Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Препоръчайте ми, моля ви добър, изпробван майстор за лепене на тапети във Варна? Тапетите са на цветя и не ми се рискува да ги лепим ние, иначе с тези в хола, които са на райета се справихме, т.е. мъжа ми се справи  Laughing   Ще ви покажа снимки другия път Smile
Цитирай

Uptown - New Orleans

Майстор за тапети  35 35 35 Сеедно да искаш майстор да ти реже хляба ... Айде аз съм майстор на тапети ако така те устройва колко ще ми дадеш да ти ги залепя ?
Цитирай

Варна

смееш се ти, ама си е отговорна и нелесна работа, майсторлък си е необходим,  аз също доста се притеснявах. Но баща ми се постара повече от колкото си мислех, че е възможно  Laughing за детската взехме тапети със зайчета и той дори ги подреди в една линия, ще потърся снимка да покажа.
Цитирай

Варна

Цитирай

Galaxy 13197853088

да залепиш тапети с половинката и да не се скарате си истинско изпитание през което трябва да премине младата двойка ... задължително д ане казвам.
оставя незабравими спомени.
Цитирай

Варна

Майстор за тапети  35 35 35 Сеедно да искаш майстор да ти реже хляба ... Айде аз съм майстор на тапети ако така те устройва колко ще ми дадеш да ти ги залепя ?
weezy, тапетите са на цветя, както вече казах и ние искаме по-голямата част от стената да е с едноцветен тапет, а само над таблата на спалнята да е този на цветята в рамка - като картина. Също така една дължина да минава на срещуположната стена към тавана и да продалжава по самия таван ...  Все още ли имаш желание  да го направиш?  35 Ще публикувам снимки като стане...
« Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 12:42 от mar4ela5 »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.