Бебета ЮНИ 44

  • 11 545
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 279
Едно записче на бързо!

Мадона, браво на теб! Много положително си се настроила  Peace

# 16
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
За каучуковите биберони не се притеснявайте! Тях може в стерилизатора  Peace! Ама на слагайте
балона на помпата  Naughty!

За кърменето - ами предадох се  Sad! Днес започнах хапчетата и сега съм стегната с ластични бинтове, за да спре кърмата. Колкото и да ми е мъчно това е истината  Sad! Пих аналгин за главоболието и днес се чувствам почти нормално. Само се моля дребчо да е добре с АМ, пък аз ще се оправя  Praynig! Достраша ме от алтернативата да направя мастит и после да спирам кърмата с още повече проблеми. То и сега не е сигурно, че няма да направя, ама дано не се случи  Praynig! Снощи като за последно му дадох изцедената кърма (120 мл.) и му стигна да се нахрани точно за 1 час и писна от глад. Това беше и преломния момент да реша, че стига толкова и сутринта след като се наревах порядъчно, че ще взема храната на бебо, се обадих на доки и изпих първото хапче. Сега чакам мъжа ми да ми донесе още трички и  ще пия на 12 часа по едно. За 2-3 дни трябвало да спре без проблеми! Дано  Praynig! Ама как ме болят гърдите не е истина  Sad! Особено едната е огромна и боли зверски  Sad! Не се оправдавам, само ви обяснявам ситуацията!

Самимами, благодаря че се грижиш за темичката ни   bouquet!

# 17
  • Мнения: 5 713
Meg H я виждам на "балкона". Simple Smile

# 18
  • Мнения: 33
Днес 4 юни 12:45, мама Миглена (Meg_H) роди малко слънце Катерина. Малко-малко, 4 185 грама и 53 сантиметра!!!
При раждането за нещастие имаме фрактура на лявата ръка и пареза на дясната. Стискайте палци беба скоро да се завърне у дома възстановена, както и майката,и да радва цялото семейство!

от замаяния татко Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 20:22 от Meg_H

# 19
  • Мнения: 17
Запис и от мен!  Party samimami, хиляди благодарности за поддържането на темичките ни!  Hug

После какво ще го правим този стол не знам, освен да държим бебо в него и да си въобразяваме че се возим.  Rolling Eyes
Така ме разсмя...  Joy Joy Joy

Маристута, виртуалните букети, които изпращаш винаги са страхотни - голям естет си.
Много ти благодаря!  Blush Чакаме да кажеш как е минала консултацията!  Peace

marvele, не се давай на депресия! Скоро всичко ще си върви като по вода, след като привикнеш към новият режим! Погледни своята бебка и помисли колко прекрасно създание е тя!  baby_neutral Heart Eyes

T o n i,  не се притеснявай излишно за неща, част от които не зависят от теб! Знаеш, че престоят в МД е за доброто на бебончо! Всичко ще бъде наред!  fingerscrossed

dari75, всеки човек взима решенията си индивидуално и според мен никой няма право те упреква за решението ти!  fingerscrossed

Мадона, чакаме снимчици на малката принцеса Никол.   bouquet А рожденият ден е на таткото на tanita_83!  Peace

Хубава и спокойна вечер, тумбачета! Flowers Bouquet

# 20
  • Мнения: 5 713
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ГОЛЯМА КАТЕРИНА!

Вярвам, че ще се възстанови напълно! Стискам палци!

  bouquet

Само не загрях коя е мама Миглена, но това изобщо не е важно точно в тоя момент.

# 21
  • Мнения: 17
Само не загрях коя е мама Миглена, но това изобщо не е важно точно в тоя момент.
Вери, ясно е, че това е Meg_H!  Peace

# 22
  • Мнения: 5 713
Да, мерси. Сега разбрах, мозъкът ми хем бременен, хем пуснат в отпуска.

# 23
  • Мнения: 17
Честита прекрасна дъщеря Катерина на Meg_H!   Hug



От цялото си сърце вярвам, че мама и беба ще се възстановят напълно и скоро ще бъдат у дома за радост на цялото семейство!
Стискаме палци!
  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Praynig

# 24
  • Мнения: 318
Честито на мамите Гали80 и Meg_H  да са им живи и здрави бебетата и много да ги радват,а на мамите бързо възстановяване   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 226
Честита беба Катерина на мама Мeg_H и щастливия татко!

С пожелания за бързо оздравяване на малкото съкровище!

# 26
  • Мнения: 24
честито на мег х ,атискма палци вси4ко да е ок Simple Smile  Praynig   Praynig  Praynig

# 27
  • Мнения: 80
Честита бебка на Мег_х.Пожелавам и на двете бързо възстановяване и скоро да са при щастливия татко.

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честита да е малката, голяма мома на Мег и на татито. Стискам палци всичко да е наред и скоро да си я гушкате у дома.  Hug  Praynig
Добре завьрнала се на Мадона.  Hug Едно мамче на ЛС ми подсказа името на Никол.

# 29
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА Gali80 И Meg_H !   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт