Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

у дома

Здравейте,
Искам да попитам мога ли да давам на бебчо, който е на 20 дни, български лактогенен чай, разреден с вода? Бях чела някъде във форума, че чаят помага и срещу колики, защото съдържа семена от копър и анасон. Явно много го мъчат коликите, защото от тази нощ само мрънка и се напъва. Давам му и капки Colief срещу коликите. Не знам какво друго да направя..
Цитирай

Толбухин

Може ти да го пиеш и по този начин да го поема бебето,чрез кърмата. Peace
Цитирай

Бургас

Според мен купи САМО копър и анасон семена от билкова аптека, ако решиш да даваш. Лактогонния чай съдържа и други билки, чието приемане може и да е противопоказно за бебчо.
Цитирай

Бургас

А сетих се, че и Хип имаха такъв чай против колики с копър. На нас лично не ни помогна.
Цитирай

Толбухин

"Бебезан" е чай за бебета и е против колики.
Цитирай

София

Лактогонния чай е за кърмачките, не за бебето. Освен него аз пиех отделно копър и анасон и мисля, че доста помогнаха и коликите доста бързо отшумяха.
Цитирай

София

Давай му чай за колики. Хип имат, бебезан, както и разни други...Лактогенен аз лично не бих давала.
Въпреки, че чесно казано не помага, а има едно друго - ако приема много чай (или друга течност) може да намали приема на кърма.
По-добре с капки - но и с тях не очаквай чудеса.
Цитирай

Sofia

Може ти да го пиеш и по този начин да го поема бебето,чрез кърмата. Peace
Аз направих точно това и коликите сякаш отшумяха...но може би им е било и време де...при всички случаи това е по-добрия вариант от това да даваш на детето лактогонен чай-мисля че не е редно
Цитирай

у дома

Благодаря ви за отговорите, момичета.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.