Идея за онлайн "Арт базар"

  • 23 897
  • 242
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте,

Имаме една идея в темата "Идеи за бизнес" в "Дом и семейство" за онлайн място, нещо като Арт базар с творения на тукашните майки, така както има Коледен и Великденски, но да е постоянен и разширен с още продукти и услуги, направени от майките.
Тук си представяхме, че може да не е само продукт, а и услуга или идея - може да има една жилетка и по тази идея да направи нова за клиента. Също да се предлагат услуги - рамки, плакати и календари за деца или като весели подаръци.  Понякога е трудно да купиш много материали и да направиш 10-15 модела, за това да се представят само като идея или мостра, а когато има конкретна поръчка да се изпълнят. Може и картини, гоблени и други неща да се предлагат. Нещо като Продавалника, всеки да може да се регистрира, да пише по другите обяви, да предлага свои.

Имали ли сте идея за подобно място? Писахме на БГмама, за да е част от форума и чакаме техният отговор.  Но решихме и тук да попитаме, защото най-важно е дали вие мислите, че има нужда от подобно място.

Поздрави

# 1
  • София
  • Мнения: 3 816
Идеята е страхотна, ще следя с интерес. Peace

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Идеята е страхотна, защото всичко предложено ще е ръчно направено и уникално, така че съм с двете ръце - ЗА! Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 577
Запис да следя темичката   Peace На мен по Коледа ми идват едни идейки ,едни сътворения......сега съм се ограничила с 2 картини за детската стая

# 4
  • Мнения: X
Да, идеята е страхотна и с радост бих се вкючила.
Дано да се съгласят Mamma  и  Tatti.
А процент благотворителност ще има ли?

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
Да би, трябвало да има, ще пиша сега на Тати за тази тема, ако има възможност да я следи.

-----------------Ето писах----------------------
Здравейте,

От известно време обсъждаме нуждата от онлайн място за реализация на ръчно изработени от майките неща. Ето в тази тема започна обсъждането:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262066.msg7500941#msg7500941
От обсъжданиета там, разбрах, че "арт мама" ви е писала за идеята.
За да видим дали има интерес от потребителите в подфорум Хоби, пуснахме отделна тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301470.0

От финансова гледна точка идеята е в магазина да се участва срещу такса или процент от продажбата, като приходите ще се разпределят за благотворителност, в полза на БГ мама, и за издръжка и реклама на самият Арт базар.

Ако започналата дискусия противоречи на правилата на форума, ще я прекратим.

Поздрави
-----------------------------------

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 19:19 от TanyaMG

# 6
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Записвам се и тук.
Аз съм ЗА с две ръце ще се включа с удоволствие още повече ако има и процент благотворителност. Супер ще е.   Peace
Дано скоро имаме отговор и нещата да се задействат.
Ще следа темата.

# 7
  • Мнения: 440
TanyaMG ,написала си го много добре.Според мен е формулирано кратко,точно и ясно.Не разбрах само дали си го изпратила - ако не си,пращай го и да чакаме Peace

 

# 8
  • София
  • Мнения: 4 412
Да, изпратих го, това е копи от ЛС-то до Тати

# 9
  • Мнения: 440
Браво!Дано скоро ни отговорят Peace

# 10
  • Мнения: 1 523
Идеята е страхотна.Дано няма проблем да се осъществи! Flowers Four Leaf Clover

# 11
  • Мнения: 686
Да се наредя и аз да чакам отговор от тати.
Идеята е супер!

# 12
  • Мнения: 227
 Подкрепям идеята,страхотна е  Peace
ще пазарувам с удоволствие уникати от базара,
а когато имам възможност и муза ще показвам свои неща.
 Успех!

# 13
  • Мнения: 413
Подкрепям и аз! Peace

# 14
  • Мнения: 278
Подкрепям newsm10

Дано стане

Общи условия

Активация на акаунт