Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

Ще ми се да се науча да връзвам люлка както са връзвали едно време. За слинг намирам много информация, но за талава люлка - не. Това лято ще пътуваме доста и ми се струва, че това ще е лесен начин, бебчето да спи удобно ,а аз да не мъкна излишен багаж.
Цитирай

Белгия/София

Първо трябва да си осигурите халки в тавана  Very Happy
Цитирай

в очите на двама мъже

А дали ще спи удобно,като няма какво да му държи гръбчето в изправено положение?Защо си правиш експерименти?Но ти си знаеш.
Цитирай

На точното място, в точния момент

Слингът тип "Дидимос" може да се прави и като такава люлка. Важното е възлите да се самозатягат. И не е нужно не пременно да имаш халки на тавана. Ако не намериш инфо как точно се правят такива възли, кажи. Ще ти дам картинки.

Не мисля, че има риск за гърба на бебето. Нашите баби и дядовци като са спали в люлка да не би да са били гърбави? Айде де...
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

А за какво ще я връзвате тази люлка???  newsm78
Цитирай

в очите на двама мъже

Не мисля, че има риск за гърба на бебето. Нашите баби и дядовци като са спали в люлка да не би да са били гърбави? Айде де...
Не знам,не си го представям като най-удобното място за спане.Лично мнение.  Peace
Цитирай

Първо трябва да си осигурите халки в тавана  Very Happy

Аз  всъщност имах предвид люлките които са връзвали на село едно време, като хамачета. Дали някой може да ми каже как става тоя номер? Smile
Цитирай

Слингът тип "Дидимос" може да се прави и като такава люлка. Важното е възлите да се самозатягат. И не е нужно не пременно да имаш халки на тавана. Ако не намериш инфо как точно се правят такива възли, кажи. Ще ти дам картинки.

Ще бъда много благодарна за картинките! Very Happy
Цитирай

Стара Загора

Ами купете хамак тогава
Цитирай

София

Ами купете хамак тогава
това е решение....с по-малки дупки да не изпадне Laughing
Цитирай

на границата

Точно казано Peace

А ако искаш да имаш и старовремска цедилка, из помашките селца в Родопите продават за 10-15 лв. Много са красиви, но са от чиста вълна и не знам доколко са подходящи за лятото (как ли са ги ползвали едно време  Thinking )

Цитирай

в Надежда-та

А за какво ще я връзвате тази люлка???  newsm78
а аз изобщо не зацепвам за каква люлка става въпрос Blush newsm78
Цитирай

Попово

бабами (Бог да я прости) едно време връзваше за сестра ми, м/у облегалките на два стола се провесват върви и на тях се слага хавлиена кърпа по-голяма като краищата и да е посрещнат вътре, и става като люлка, неудобно е че в/у столовете трябва да има нещо тежко за да не се обърнат, но става за спане  Peace
Цитирай

бабами (Бог да я прости) едно време връзваше за сестра ми, м/у облегалките на два стола се провесват върви и на тях се слага хавлиена кърпа по-голяма като краищата и да е посрещнат вътре, и става като люлка, неудобно е че в/у столовете трябва да има нещо тежко за да не се обърнат, но става за спане  Peace

Това е интересно, може да го спретна навсякъде. Ще пробвам , благодаря.
Цитирай

Sofia

Да не забравяме, че на село едно време са повивали децата като кифлички, с изпънати крачета, предизвиквайки луксации. Сигурна ли си, че тази поза за спане е безопасна за бебето? Консултира ли се с неонатолози, педиатри?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора