Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички!
Искам да ви попитам възползвате ли се от тези прегледи и доволни ли сте.Аз съм от Варна,прочетох кои са зъболекарите които участват но все още не съм решила при кого да заведа децата.Ще се радвам на отзиви.
Цитирай

София

Те не бях ли октомври, ноември миналата година?
Цитирай

Добрич

Явно става въпрос за тази промоция http://www.aquafreshkids.bg/
Аз не мисля да се възползвам,понеже децата ми си имат зъболекар, при който ги водя редовно.
Здравната каса им поема 2 прегледа годишно.
Освен това други майки споделиха,че лекарите скатават подаръците Mr. Green

Цитирай

София

Това е подсещане за тези, които не водят редовно децата на зъболекар.
Цитирай
Ние вече ходихме Smile.Обърнаха ни страхотно внимание,подариха ни чашка даже.Никакви пари не съм давала или здравна книжка.Зъболекарката беше много мила с децата.
Промоцията е през целия месец юни.
Цитирай

Варна

Ние вече ходихме Smile.Обърнаха ни страхотно внимание,подариха ни чашка даже.Никакви пари не съм давала или здравна книжка.Зъболекарката беше много мила с децата.
Промоцията е през целия месец юни.
При кого ходихте?И записва ли се предварително?
Аз също мисля да заведа малкия на преглед,но все още се чудя при кого.
Цитирай
Ами се обадих предварително да запазя час.Имаме час сега пак да ходим,защото малките не искат вече на друго място да ходят  35,а имаме да лекуваме няколко кариеса.Кабинета е до морската градина,ако искаш ще ти дам координати.
Цитирай

Варна

Ще се радвам да ми дадеш координати,защото аз все още се двуомя при кой зъболекар да го заведа. newsm78
Цитирай
адресае ул.Тодор Икономов 15,намира се на гърба на ВИНСа.Тука на визитката има 3 телефона,давам ти стационарния аз на него звънях:052 64-45-96.успех,пиши после да кажеш как е било при вас. Smile
Цитирай

Варна

Много благодаря,ще пиша после за отзиви. Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.