Отговори
  • Мнения: 8
Докато свят светува" е страхотен сериал.Дават го в америка от 1956.Гледала съм го там 4 години и ви казвам страшен филм. На английски е "As the world turns".Всеки делничен ден го дават от 7:00 и от 22:45. Гледайте го и го коментирайте. Епизодите на сериала са от 2004

# 1
  • Мнения: 2 908
Да питам-този не го ли даваха преди години и тук?Помня,че гледах точно един"Докато свят светува",като съм била малка.... Rolling EyesПрекъснаха сериите до някъде.А го следях яко Crazy

# 2
  • Мнения: 104
И аз си мисля, че го даваха едно време. Те бяха май първите 3 сериала от този тип - "Докато свят светува", "Пътеводна светлина" и "Дързост и красота" (дързостта май по-късно даже го пуснаха newsm78 ), които даваха в България тогава и бяха голям хит... Единият вървеше по Канал 1, а другият по Ефир 2... Но и аз съм била малка и не си спомням почти нищо вече...

# 3
  • София
  • Мнения: 15 452
"Докато свят светува" не ми е интересен и нищо не помня от него, но помня едно време,че ме беше яд, че спряха "Пътеводна светлина" до никъде.Ама тепърва да седна да гледам стари филми при толкова нови нямам желание.

# 4
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Дааааа, дваха го преди години, когато стартираха да дават и Дързост и красота. Май от този сериал тръгваше Мег Райън, ако не се лъжа  Blush

# 5
  • Мнения: 101
Точно така, Марулич, от там тръгна Мег Райън преди има-няма 20 години. А "Пътеводна светлина" е първият телевизионен сериал от типа сапунена опера - първоначално дори е бил радиосериал, а със стартирането на телевизията в САЩ започват да го излъчват в тв вариант и продължават близо 30 години. Аз ги следях и двата като бях ученичка. Ама и аз не бих ги гледала сега Wink

# 6
  • Мнения: 8
а всъщност сериала "Пътеводна светлина" е най-дългият сериал в историята на телевизията. Дават го и до днес вече 71 години и има вече 15 511 епизода до вчера. Вписан е в рекордите на Гинес.Мн е готин и ми е много жал че не го дават вече в България :S

# 7
  • Мнения: 0
дават го по тв 7 от 17ч

Общи условия

Активация на акаунт