Препоръчайте ми памперси за лятото

  • 6 364
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 423
Според мен всички памперси спарват.
Ние сме с "Pampers"  Peace

# 31
  • Мнения: 2 111
Използвам  "Pampers" откакто се е родила,пробвах и новия вариант "Sleep and play" и ми харесаха,защото са тънки,не са ми пропускали-на 3 часа ги сменям,преди всяко кърмене. Peace

# 32
# 33
  • Мнения: 5 026
Само памперс ползвам, независимо от сезона Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 457
а някой да знае от къде могат да се купят памперси за плуване newsm78

# 35
  • Мнения: 512
В жегите всички памперси ще спарват.Аз съм за Pampers  Peace

 Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 4 588
Не съм се замисляла да сменям памперсите през лятото. Целогодишно ползвам Молфикс и съм доволна. Peace

# 37
  • Мнения: 21
Според мен е важно да се сменят често и да се свалят от време на време, което, обаче знам как става само на теория - още не съм имала бебе през лятото, предвид възрастта ни.... baby_neutral
До този момент не сме имали никакъв проблем с дупето - ползвам Памперс и Мустела. В началото - всъщност 5 месеца, докато само я кърмех доста пропускаха отстрани, но какво да се прави - перях си и това е! Laughing

# 38
  • Мнения: 43
ползвам само памперсите на Pioeon- и дупето на малкото е хладно Mr. Greenмайтап,но шегата на страна с тях изобщо не се запарва имали дищаша повърхност!

# 39
  • Мнения: 610
само Памперс Peace

# 40
  • Мнения: 674
Сега ползвам Sleep and Play,харесват ми защото са по-тънки от другите.

# 41
  • Мнения: 132
А знаете ли дали Хъджис са тънички,защото аз в момента ползвам Мамиа и са доста обемни и на летните дрешки не стоят добре.Разбрах,че Памперс са най-тънки,но дупето на моя син се обрива от тях

# 42
  • Мнения: 1 685
Според мен всички памперси спарват.
Ние сме с "Pampers"  Peace
Peace

# 43
  • Мнения: 77
Аз ползвам Памперс класика. ПОлзвах и Sleep&Play, но по дупето остават топчета разни и Алекс получи някакви петна. Иначе изглеждаха много симпатични Confused

# 44
  • Мнения: 1 006
Кан бебе и Памперс Слип енд Плей са тънички и стават за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт