ОКТОМВРИ ни се струваше далече, а ето наближава вече!

  • 10 087
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 48
Здравейте сладурки.
Честита бебка на Дениим и бебчо на Рени Hug
Утре съм на събиране имаме 10 годишнина от завършването, предполагам ще бъде много приятна среща.
Почнаха май изненадите с бебоците, ето на Сисилия първо момче сега пък момиченце може да се окаже.Но каквото и да е да е живо и здраво.Аз за това още не се настройвам предварително.
Засега толкова от мен, ако се сетя друго ще пиша.
Хубав ден  Hug

# 76
  • Мнения: 132
Ариана така е.Знам,че почти всички момичета още работят и нямат възможност да ходят на такива занимания,ама си викам, може пък някой да е по-свободен като мен  Hug
За размери на леглото никаква идея си нямам какви трябва да бъдат.Само ми се иска ако може да става и за по-големи дечица.Някъде срещах такива мисля - първо за бебета,после се свалят решетките и ставали и за големи деца.
Много ми се иска и на мен детенцето да си има собствена стая като стане по-големичко,но на този етап ще си бъде при нас в спалнята ни неизвестно колко време.
На повечето легълца като махнеш решетките стават за голями.Нашето е такова

# 77
  • Мнения: 11
Ехаа Гери, баш такова искам  Grinning А би ли казала откъде сте го купували?

# 78
  • София
  • Мнения: 278
Добро утро,момичета  Grinning
Най после дойде тоя исторически за мен 6-ти юни. В 16.20 съм при Марков Crazy Айдеее и аз почнах да броя часовете като Гери  Laughing
Танче,разгледай и другите теми във форума. Сигурна съм,че ще намериш всичко,което те интересува. Аз като не съм в тази тема се ровичкам из подфорумите и доста неща научих от там. Има мнооого открития и подобреничя в техниката и медицината през последните години,просто не всичко е отразено в книгите  Hug
Няма време да организираме цялостна среща за утре за изложението,но аз мисля да отида утре към 2 следобед. Ако има още желаещи,ще ги чакам във 14.00 на централния вход,пък после ще ви водя да цокаме биричка наблизо,няма да караме на сокчета и да ни се смеят пловдивчанките,а  Crossing Arms Който иска да ми пише на лични,да не си чакам самичка  Laughing
Шарийз,преди няколко теми,още една мама беше така притеснена,щото и бавеха резултатите.И при нея всичко беше ок , и при теб ще е така,ще видиш  Hug Тея лекари,явно понякога не осъзнават колко се притесняваме и си спазват някакви си техни процедури.
Приятен ден от мен  Hug

# 79
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Много сте бързи, едвам ви изчетох.
Първо, вчера бях на консултация - наддала съм вече 2 кг. С бебчо всичко е наред, малко бе смамежливичка и не се показваше, та последно уж това между крачетата бе пъпната връв, ама може другия месец да сменим розовите гащи със сини такива. Надеждата умира последна, както се казва, така че може и да ме огрее да си имам момченце.

Мен кръста ме боли, това било нормално, но ми и изтръпва десния крак до коляното. Та доктора ме прати на невролог и се оказа, че прешлен на гръбначния стълб ми притиска нерв. Сега ще се мажа с крем /забравих му името/.

Дрешки засега не купувам - ще износи бебешките на каката. За леглото - това на каката ще отиде за малкото, то е 70/140 и вече й омалява, а другия месец прави 5. Та още умуваме какво да правим и как да се разположим, едно че пространството е малко, друго че никак не ми се иска да отделям децата в отделна стая, защото ще трябва да ставам посред нощ, пък ако отделим само каката дали няма да се почувства отхвърлена след появата на бебето, каквато ми е чувствителна, та чуденката ми е огромна.

Само да вметна - внимавайте с малките решетки, че нашата уж не беше малка, пък диването още на 9 месеца като се научи да се изправя се прехвърляше посред нощ през решетката и я чувах чак като падне на пода. В ужас се бях видяла.

# 80
  • Мнения: 275
Здравейте и от мен.
Оказа се, че имам добавъчна плацента. Уж не създавала проблеми, но трябвало да повторим ФМ след десетина седмици.
Някой има ли подобен проблем ? Притеснително ми звучи Sad

# 81
  • Мнения: 10
Tsv аз съм със същия проблем за каката. Много мислехме и накрая решихме да питаме нея. Отговора и беше, че може първо да е при нас, а после сама-догодина като тръгне на у-ще догодина. За мен това беше добро решение. Мисля че трябва да оставим каките да решат сами - така няма да се чувстват изолирани. Аз сега я вземам непрекъсното с мен на доктор и тя се чувства много горда. Ако искаш пиши на лични да не натоварим темата.





# 82
  • Мнения: 498
Ей, не мога да ви изчета... Завъртя ме работа и мен от сутринта, но смогнах де.

sisilia пожелавам ти най-незабравимия преглед при Марков и после да разкажеш!

