помощ

  • 1 216
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
незнам какво вече да правя изтръпват ми много ръцете и се подуват казах няколко пъти на гинеколога каза ми да си търпя че така било нормално а аз вече не мога да спя от болка в 7 месец съм как е било при вас

# 1
  • Мнения: 27 524
Нормално е, ще премине след раждането. Стискаш зъби и това е  Simple Smile Движи се, не яж солено, взимай хладки душове, не стой на горещо и задушно.

# 2
  • Мнения: 1 195
Здравей,
и аз имах същия проблем по време на бремеността. Първо ръцете ми изтръпваха и се подуваха само денем (7м)и то само пръстите но постепенно се стигна до там че ми изтръпваха до лактите и не можех да си свия пръстите, а вечер болката беше ужасяваща, дори съм плакала от болка ooooh! За съжаление и на мен лекарката ми каза че няма какво да се направи и да трая ooooh! Бебо притискал някакви нерви и от там идвал проблема........
Болите спряха седмица след раждането  Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
След 2 месеца ще отшуми  Grinning няма да ти изтръпва нищо, но пък ще ходиш недоспала Simple Smile лесно майка не се става.
Лека бременност ти желая Hug

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 На мен ми изтръпваха стъпалата.
 Ужасна болка,будех се посред нощ и карах мъжа ми да ми разтрива краката.
 Родих и нещата се оправиха. Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
След 2 месеца ще отшуми  Grinning няма да ти изтръпва нищо, но пък ще ходиш недоспала Simple Smile лесно майка не се става.
Лека бременност ти желая Hug
Peace
И аз бях така , мина след раждането Peace

# 6
  • Мнения: 1 477
незнам какво вече да правя изтръпват ми много ръцете и се подуват казах няколко пъти на гинеколога каза ми да си търпя че така било нормално а аз вече не мога да спя от болка в 7 месец съм как е било при вас
След около 2 месеца ще ти мине.Лека бременност  Hug

# 7
  • Мнения: 9 973
ще мине като родиш Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 671
И аз бях така, мина ми след раждането  Wink.

# 9
  • Мнения: 199
на мен прасците и ходилата ми много изтръпват. само да легна и веднага.. много е гадно.
по принцип магнезия който пия за контракции (от 6ти месец) би трябвало да ги облекчава и тея схващания, но уви.
наблюденията ми са обаче, когато съм се движила повече през деня - разходки тва онова, вечер е по-добре. явно кръвта в мускулите се раздвижва повече и така  Grinning 
малко остана, ще търпим.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 11
  • Мнения: 780
Едва ли ще ти мине от това, но потрай още малко.Още само два месеца.Като родиш и ще отшуми.При мен краката създаваха проблеми.Леко раждане!

# 12
  • Мнения: 728
На мене много ми изтръпваха и ръцете и краката, а пръстите ми постоянно се подуваха. Свалих всички пръстени.. а понеже се омъжих в 7-ми месец сега халката ми е голяма. След като родиш ще мине.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 585
И аз често се събуждах с изтръпнала ръка. Май спасение няма. Ще мине след раждането. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 423
И на мен ми бяха подути ръцете и даже пръстените ни ми ставаха. Изтръпваха ми и краката. Но след раждането всичко мина.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт