Отговори
# 270
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153

Добро ви утро!!!
Малкото мишле не може да свикне още в новата кошарка/ за майкини в Несебър взехме сгъваема кошарка-като идваме на гости да има легло за бебо/- цяла нощ се върти и мрънка, и аз вижте кога си пия кафето....
Големия батко пък кашля...и май пак ще се разминем с плажа!!И юни месец така стана,само че тогава някаква екзема ни пресече пътя към морския бряг.. Cry
Иначе вечер е супер за разходки,и е пълно с дечица / и майки и бащи тичащи около тях/ ...
Желая ви много приятен ден Hug/ и не много работен-все пак е още понеделник-има цяяяяяяла седмица още/ Party

# 271
  • Мнения: 7 430
...да сложа кафетО, а който иска да пие  Crossing Arms



Ако напиша, че ще има среща....сигурно ще се появите, А Joy

Хубав ден   bouquet

# 272
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Благодарско за кафето Дидка.И аз виждам,че никой не пише  newsm78.
Приятен ден на всичкир.

# 273
  • Мнения: 119
Уфффф писах, писах, писах и всичко се изтри...  Tired ooooh! ooooh!

В резюме:

1. Здрасти на всички нови настоящи и проекто мами!  Hug Добре дошли.   bouquet
2. Ходихме на планина.
3. Бяхме на море.
4. Отидох и на концерта на Лени Кравиц. Беше страхотно.
5. В предния пост се жалвах какъв мързел ме е хванал в тия жеги.  Crazy

Общо взето това е с мен.  Joy

# 274
  • Мнения: 2 000
Добро утро.
Айде едно ранно кафе от мен
Аз тези дни съм доста заета и само тичам насам натам в жегите и нямам време хич да пиша. А и някакво възпаление на яйчниците съм хванала и антибиотик пия  ooooh!
Я да ви питам за съвет по въпроса за памперсите. Пламен от около месец е без памперс. Ама аз реших направо да му го махна и изобщо да не слагаме. В началото беше по-добре, но последните дни се напишква през нощта и то не всяка вечер, а през ден. Сега се чудя да му слагам ли памперс през нощта или да си продължи да се напишква и да се надявам, че скоро ще отвикне да пиша през нощта в леглото. Та това съм се зачудила в 5.30 сутринта  Laughing
Айде лек и не толкова горещ ден на всички.

# 275
  • Мнения: 7 430
...Кате, мерсаЖ за кафенцето  Heart Eyes
За памперса аз не мога да дам компетентно мнение понеже моите и двамата са с нощен памперс...ама хайде, Миши е още малък, но ВикО  ooooh!  Вечер не ляга без да е пил поне 200гр мляко и поне 1-2 пъти в седмицата памперса е пълен  Tired
Според мен не го слагай отново  Peace

Пъзелче, браво на вас - а аз се чудих защо не те виждам по главната  Wink
Я покажи малко снимки  Grinning

Чаочи

# 276
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Хайде и аз да се разпиша в тази тема, че друга идва...
Мислех си, че ще е свършила вече, ама то наистина е ваканционно настроението. Я да завали един дъжд цяла седмица, да видите как ще се изпишат няколко теми.  Grinning

Аз имах малко напрегната седмица откъм празници. Последния беше рождения ден на свекърва ми. Тази седмица ще отдъхвам. Имам да ви показвам няколко торти, но оттук ми е трудно, като си отида в София ще ги кача. Всъщност май по едно време качвах в Галерия Торти в Готварския - там ще ги има, но без последните 3.

Кате, аз памперсите (нощните) ги махах чак като спряха да ги пълнят - 2 месеца изхвърлях сухи памперси (без произшествия) и тогава се престраших - и при двамата на около 2 и половина. А дневните ги махнах при навършването на 2 години (и двамата са в началото на лятото родени и използвах топлите дни за научаване). Тогава имахме по някое у друго произшествие на мокета.  Laughing Не съм толкова решителна като теб, като излизахме на разходка бяха с памперси. Но съм ги сваляла да ги изпишквам.
Какъв подробен отчет. Пък и съм взела да позабравям вече. Колко отдавна беше Simple Smile

Хайде лека седмица на всички.
Кафето оставям на някой друг да го сервира... нямам време, пък и от работа трудно търся картинки... а пък и не пия кафе. ppp Аз си имам един чай тук на бюрото и го чакам да изстине, та да пия студен чай Laughing

# 277
  • Мнения: 43
И аз да се влюча по темата. Ние сме без памперс от два месеца слагаме само нощем но мисля че сме още малки даго махнем изцяло. (Баткото беше на две като нямаше и през ноща)

Използвам форума да честитя кръглата годишнина на Борито !!!!!!!  bouquet newsm59  ura Gift  Party Time
Много здраве,любов и на двама ви и  stork-boy обичам ви много.

# 278
  • Мнения: 271
Привет!

Ние се завърнахме от морето. Изкарахме си страхотно! Децата се наиграха и набесняха на воля, а може да се каже, че и ние отпуснахме. Почивката мина учудващо спокойно, имайки предвид, че бяхме с Жен-шен и фемили и трите деца накуп. Ето и малко снимки от мен: http://ilonkatoleva.multiply.com/photos/album/28

По въпроса за памперса -  Георги е без памперс от 4 месеца, но още не смея да махна нощния, въпреки, че от доста време е напълно сух. Даже от няколко дни се буди рано сутрин да пишка, на мен ми се спи и го карам да пишка в памперса, но детето е отвикнало и държи да свърши работата в гърнето. Явно дава индикации, че е готов за махане и на нощния, ама аз не бързам, все ме е страх, че може нощно време да се размърда, да се напишка и да измръзне ако не го усетя.

Честит празник на Борито!

Оставям ви и отивам да простирам, че след морето голямо пране падна и май ще продължи цяла неделя!

# 279
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
 Hug
И ние се върнахме от морето. Малко беше, ама качествено.
Гледам нови мамчета са се завъртяли в темата. Бравос  Peace
Аз редовно си ви чета, да не мислите, че съм ви зарязала  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 7 430


....по един на ден да пише - няма да е зле  Joy

Лони, много хубави снимки - голям отбор са тримцата  newsm53

Ян Бибиян - добре завърнала си се  Hug

Отивам да пия кафетО с мама и после на пазарлЪк  Sunglasses Ако някой ме види да свирка  newsm08

П.С. Другата седмица може да ме огрее и да запиша среща с кмета (да поговорим за люлките и въобще за децата ни)
Чудя се дали въобще ще има смисъл  Tired

# 281
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Хайде днес да ти правя компания, да не си сама.
 Аз да се похваля - днес занесох за печат едната книга, дето ме тормози от толкова време, и заради която спрях да пиша във форума. Другата също напредва, вижда и се края. Мислех че ще отдъхна, но се оказа, че ме чака още една (за орхидеите в Природен парк "Сините камъни"). На писател се обърнах.

Поздрави на всички. Не стойте много на слънце.
Кога ще е следващата среща, искам да ви видя още един път преди да си отидем в София....

# 282

Общи условия

Активация на акаунт