Не ви ли дразни така наречената Академия в "Кандидати за слава"?

  • 3 632
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дразнят ме. Най-вече ме дразни Слави дето ги е нарекъл "академици". Как така им дава такива титли не знам.
Спрях да ги гледам. N-тото гледане на Дарма и Грег ми е по-интересно.

# 16
  • Мнения: 5 622
Оня от Омлайн Тв като видя с каква усмивка отрязва участниците и направо ми призлява. Някои от тях са крайно негативно настроени и по принцип си казват НЕ  Stop

например защо не пуснаха онова момче, дето играе с Йойо-то? Беше много интересен..И куп други, сега не се сещам поименно да ги изброявам. Не си били развили номера..Това да не е готварска рецепта, че да добавиш още чубрица и сол, баси...  Tired

# 17
  • Мнения: 738
Този с йо-йо-то го пуснаха, май newsm78

И мен много ме дразнят. Има един, който отряза всички в едно предаване, щото бил налагал протестен вот Sick Протестен вот на жена си може да налага, там е, за да бъде обективен...кретен...

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Дразни ме и затова изобщо не го гледам след като се минах веднъж-дваж. Очаквах повече от организацията. Участниците не искам да коментирам. Много лошо подобие на "Минута славы" на руснаците (не зная дали е лицензионно и тяхното). Руското го гледах с удоволствие като го хванех, защото беше добре направено.

# 19
  • Мнения: 212
И аз оня път гледах малко от предаването.
Хванах се главата. Егати сценаристите, егати и дребните душици, такива коментари правеха, че все едно се бяха събрали няколко първокласници.
No comment просто.

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Не ме дразни - имам дистанционно  Mr. Green
Щеше да е по-добре, да журират външни на шоуто люде ...
По-почтено някак си щеше да излежда ...

# 21
  • Мнения: 6 529
Този с йо-йо-то го пуснаха, май newsm78

И мен много ме дразнят. Има един, който отряза всички в едно предаване, щото бил налагал протестен вот Sick Протестен вот на жена си може да налага, там е, за да бъде обективен...кретен...


Хората са го казали хубава работа ама "българска". Събрали от кол и въже хора да оценяват таланта на други. Единия не можел да толерира катеренето по сгради щото той не можел /бил дебел/, другия Слави не му бил обърнал внимание предния ден - протестен вот затова, третия Кулеков - "Боли ли те като правиш това?  #Crazy, аааа щом не те боли тогава "не", четвъртата пък - тя не можела като майка да подкрепя екстремни спортове  Shocked, ама като майка можела да каже "да" на песничка от детската градина. А бе кой въобще ги е избрал за жури тия - какво да оценява народа като най-интересните номера не ги подкрепиха  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 784
Ужасни са! Много са ми смешни и простовати в амбицията си да се харесат и до прилъжат аудитория. Не бих отишла да ме оценяват тия ми ти "академици".

# 23
  • Мнения: 544
и аз така - изобщо не могат да привлекат вниманието ми по никакъв начин.
Скоро попаднах съвсем случайно на тях,симпатични момиченце и момченце ,брат и сестра пяха страхотно.И там разни идиоти взема да обясняват ,как момчето имало огромен талант,но сестричката му не. #CrazyИ това пред очите на 5 годишното момиченце ,което гледаше неразбиращо #CrazyУжасно беше

И аз се възмутих тогава.

Иначе се правят на много строги и без причина (по-скоро с тъпи основания) не допускат хората до финала. Даже Слави им се дразни понякога, и мисля, че това не е поза от негова страна. Аз пък най-много се дразня, когато са дали 3 "да" и 3 "не" и последният също даде "не". Мисля, че трябва да си дават повече сметка какво е коствало на участниците да подготвят номера си.
Мисля, че трябва ситото им да е по-едро и зрителите да определят победителя и той да не е само един, а поне 3-ма. Но нали ще трябват и повече награди ... Ами да ги дадат, де! Заслужават си хората! Peace

# 24
  • Мнения: 544

Щеше да е по-добре, да журират външни на шоуто люде ...
По-почтено някак си щеше да излежда ...

 Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 515
Всички много ме дразнят освен Евгени Димитров - той е единствения (според мен) който дава обосновани отговори

# 26
  • Мнения: 738
Всички много ме дразнят освен Евгени Димитров - той е единствения (според мен) който дава обосновани отговори

Май наистина е така...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 430
крайно време беше да лъснат в ефир и комплексите на сценаристите!Тая кака Калинка направо е "титан на мисълта"вече осъзнавам защо е толкова хапливо понякога предаването.....пълна комплексарщина

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
и като са толкова елементарни номерата на бащата и сина ,които влизаха в една кутия с футболна топка,що тия не се опитаха да си намърдат гъзищата там!!!!!Пак поредния фалш от страна на седем-осми!!!!!Имам чувствоте,че всички передавания продуцирани от Слави са предварително уговорени то не беше Сървайвър,то не беше Пей с мен,Muzik idol или танцувай с мен(особено танцувай с мен)

# 29
  • Мнения: 230
Единственият смислен там е Евгени Димитров. Останалите са мега зле. Хвърлям по едно око понякога, заради номерата, но тези академици не мога да ги издържам дълго и заради тях превключвам.
Прескачам ролята на Слави на защитник на всички за да позапълнят времето, а и да използва случая да се представи като широкоскроен, както и да види зрителят, как сценаристите могат да си позволяват да му се ръбят (което също е режисирано, защото вс. твърдят че Слави е мн. тоталитарен ръководител), забравям и за плоските коментари и мотиви на "академиците". Онова, което ме хвърля в недоумение, е изискавнето номерът да се доразвие, което е изсмукано от пръсти! По тази причина се ядосвам, когато не пуснат някого, тъй като номерът не бил усъвършенстван. Уникалното си е уникално, какво да му се прибавя и защо?

Общи условия

Активация на акаунт