КАЛНИ БАНИ-ПОМОРИЕ

  • 108 404
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 091
Коя е базата в Поморие, която може да се ползва по НОИ? Интересувам се от кални бани, обаче нещо съвсем се обърках с хотелите в Поморие...

# 91
  • Малта
  • Мнения: 1 126
ами базата определено НЕ е хотел, няма как да се объркаш, стара социалистическа реалност ... върни се по-назад в темата имаше линкове на сайт мисля  Peace

# 92
  • Мнения: 3
  здравеите момичета аз сам от бургас и три пъти сам ходила на кални бани в поморие     на втората процедура забременях но уви в 4 г с направих спонтанен аборт много неща сам  преживяла и за това ви казвам горе главата и да вярваш

# 93
  • Мнения: 3
мога д а ти дам номера на др Продромов тои прави картон за процедурите    Може да се започне веднага след гинекологичен преглед 1 процедура струва 17 лева       12 процедури са достатачни започват се след като ти сварши менструалния цикал   Аз пак ще ходя чакам да ми доиде менст и заминавам за лечението

# 94
  • Мнения: 3
Аз също съм много доволна от Продромов,ходих и на кални бани, засега втори месец още не съм забременяла,но времето ще покаже

# 95
  • Мнения: 1 988
ходих на кални бани там 2009г. все още бременност няма, но пък може да си направите по една почивка Simple Smile

# 96
  • Мнения: 440
здравейте и аз ходих миналото лято на море в поморие с цел да посещавам  калните бани  в санаториума и го направих наехме си частна квартира за нощувкитае и всяка сутрин започнах да ходя в санаториума и така първо се записвате на регистратурата за да минете на преглед при местният гинеколог д-р продромов ако имате изследвания и документи желателно е да ги носите тои ви назначава калните бани и вагинални апликации цяла апликация на тяло 8лв кален вагинален тампон 5 лв това са цени от лято 2011г когато отидете да платите казвате че сте здравно осигурени иначе цените са други след това отивате да си запазите часове за процедурите наи удобно е да са сутрин защото след процедура не се стои на слънце и не се влиза в морето поне 2 часа самата процедура не боли но не е и от най приятните лягате в циментово корито пълно с гореща кал после апликират кал е не е гореща във вагината калта за там предварително е прецедена и разредена и след това ви увиват в наелон така се стой в покой 30 мин след това следва вагинална промивка и душ на тялото със много солена гореща вода обогатена с луга там помещението (залата) са поне 20 корита всички са голи е само момичета сме и всичко се вижда Embarassed апликацията и вагиналния душ ги прави акушерка а другите са санитарки местни жени които се държат не на ниво аз се скарах с една и те омекнаха  #2gunfireда ви кажа правих ги но ефект никакъв май само си развалих почивката и да знаете че след 3-4 апликации започват болки и леко кървене което според лекуващия персонал било нормално не знам за вас аз няма да ги повтарям ....

# 97
  • Мнения: 4 248
Аз и преди съм писала за тези кални бани.Ходих 2008 година там за 12 дни.Според мен ефект нямаше никакъв ами 1 месец по-късно ми казаха,че тръбите ми били и запушени -причина неясна.Преди това не бяха .Не искам да свързвам двете събития ,но правих нещо наречено вагинален тампон и имам някои подозрения.Иначе доктор Продромов говори наизуст почти на всички едни и същи диганози така,че не разчитайте много на него.През 2008 помещенията не бяха ремонтирани сега не знам как са ,сигурно е по-добре.Иначе е много приятно ,процедурите успокояват.Къде ли не ходим заради бебетата!Иначе по подписа ми може да видите ,че имам 2 г и 5 месеца двама юнака ,но те са резултат от усилията на клиника Щерев  Grinning

# 98
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Момичета, дайте акъл !  Peace

След премахване на 3 миоми , лапароскопски, трябвало да щракам с пръсти, но не- болките по време на МЦ се усилиха адски и на моменти не се търпи. Във Варна на преглед при шефа на АГ-то -Маджаров, ми препоръча кални гащи. В близка частна клиника носят кал от Поморие и правят апликации.

Преди седмица бях на преглед след операцията в Плевен , при Томов, който пък ми "откри" ендометриоза и изписа оргаметрил и дексофен.. Нямам намерение да ги пия, прочетох за страничните им ефекти. Ще опитам със сакъз /мастикс и чай от бял равнец.

Някоя имала ли е адски болки, правила ли е такива процедури  с кал и да са минали?

# 99
  • Мнения: 440
Топси с тия миоми макар и извадени въобще не разчитай на мастиката освен като аперетив , а заминавай
по лекари не е шега работа нали знаеш миомата какво е ... а за баните знам,че са за стерлитет но опитай като помощно средство няма да ти навредят успех

# 100
  • Мнения: 1
zdraveite otnosno vuprosite koito cheta i otgovorite az se podlojih na tezi proceduri i nqma nishto strashno nqma kak da se poluchat vazpaleniq osven da se mahnat.... procedurata na den e 15 leva 10 lv kalna banq 5 leva vaginalen tampon sled tova dush i vatreshna promivka te mogat samo da pomognat ima efekt ot tqh i to golqm nqma da sajelqvate da bazata e stara no e mnogo dobre naistina mirishe gadno ot kalta i lugata no se svikva vajen e krainiqt efekt a ne mirizmata
__________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2015, 22:32 от AnMary

Общи условия

Активация на акаунт