Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 6 юни 2008, 22:20 ч.
  • Преглеждания  3 666  Мнения  3  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте!
Искам да знам, дали някоя от вас, пила фемикур, е забелязала това да се отразява на талията й например? Поне за себе си останах с такова впечатление...
Искам да чуя и други мнения.
Мерси предварително!

Реклама
# 1
  • Сопот
  • Мнения: 236
Да.Не ми се е отразило въобще.

# 2
  • Мнения: 21
Искам да поясня, че не съм напълняла, а откакто пия хапчетата, изведнъж ми се появи целулит по корема. Чудя се, дали е съвпадение. До сега не съм имала, затова ми е странно...

# 3
  • София
  • Мнения: 6 787
Есента го пих 2 месеца. Бях след операция, бях отслабнала, но май от него напълнях и от там почна окрупняването ми. Загубих си 3тия блистер и не го пих 3 месеца както беше предписан. Разлика нямаше  - на упътването пише, че е билково и лекарката каза, че е подобно на хапчетата за отслабване. Нещо не можа да ме убеди.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт