Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Кутретата на малкия на краката са като орлови нокти(твърди,жълти и кръгли).Режа ги всяка седмица.Педи ми каза,че нищо не може да се направи.Ходи със сандали,а в нас с буйки.Да го оставям ли по чорапи?Има ли кремчета,подходящи за толкова малко дете?
Цитирай

София

Заведи детето на дерматолог. Не е вярно, че нищо не може да се направи. Дъщерята на кумовете на 1 годинка завъди гъбички по крачетата, след 2-месечно упорито лечение унищожиха гадините. Ако искаш пиши на ЛС да ти дам телефона на общата ни дерматоложка. Супер специалист е.
Цитирай

София

Твърдите нокти знак ли са за гъбички? Синът ми също има твърди нокти на краката и не особено добре оформени...
Цитирай

Моя съвет е да потърсиш дерматолог. Не е възможно да няма никакво лечение. Mad
Успех  Peace
Цитирай

На тиха улица

Аз също съм на мнение, че проблема е решим.Ако искаш, обърни се към д-р Слънчева от Нивея бейби, ще чуеш мнение на педиатър, което вероятно ще е по-точно и конкретно.  bouquet
Цитирай

Стара Загора

И на моята дъщеря са такива ноктите-досега не го намирах за странно newsm78
Цитирай

София

и при сина ми...и то не всички, а само средните и кутретата....ако беше гъбички не трябва ли да е на всички....
Цитирай

София

и при сина ми...и то не всички, а само средните и кутретата....ако беше гъбички не трябва ли да е на всички....
педито го прегледа и потвърди
Цитирай

Твърдите нокти знак ли са за гъбички? Синът ми също има твърди нокти на краката и не особено добре оформени...
Да и при нас е така.Твърди и леко жълтеникави...  Confused Деси,само заради ноктите ли ви потвърди гъбички?
А ние в къщи вече ходим боси,а навън със сандалки.
Цитирай

София

Да и при нас е така.Твърди и леко жълтеникави...  Confused Деси,само заради ноктите ли ви потвърди гъбички?
А ние в къщи вече ходим боси,а навън със сандалки.

тя го прегледа и каза,че има,отговорих й,че и аз имам......
Цитирай

Е,добре де,аз под гъбички разбирам ранички между пръстите или нещо като малки лишеи..Аз ли съм в грешка?Дидко има ли нещо такова или само ноктите?
Цитирай

Shocked Малко се съмнявам да са гъбички.. Особено САМО на кутретата.. няма как просто да не са засегнати всички пръсти.
На моя син също са странни ноктите на кутретата.. но това е защото са много малки, а пръстчетата са му доста пухкави.. И се губят в тях Smile
Заведи го на кожен лекар, за да си сигурна..
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.