Планово секцио на петък-13ти

  • 4 689
  • 109
  •   1
Отговори
Бихте ли родили на петък 13ти или ще отложите за друг ден,ако можете?Ако това ви е възможността ,т.е. датите преди това са запълнени,а ако се чака повече е опасно за бебето???Бихте ли поели риска да се направи по-късно секцио,само и само да не е на фаталния ден?

# 1
  • Мнения: 7 474
 Laughing Бих родила, датата изобщо не ме притеснява, даже напротив Laughing

# 2
  • Мнения: 1 477
Не съм суеверна.Бих родила на тази дата.

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Спокойно, аз съм родена по естествен път точна на петък, 13.06 преди почти 28 години. Никога не съм страдала от лош късмет, въпреки, че си падам малко , ама мъничко суеверна. Така че стискам ти палци Hug

# 4
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Аз същи бих родила на тази дата Peace
Не съм суеверна Grinning

# 5
  • Мнения: 2 447
Аз бих родила на този ден.Може пък на бебо да му е късметлийски петък 13 Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
След като е опасно за бебето и трябва да се извади, разбира се, че бих. Ще се съобразя с това кога ще е най-добре за него да се роди, а не коя дата е. Wink

# 7
  • Мнения: 9 973
да,с удоволствие бих родила Crazy

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Мисля. че за всеки човек е различно числото 13. На мен например ми носи щастие , затова бих родила на тази дата Mr. Green

# 9
  • Мнения: 91
щом е нужно за бебето мисля, че датата не трябва да е проблем ,а пък и ние ще ти стискаме палци  Peace

# 10
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз също не бих се притеснила от датата. Всеки си идва с късмета и след като са ви определили тази дата, значи тогава трябва да е.

# 11
  • Мнения: 1 844
ами щом няма друг избор-бих родила тогава.ако обаче имаше и друг вариант-не бих избрала точно тази дата!!!
успех!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Щом се налага , да. Падам си малко суеверна .Но пък ти не я определяш датата , така че за теб това е само една от многото дати. Peace

# 13
  • Мнения: 4 451
И аз не съм суеверна и датата не би ми попречила.

# 14
  • Мнения: 2 334
И аз не съм суеверна и датата не би ми попречила.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт