Какво правите когато пак е гладно?

  • 1 360
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Един час след ядене пак реве от глад. Какво правите в такъв случай? Валерия е на 3 месеца и изпива по 150мл. мляко на всеки 3 часа. И много скоро след това пак е гладна. Храним се с Фризолак. Млякото ли да сменя, не мога да я наливам с по-големи количества нали?  Случвало ли ви се е? Означава ли това, че ще трябва по-рано да се захранва?

# 1
  • Мнения: 1 367
Много е рано за захранване.Може наистина да трябва да смениш млякото.Не помня какви количества съм давала на сина си на тази възраст,но той беше на смесено Фризолак и Фризовом,което е по-гъсто.Според мен се консултирай с педиатъра ви за количествата и марката мляко.Не разбрах обаче през три часа ли  яде детето или по-малко.
Един час след ядене пак реве от глад.
 изпива по 150мл. мляко на всеки 3 часа. И много скоро след това пак е гладна.

# 2
  • Мнения: X
Вероятно плаче от друго, не от глад.

# 3
  • Мнения: 372
Като часовник е.. на всеки 3 часа. Даже преди това е подала сигналите, но се полюшкваме и успявам да я разсеям, но не за дълго. За захранването попитах, защото както вървим скоро ще стигнем 200 мл. до 6 месец не знам как ще и стига само мляко.

# 4
  • Мнения: 1 367
На три часа е нормално.Питай лекаря кога и как да захраниш.Аз не чаках до 6-я месец,а при навършени 4 дадох бананова каша.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На три часа е нормално да огладнява.Можеш да увеличиш количеството,ама може да започне да "връща" .

# 6
  • Мнения: 363
моят сине същия Shockedна 3 месеца 150 не му стигаха(на аптамил сме)увели4их и до скоро яде6е по 180мл(изпива цялото),резултата 7,300 на 5 месеца.сега е на диета(3по 150 и 2 пъти по 180)не изтрайва много ,нооо.мога да те посъветвам да слага6 пове4е вода,а да не увели4ава6 лъжи4ките....пробвай,но ако види6 ,4е е гладна,6те дава6 пове4е. Peace

# 7
  • Мнения: 138
Много е важно да не му разшириш стомахчето,
най-вероятно бебето не реве от глад. Моята щерка беше същата, просто
имаше силно развит смукателен рефлекс и от това се успокояваше т.е. докато цокаше нещо,
 имаше и  лек рефлукс, който изчезна в 6 месец и тогава спря да е толкова лакома.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На три часа е нормално

# 9
  • Мнения: 4 447
На три часа е нормално да огладнява. Смени млякото.
Аптамил е по-засищащо. А може да има колики.
За захранване и дума не може да става. Успех  Peace

# 10
  • Мнения: 5 940
Възможно е да реве от колики или от нещо друго. Съществува и вероятност милилитрите мляко да не й достигат, увеличи дозата.

# 11
  • Мнения: 27 524
Аптамил е по-засищащо.

Няма такова нещо  Simple Smile

Няма нужда да се сменя млякото, нито да захранваш на този етап.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
Детето може би има нужда от повече. Може да е "криза на разтежа".  Може да е временно. Въпрос на организъм. Аз гладно не бих го държала, за да минат 3 часа...

# 13
  • Мнения: 372
Не я държа гладна в никой случай, но се страхувам да не и разширя стомаха. С каката бяхме така, беше на милумил,  винаги вървеше една доза напред и на 6м беше 9,00кг.  Сега даже е слаба. А малката гледам да я разсейвам, когато огладнее по-рано, да поиграем, да се поносим и така.
Благодаря ви на всички Hug Hug Hug Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 4 588
Пробвай да и увеличиш дозата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт