падане

  • 1 423
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Добро утро дами!
Тази сутрин, като се къпех паднах в банята Cry Подхлъзна ми се крака и паднах на лявата си страна, болка усетих само на рамото, защото основно тежестта се падна на ръката ми, така усетих в този момент или на мен така ми се иска вече незнам. Много се притеснявам дали на бебчето може да е станало нещо от това падане. Сега от 10.30 часа съм на лекар, обаче не ме свърта на едно място. Моля се  Praynig, всичко да е наред, в коремната част от притеснение може би след това усетих съвсем лека болка, нещо като стягане, като менструална болка, но много лека.

# 1
  • Мнения: 742
Освен да ти кажа да се успокоиш-друго незнам Hug

Спокойно, не си мисли лоши неща -мисли позитивно-така няма да навредиш на бебчо Peace

Дано всичко е наред...и пиши какво е казал доктора!

Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 9 814
Спокойно!
В края на 8-и месец паднах почти по корем на една спирка, много се притесних, но се оказа неоснователно!
Още веднъж спокойно и лека бременност! Peace

# 3
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Успокой се! По-важното е да не се притесняваш допълнително. Пък и нали след малко си на лекар. Дано всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Успокой се Peace Дано всичко е наред Praynig

# 5
  • Мнения: 339
И аз с миналата бременност в 8-я месец се изтърсих много здраво на земята. Даже и на лекар не отидох. Няма страшно. Ще видиш, че бебето е добре .

# 6
  • Мнения: 4 753
Спокойно... бебчо е защитен, а пък си паднала и на ръката си (което пак не е много добре)... Внимавай повече, че само сакатлъци ти липсват сега и да пишеш какво е казал лекаря...  Peace

# 7
  • Мнения: 7 201
Освен да ти кажа да се успокоиш-друго незнам Hug
spoko а и нали тежестта е паднала на ръката ти.
Ще видиш,че всичко ще е наред! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Успокой се и мисли позитивно. Всичко ще е наред.  Praynig
След прегледа пиши какво е станало.
Лека и спокойна бременност.  Hug

# 9
  • Мнения: 307
Спокойствие и само спокойствие - това е основното.

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 380
На мен също ми се е случвало да падна, но се спънах и паднах напред върху корема си. Имах чувството, че някой ми е изкарал въздуха и също като теб се притеснявах, но се оказа, че не е имало за какво. Не се притеснявай и успех!

# 11
  • Мнения: 110
Благодаря Ви момичета!
Ще пиша непременно след прегледа.
В момента не усещам никаква болка в коремната част, само дето ме боли рамото.
Но все още не усетих бебчето  Cry да рита или да мърда.

# 12
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не се паникьосвай,вярвам че всичко ще е наред,само дето си се уплашила малко.

# 13
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз съм падала, пльоснах се със страшна сила на улицата 2 дни преди да родя. Не родих заради това след два дни, де  Grinning
Така се бях насинила по бедрото и кръста, че в болницата като ме видя в реанимацията една сестра, ме попита от какво са ми синките, от инжекции ли, аз й отговорих, че съм паднала, тя пък реши, че съм паднала от леглото в реанимацията, абе смях, а пък аз оперирана, смея се като дядо Мраз, с хохохо...

Пожелавам ти всичко да е наред!

# 14
  • Мнения: 4 621
Успокой се Peace Дано всичко е наред Praynig
Peace
Аз също имам 1 -2 падания по време на бременността, но всичко беше наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт