Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

София

Здравейте!

На 4-годишното детенце на моята племенница му предстои операция. Препоръчали са й доцент (или професор, не съм сигурна в титлата) Бранков от Пирогов. Разбираемо е, че тя, като майка, е силно притеснена дали това е правилният избор. Моля, ако имате впечатления от този хирург, да ги споделите!

Предварително благодаря!   bouquet
Цитирай
за каква операция става въпрос.аз лично не съм съгласна с избора на лекар.казвам го защото работя там.
Цитирай

София

Операция на пъпчето. Не е нещо страшно и според личния лекар на детето не е сложна операция, но майката се притеснява.
Цитирай

за каква операция става въпрос.аз лично не съм съгласна с избора на лекар.казвам го защото работя тамКакво имаш пред вид-не е добър лекар ли?
Цитирай

Професор Бранков е прекрасен 4овек и отли4ен специалист. Мисля 4е изборът на родителите е правилен.
« Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 19:07 от marychery »
Цитирай

софия

Момченцето ми беше оперирано от крипоторхизъм  там, при др. Пенушлиев( не сме го избирали). Операцият мина успешно.
Аз съм на същото мнение като marychery за проф. Бранков! Wink
Цитирай

синът ми го оперира др.Георгиев от кърма4еско отделение,много добър специалист,препоръ4а ни го педиатър и сме му мн.благодарни.
Цитирай

София

Благодаря ви за мненията, момичета! Надявам се, че всичко ще бъде наред с детето. Днес говорих с майка му - вече са насрочили операцията.
Цитирай

София

Доц. Бранков е шеф на Детска хирургия, по-добър избор едва ли може да има. Д-р Пенушлиев, доколкото знам, е шеф на кърмаческо отделение. Сина ми беше опериран по спешност от ингвинална херния като беше на 1 месец от д-р Георгиев, изключително съм доволна.
Цитирай
това че доц.бранков е шеф не значи че е наи-добрия.все пак ви давам информация от кухнята на пирогов.не казвам че не е добър,а че има доста по-добри от него.д-р пенушлиев е страхотен при кърмачетата.
Цитирай

София

това че доц.бранков е шеф не значи че е наи-добрия.все пак ви давам информация от кухнята на пирогов.не казвам че не е добър,а че има доста по-добри от него.

Тук гледам, си написала, че работиш в Пирогов. В една друга тема, си написала,ч е работиш в Токуда. Кое от двете е?
А и не даваш никаква информация от кухнята, само хвърляш някакви голи твърдения.
Цитирай
явно ме бъркаш с някой друг.работя в пирогов и това е лично мое мнение.никой не е длъжен да се съобрази с него.за бранков знам доста неща които са обект на друга тема,а и не ми влизат в работата да ги коментирам.лично за мен е доста прехвален.
Цитирай

София

здравейте.аз работя в токуда в отделението по урология и мога да твърдя че уролозите са на ниво.ако решиш да отидеш при който и да попаднеш няма да имаш проблем(включително и д-р оцетов),но той в момента отсъства.провери при д-р роглев или д-р халачев.ако става въпрос за нефролог това вече е към компетенцичта на вътрешно отделение

Това ти си го написала в друга тема.

А иначе твоето мнение не казва абсолютно нищо за доц. Бранков, освен твоето лично мнение, което нищо не значи, защото не е подкрепено с никакви факти. Хубаво е, когато се казва нещо отрицателно поне да се обесни защо, още повече, че става дума за детски хирург.
Цитирай
мнението си е мое и аз знам причините за него.всеки има право да избере който лекар пожелае.няма да споделя причините тук,както знаеш и доц.бранков пише във един от форумите тук.
Цитирай

София

мнението си е мое и аз знам причините за него.всеки има право да избере който лекар пожелае.няма да споделя причините тук,както знаеш и доц.бранков пише във един от форумите тук.

Да, знам,че пише. И след като не искаш да споделиш причините, някак си не върви да кажеш "не е добър лекар" просто така.

Последно къде работиш, че не ми стана ясно - Пирогов, Токуда....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора