Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Някъде там на юг...

Момичета,
имам нужда от помош  Rolling Eyes Изчетох хиляди теми тук, включително и за стикерите. Сега искам да попитам дали някой е поръчвал от http://www.acte-deco.fr/ и какви са отзивите  Rolling Eyes Заслужава ли си? В случая пренебрегвам факта, че могат да се изработят във всяка рекламна агенция с режещ плотер.

А могат ли да се лепят върху латекс?  Embarassed
Цитирай

Не съм поръчвала, но преди няколко дни ми направи впечатление че в ЛАбиринт имаше доста. Иначе съм лепила върху латекс, става.
Цитирай

И аз много искам стикери. Предполагам, че няма проблем да се лепят върху латекс, стига стената ти да не е лунен пейзаж.  Wink
Цитирай

Ей сега пробвах с парче ПВЦ фолио... Не залепна добре, но пък при махането падна със латекса. Сега има дупка...  35
Цитирай

Зефсе, това е май е проблем на латекса. В сегашното ни антре ( небоядисвано  от 3-4 години) латекса сам си пада на места newsm78.
Цитирай

Pyce

И мен живо ме интересува!

Отивам да рагледам сайта,значи може да се поръчат и от Франция така ли?

Обаче ми се струва,че май няма много да се задържат върху латекс,а аз точно върху такова мога да ги залепя..Дано се включи някой пробвал вече.
Цитирай

Pyce

ЗеФс,а това ПВЦ фолио какво е?Това,което продават нявсякъде ли,най-разпространеното? Blush
Цитирай

Някъде там на юг...

EASpirit,

аз се надявам да издържат. Като гледам все върху боядисани стени ги лепят  Rolling Eyes А за проба можеш да си поръчаш и мостри. Аз сега чакам моите  Praynig
Цитирай

Pyce

Mopsy непременно да пишеш какви са резултатите!!! Wink

Аз имам още малко време,около месец,ще следя темите и после ще реша.Попаднах и на друга тема за шаблони,но ми се струва и по-трудоемко,а и резултата...не съм сигурна още.
Цитирай

София

И в ларедут има стикери разни, ако някой си поръчва от там дрешки, може и стикери да си прибави към общата поръчка Wink
Цитирай

Варна

някой може ли да помогне и с цени в този сайт който е дала Mopsy,че нещо не ги видях  newsm78 ?
Цитирай

Pyce

Angel_Dust не знаех,ще проверя!!!Само да разбера как е "стикер" на френски Mr. Green

Иначе днес разглеждах  снимки,където сме в едно заведение и ми направи впечатление,че имаше много хубави стикери на стената зад нас...странно тогава изобщо не ми направиха впечатление,но сега нали това ме вълнува Crazy
Цитирай

София

stikers в deco само че сега като погледнах,оредяват...първия път като ги видях ми се сториха доста повече и по-хубави.....може да са посвършили....
Цитирай

София

някой може ли да помогне и с цени в този сайт който е дала Mopsy,че нещо не ги видях  newsm78 ?

общо взето от 25E нагоре....
Цитирай

София

А защо ще поръчвате от франция като в Бг има не малко и то хубави...
например тук http://www.decorcenter.bg/?p=galery&lang=bg&c=6
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора