.

В предната тема видях че е коментирано ,че ако нямаш този код не можеш да плашташ над 100 долара.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Добре де, като е пишело, че среброто е 92,5, а не 925 дали ще уважат диспутите, защото това означавало само 1/9 част сребро. Това ми го каза, човек който се занимава със сребърна бижутерия.
Т.е. вие сте прочели и сте си купили. Сега като се оплаквате може да ви отрежат.
никъде не пише 92,5
пише Material: 925 sterling silver

# 40
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Добре де, като е пишело, че среброто е 92,5, а не 925 дали ще уважат диспутите, защото това означавало само 1/9 част сребро. Това ми го каза, човек който се занимава със сребърна бижутерия.
Т.е. вие сте прочели и сте си купили. Сега като се оплаквате може да ви отрежат.
ами то е едно и също
92,5%

# 41
  • Мнения: 3 219
И на моето си пишеше 925

# 42
  • Мнения: 1 685
Mr. GreenИ аз-ама и трета е добре-да питам пак при обявена цена 99$-ще плащам ли мито и ддс? newsm78

3-ти път Crossing Arms


 ThinkingА от тези сладури някой купувал ли е-на техните всички "сребра" пише 925 zyjewel2008,hiruby8888
И още нещо комбинирания шипинг преди наддаването ли се уговаря?

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 10:09 от teo_71

# 43
  • Мнения: 1 140
Mr. GreenИ аз-ама и трета е добре-да питам пак при обявена цена 99$-ще плащам ли мито и ддс? newsm78

3-ти път Crossing Arms

 
Доколкото си спомням, човекът си е написал, че го обявява като подарък на по-ниска стойност, така че няма да плащаш мито. Ако го обяви на тази стойност, най-вероятно ще плащаш.

# 44
  • Мнения: 696
Mr. GreenИ аз-ама и трета е добре-да питам пак при обявена цена 99$-ще плащам ли мито и ддс? newsm78

3-ти път Crossing Arms

 
Доколкото си спомням, човекът си е написал, че го обявява като подарък на по-ниска стойност, така че няма да плащаш мито. Ако го обяви на тази стойност, най-вероятно ще плащаш.
Ако на пратката пише стойността-ще плащаш/освобождаваш през митница/Необлагаемият минимум мисля че е 60$. ДДС се плаща и на транспорта

Общи условия

Активация на акаунт