вече заспива сама

  • 1 022
  • 17
  •   1
Отговори
Искам да ви се похваля че Яна(1год и 1 месец) все по-често започна да заспива самичка. До скоро трябваше да съм до нея за да заспи но вече се справя и сама.Малко ми е гузно че си е сама в креватчето и си се варти за да се приспи самичка, ама ще свикна.Сега заспа и си е гушнала една играчка и след малко ще ида да и я взема да не се удари.

# 1
  • Мнения: 372
Хайде честито!

ние още се милваме докато заспим  Laughing,а до преди няколко дни пяхме "Зайченцето бяло". Завиждам ти, моето момиченце все още не иска да заспива самичко, така се дере право на кошарата  newsm45

# 2
  • Мнения: 3 932
Поздравления! И ние сме горе-долу така, само че вместо играчка се приспива сам със сокче в леглото, понякога за сметка на чаршафите:))

# 3
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Браvо на жас Party
Ние се приспиvаме сами4ки от ,както бяхме на 20 дни.Их ,4е сьм лоша нали Laughing
Оба4е напоследьк имаме един порок hahaha-не заспиvаме без едно едно пате /след ,като се изкьпеме ,си го носиме с нас v лелото Joy/

# 4
  • Мнения: 56
Моята дъщеря също заспива сама а е само на 5 месеца.За мен това е чудо защото батко и до 3 години не заспиваше сам и беше голям кошмар за баща му и мен.Успех на всички в научаването на дребосъчетата да заспиват сами.

# 5
  • Мнения: 2 910
Хайде, браво на малката Яна,това е голямо улеснение за мама Вили.Ние сме така от бебе и понякога ми става много мъчно за Марти,когато я оставя сама в стаята и я чувам как си бърбори,но пък много пъти за това време аз успявам да сготвя за малкото човече.

# 6
  • Мнения: 3 562
Честито  Laughing
Ние на 1г.и 3-4м. се отказахме от ръцете на мама (приспивах я на ръце)  Crazy

# 7
  • Мнения: 1 017
Честито!
Браво на доброто детенце:)

# 8
  • Мнения: 8 505
Честито! Simple Smile  Simple Smile
Дре заспиваше при нас на спалнята само първите 4 нощи вкъщи и няколко пъти инцидентно,докато я кърмех нощем (2 седмици малкото чудовище си искаше и нощем!)

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито!
Мони заспива самичка от раждането си, но имаше един-два пъти, когато искаше да стоя при нея и да я държа за ръчичката, за да заспи, така че те разбирам!

# 10
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Честито!Благородно ти завиждам и с нетърпение чакам и аз този момент да дойде и при нас! Дано да е по - скоро, но за момента се гушкаме двечките в леглото  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 5 250
Браво   smile3501

Е ние за тази екстра ще изчакаме,защото ако не е в ръцете на мама не заспива  smile3503

# 12
  • Мнения: 779
Ехееееее, а аз си мислих, че сме само ние тия дето се приспиват още и чак ме беше срам да си призная Embarassed. Но сега като ви чета и се поуспокоих, че има светлина в края на тунела. Браво на сладката Яна, че вече е освободила мама от едно досадно задължение( поне според мен).Дано е все така послушна и за напред newsm03.
А при нас заспиването на ръце ни остана от  кърменето ( до преди околио месец и половина)- заспиваше докато суче в ръцете ми и сега ако се опитам да го сложа буден в кошарата и направо се съдира от рев  yahoo_49  yahoo_49  yahoo_49 . И все си викам "Тоя път ще го оставя да си пореве и ще заспи" ама все ми дожалява Weary. Моля ви ако някой има вече изпитана "рецепта" да сподели, че останах без гръб и ръце вече Praynig!

# 13
  • Мнения: 768
Браво!!
Каката по сьщото време се научи да заспива сама. И сега запива сама следобяд, но от 2 месеца вечер се буди с кряськ. Казват че някои деца след 15 месец почват да сьнуват кошмари.

# 14
  • Мнения: 5 299
Вики заспива самичка стига да и дам шишето с мляко-никога не съм я приспивала-дори и сама се храни,само и подпирам шишето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт