Хобити, хайде да организираме благотворителен търг с наши произведения!

  • 4 826
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 624
Вчера влезнах да чета тази тема: "Да помогнем на Богомил да вижда!" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281716.0
и разбрах, че до операцията на детето остават само няколко дни - 17.06.2008 г., а сумата все още не е събрана. Хрумна ми една идея: да се организира благотворителен търг с произведения на изкуството направени от съфорумци.
Виждам, че има  доста теми като: "Рисуване за начинаещи", "Рисуване върху стъкло", "Гоблени", "Изкуство с мъниста","Самоделни бижута" и т.н.
Всеки да предостави нещо, което е направил сам и да се организира благотворителен търг с надаване. Събраните средства да се предоставят за подпомагането на болни деца.
Разбирам, че това изисква доста голяма организация, но мисля, че си струва да се опита.

Какво мислите по въпроса?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 412
Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=301470.0 обсъждаме идея за постоянен Арт базар, като част от средстава ще отиват за благотворителност. Може ида има и продажби изцяло за подпомагане на деца.
Иначе идеят ти ми харесва, но не знам как да се организира. Може би в темата да се предложат определени неща за продажба.

# 2
  • Мнения: 624
Искам първо да видя колко хора биха желали да се включат и след това ще се заемем с организирането. Смятам, че трябва да се уведомят и модераторите, както лицата и организациите, в чиято полза ще бъде търгът. Разбира се и че без помощта на БГ-Мамма няма да стане.
Смятам да се пусне тема в "Клюкарник", за да може повече хора да се включат. Вероятно за всяка група изделия ще трябва да се открие отделна тема, обединени в една, примерно: "Благотворителен търг".
Мисля, че е по-добре да се организира веднъж в годината и да е са с явно надаване, по този начин ще се организира и един вид забавление за форумци. Иначе в "Арт базар" може да има раздел, в който предоставените стоки и изделия да са за благотворителност.

# 3
  • Мнения: 447
 Peace Аз съм за Peace Обачеза десет дни си мисля, че организация няма да стане newsm78

# 4
  • Мнения: 624
За 10 дни няма да стане. Но на други деца ще може да се помогне.

# 5
  • Мнения: 908
И аз съм ЗА  Hug наистина идеята е много добра, няма да може да се осъществи толкова бързо, за да се помогне на Боги, но има и други дечица, които се нуждаят от помощ....  Hug Само да има желаещи, които да предоставят красотите си  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 743
Смятам, че идеята ти е прекрасна и с удоволствие бих се включила  Peace

# 7
  • Мнения: 338
да, и аз бих се включила, но тази акция ми е много скорошна. за 10 дни няма да мога да направя нищо. но занапред участвам... свиркайте за кога

# 8
  • Мнения: 908
За щастие парите за Боги почти са събрани  Hug Така че това ще бъде акция и кампания за другите дечица от сайта "Спаси, дари на...", за които са необходими парички за лечение. За сега се събират кандидати готови да дарят своите красоти за този търг. Лично аз искам да гарантирам прозрачност за всички пари, които ще бъдат дадени и с които ще бъдат закупени красотите  Peace Та... всичко е все още само една идея, която очаква подкрепа от вас мили талантливи майчици. Хората от екипа на "Спаси, дари на..." също са информирани, одобряват идеята и са готови да помагат с каквото могат... Надявам се и вие да помогнете на Passiflora, защото има нужда от това  Hug А и все пак всичко ще се направи за живота на децата  Heart Eyes

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аз ще се включа в търга с удоволствие GrinningИдеята е страхотна-поздравления,а удоволетворението да си полезен макар и малко на някого е голямо.
Passiflora ,пусни линк към темата и в "Декупаж"

# 10
  • Мнения: 71
Поздравления за идеята,ще се включа с удоволствие!

# 11
  • Мнения: 192
Записвам се и аз  yes

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И аз ще се включа

# 13
  • Мнения: 196
и мен ме бройте Simple Smile

# 14
  • Мнения: 116
Нямам думи да опиша как се развълнувах...
С удовоствие ще се включа. Имам дори готови някои неща кажете само къде да ги изпратя.
Смятам че ако се ангажира вниманието на предаването Часът на мама ще успеем за десет дни да се направи нещо.

Общи условия

Активация на акаунт