Я кажете за колко време стяга теракота?

  • 9 824
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47 898
Извинете за тъпата тема, няма да се повтаря Embarassed
Днес майстора ни налепил теракота в коридора, но ни съветва довечера да не се прибираме, за да стегне хубаво и да не го разместим
А бяхме говорили вечерта да сме си вкъщи, но да не ходим по него
аз не съм взела на децата нищо- дрехи, лекарства, а и няма къде да нощуваме извън къщи
от 14 до 20 часа няма ли да стегне толкова, че лекичко да си влезем в спалнята?
 newsm78

# 1
  • Мнения: 1 305
Не мила, хич не те съветвам да го правиш. Това време е твърде кратко, за да стегне достатъчно теракола и има опасност да го поразместите. Трябвало е да го предвидите отрано. Ако има начин да се разберете с майстора да стави един ред неналепен, за да се придвижвате по него тази вечер, а утре да го довърши, ще е добре. Предполагам, че коридора ви свързва различни помещения и просто няма как да не ходите по него.

# 2
  • Мнения: 85
Утре сутрин лепилото ще е изсъхнало и ще може да ходите по него, но днес?  Thinking в никакъв случй

# 3
  • На село
  • Мнения: 873
Зависи колко "дебело" е налепен, но дори при възможно най-тънък пласт теракол ще трябва да изчакаш 24 часа.
При нас в коридора на места се получи 3,5 см, защото пода беше доста крив и се разбрахме предварително с майстора кога ще се "изселим" за 3 дни.

# 4
  • Мнения: 47 898
Благодаря момичета, за бързите отговори
Може и да се прежаля да навестя свеки...

# 5
  • Мнения: 8 999
Нашият майстор ни предупреди да не стъпваме поне 24 часа върху прясно налепения теракот. Не сме правили експерименти.

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нашият майстор ни предупреди да не стъпваме поне 24 часа върху прясно налепения теракот. Не сме правили експерименти.
И у нас беше така - 24 часа не стъпвахме върху теракота!  Peace

# 7
  • Мнения: 22
Ае ти мъж ли имаш или лукова глава ? Толко ли неможе да опънете една дъска и по нея да ходите ... Така поне тежаста се разпределя на по-малко плочки ако си 100 кила разпределяш 100кила на цялата дъска дето обхваща плочките ,а не всикчо на 1 плочка .....

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
С дъска е вариант, но защо да не навестиш свеки пък Wink. И аз знам, че е добре 24 часа да не се ходи по него.

Общи условия

Активация на акаунт