Честити нови сини и розови гащи)))

При мен бебчо онази вечер и снощи към 2-3 през нощта се събуди и мъничето такива ритничета раздаваше, че чак подскачах и аз)))


trixy, другата седмица съм с теб, записах се да знаеш))

# 83
  • Мнения: 217
Tsv аз съм със същия проблем за каката. Много мислехме и накрая решихме да питаме нея. Отговора и беше, че може първо да е при нас, а после сама-догодина като тръгне на у-ще догодина. За мен това беше добро решение. Мисля че трябва да оставим каките да решат сами - така няма да се чувстват изолирани. Аз сега я вземам непрекъсното с мен на доктор и тя се чувства много горда. Ако искаш пиши на лични да не натоварим темата.







А, защо на лични?  Rolling Eyes Това ни касае и нас, с по две деца, които ще сме Wink

# 84
  • София
  • Мнения: 2 058
Цвети, момата е голяма  Laughing, да ти е жива и здрава. Подкрепям Таня, питайте я нея, нека да реши сама. Аз бих я попитала от сега - иска ли да се отдели в самостоятелна стая или не. Не когато дойде бебето, а сега. Обоснови се с това, че вече е голяма и може, ако желае да има собствена стая, а не с това, че идва ново човече и ще ви бъде притеснено в стаята. Изобщо нито като обяснение, нито като съвпадение във времето трябва да се случва с появата на бебето.
Това са моите размисли, без всякъв практически опит, де, но аз така бих постъпила  Peace

# 85
  • Мнения: 269
Здравейте на всички!
И аз си свърших работат и викам да ви почета,ама забравих кой какво беше писал.Само ми остана в ума ,че Десито пита за прегледи.Деси,не си не закъсняла за повечето,но по-добре самата ти гинеколожка да ти каже какво трябва да правиш,защото тя знае най-добре ,а и всеки си е индивидуален нали знаеш.Е,има и стандартни изследвания.Аз самата още не съм правиле ФМ и не знам кога ще е.Много ми се иска да знам какъв е бебчо,но ще почакам още.
Добре дошли на всички нови мами!
Мен пък ме боли опашката като лежа по гръб.Да ви кажа не било добре да се изтягате и изпъвате много,че можело да се появят контракции.
Приятен ден на всички и ура че днес е петък!Утре почивкааа! newsm44 newsm44 newsm44

# 86
  • Мнения: 206
Привет мамчета,
набързо да се отчета за днес, аз също ще бъда на среща 10 години утре. Ох не мога да се наглася да пиша цял ден, ще извинявате, но пък редовно ви чета Hug
Хайде слънчев уикенд и много емоции Simple Smile

# 87
  • Мнения: 132
Сисилия малко остана до часа броиш ли? JoyЧакаме после да кажеш последно ще ритате топка или ще връзваш панделки Grinning
Аз сега броя дните до морето, но преди това сватбата да мине на 21.06 и после АХ  МОРЕТООООООООООООООО moresmile sun

# 88
  • Мнения: 10
Аз пак на всяка манджа мерудия ама да си кажа hahahaМоята нищо,че е момиче пак ритаме топка и със голям зор връзваме опашки,че чак ме хваща яд като недава 2 ластика да и сложа ,а толкова и прилича Crossing Arms
Моите ИСТОРИЧЕСКИ резултати от БХС няма да науча и днес,защото неможело то такава информация да се дава по телефона.Трябва да ида да си ги взема #2gunfire #Cussing out,което днес вече няма как да стане ...............Немога да разбера как ще си мръднеш г..а да ми кажеш ,че резултата е пристигнал,обаче е толкова сложно да ми кажеш добре ли е или не пък аз пак ще дойда да си го взема  smile3514 smile3511Нима неразбират тия лекари,че така ни тормозят още повече newsm78
Място немога да си намеря,сега пуснах една връзка да ми  го каже утре,че до понеделник няма да издържа вече наистина.И за капак от нерви ли от притеснение ли почти неусещам бебчето или едва едва леки движения,не че е толкова голямо да ме срита здраво,ама като ви слушам вас съвсем  се ошашкавм #Crazy

# 89
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен  newsm51 ,  нямах интернет   comp03 , а после пък изкарах две дрямки   sleepuu ей така, между другото,не че не съм спала...

Предполагам повечето от вас са минали изследването БХС, както и аз, но случвало ли се е да имате алфафетопротеин (AFP) и хорионгонадотропин (bhCG) под нормата, а иначе риска ми е в норма 1 към хиляда сто и нещо. Лекарката ми го видя и се зачуди, но го подмина тъй като се води ниско отклонение,но се чудя все пак за какво става въпрос  newsm12

shareez , дано скоро разбереш резултата, но в полшинството случаи е добър, така че не се шашкай  smile3521

Аз бебчо също слабо го усещам, може би защото доста напълнях  Animal Pig даже лекарката ми каза да пазя диета Flushed ,но незнам точно каква, засега съм ограничила сладкото, ама май не е достатъчно...

Общи условия

Активация на акаунт