Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

виждам ,4е се навъдиха теми за пренебрегнати мами,за отно6ения помежду ни...и така нататък.определено е трудно да се запази баланса....може в тази тема да се споделя известен опит на мами ве4е преодоляли проблем с мъжете си в разли4ен етап от съвместния им живот,на такива ,които сега им се слу4ва..,както и някои хитринки за окротяване на опърни4евия Laughing
Цитирай

в очите на двама мъже

Не ми се налага да укротявам когото и да било.Поне в повечето случаи.В останалите-компромиси и диалог му е майката.Даже и да не е веднага,да мине малко време в цупене.Упътване няма,преценява се на място според ситуацията-кога да отстъпиш,кога има нужда от известна доза агресия,кога трябва да приложиш малко хитрост...
Цитирай

Асеновград

Не ми се налага да укротявам когото и да било.Поне в повечето случаи.В останалите-компромиси и диалог му е майката.Даже и да не е веднага,да мине малко време в цупене.Упътване няма,преценява се на място според ситуацията-кога да отстъпиш,кога има нужда от известна доза агресия,кога трябва да приложиш малко хитрост...
Peace
Цитирай

не смятам сериозно,4е има упътване или рецепта за идеални отношения,просто мисля,4е когато на някоя от нас и е криво може да по4ете ,да се развесели,успокои ,4е вси4ко минава...просто има моменти и моменти ....(наясно съм ,4е взаимоотношенията между хората са индивидуални Peace
Цитирай

София

ако някой от нас е кисел се отбягва докато му премине Laughing
иначе правим компромиси Peace
Цитирай

Варна

Няма упътване, има насочване... Laughing
Цитирай

ако някой от нас е кисел се отбягва докато му премине Laughing
иначе правим компромиси Peace
Peace
Цитирай

Pyce

Нормално е след появата на детенце нещата да се променят малко или много.

Бих казала,че всичко се основавана взаимните компромиси колкото и изтъркано да звучи.

Иначе съм на мнение,че ако таткото не се приобщи рано към грижите за детето,после ще вземе да измъква все повече и повече,поне такива примери имам около себе си.
Цитирай

Мъже,къде им е упътването???

Е, стига де мъжете да не са микровълнови или телевизори, за да ги ползваме с упътване.
Всеки човек има свои лични и строго индивидуални черти и своите положителни и отрицателни качества, независимо от пола и възрастта.

Трябва толерантност, за да съществува една връзка или едно приятелство.
Задайте си въпросът колко пъти и ние  сме постъпвали гадно спрямо съпрузите си?
Детето променя много взаимоотношенията в една връзка и не е задължително да ги заздрави.
Цитирай

София

Предполагам, че и мъжете ни често се чудят къде са нашите упътвания. Или ние, жените, май бяхме съвършени?
Цитирай

в очите на двама мъже

Или ние, жените, май бяхме съвършени?
Иска ли питане... Laughing
Цитирай

Стара Загора

За съжаление няма упътване 35 35 35
Цитирай

София

Много компромиси и повече шеги  newsm78. Друго не ми хрумва. Като имаме разногласия си казваме какво ни тежи, иначе кротко си повтаряме, че е период и ще мине.
Цитирай

Русе

някои хитринки за окротяване на опърни4евия Laughing

няма такъв филм
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Аз нямам проблеми с половинката... той има проблеми с мен...  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора