Паркирал си като идиот!

  • 14 373
  • 191
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 563


Няма нужда да си говорим като първокласници,просто трябва да разбереш,че има хора на които им пука единствено от Господ.От никой  и от нищо друго не се страхувам.


За такива случаи има яйца в решетката и други по-божествени начини за справяне. Това го казва шофьор, който ходи пеша, когато паркирането е кът.

# 61
  • Мнения: 335
Последно - това инициатива на форум от този сайт ли е?
Или той само вторично се компрометира с тази "идея".

Защото в отпратката от първото мнение пише:
"Авторски права нямаме, но за сметка на това отхвърляме и всякакви авторски задължения!"

За последствията от "идиотската кампания" не се споменава.
Сигурно авторите й отхвърлят и тях.

Скоро нарязаха гумите на абсолютно всички коли по улицата ни - паркирали пред къщите си така, както единствено е възможно. Бяха надраскани и капаците им.
Не знам тоя "шибани драйвери" ли е мислил, че наказва (както се изразяват авторите без задължения за бъдещите "наказани" от тях шофьори).
Но, ако не се беше крил като плъх по тъмното, за да го направи, идиотът отдавна щеше да е само той.

ПП Имаше и една акцийка на кварталния сервиз за гуми, маскирана като тази тука. Не знам защо скоро след това и сервизът сам претърпя такава (акцийка).


# 62
  • Мнения: 824
Щом нямате друга работа лепете и драскайте, то бързо ще се разчуе за реакцията на собствениците.

На мен ми е много интересно дали поне един шофьор се е стрестнал от драскотините по колата или залепеното стикерче и е преустановил  паркирането на това място?
Аз просто пребоядисах колата си.

# 63
  • Мнения: 2 563
Последно - това инициатива на форум от този сайт ли е?

Не знам. Аз мисля, че стикерите са неефективни. Нито един закоравял простак, тип "паркирвам и оставям колкото място е възможно, кво искати ся", няма да се стресне от стикер. По-крути мерки трябват. Или можете да чакате организирането на граждански протест и очовечаването на общината.

# 64
  • Мнения: 2 849
И аз паркирам като идиот ,но тук поне място бол. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 824
Не знам. Аз мисля, че стикерите са неефективни. Нито един закоравял простак, тип "паркирвам и оставям колкото място е възможно, кво искати ся", няма да се стресне от стикер. По-крути мерки трябват. Или можете да чакате организирането на граждански протест и очовечаването на общината.

Искаш ли да ми кажеш като жена,която не се вписва в горе изброените епитети,ако работиш на 10 км от квартала,в който живееш с какво ще пътуваш до офиса?
1-с градски транспорт/сменяш 2 автобуса,необходимо време до достигане на крайната цел-60 мин.,в най-добрия вариант/,чакаш на спирката най-малко 15 мин,маршрута е възможно най-заобиколният.Няма да влизам в подробности за качеството на обслужване в СКСГТ
2-с такси/правех го 7 години/,но тарифите се покачват непрекъснато и не е рентабилно.
3-със собственият си автомобил/необходимо време да стигнеш до работата 15 мин./,който можеш да паркираш на тротоара до офиса си,оставяйки достатъчно място за майки с деца и хора с увреждания в инвалидни колички/.
4-пеш,времето е изключително приятно за разходки,пък и всички знаем максимата"Здрав дух,в здраво тяло".
Ще съм много благодарна,ако ми отговориш и ми дадеш съвет кой от всички варианти да избера.

# 66
  • Мнения: 2 759
..4-пеш,времето е изключително приятно за разходки,пък и всички знаем максимата"Здрав дух,в здраво тяло"....
                    Пеш звучи чудесно. 15 минутки с кола не може да са повече от 30 пеш... Освен, ако разбира се не караш с над разрешената скорост. Бтв, гледа ли еко рекламата по телевизията преди малко?

# 67
  • Мнения: 824
..4-пеш,времето е изключително приятно за разходки,пък и всички знаем максимата"Здрав дух,в здраво тяло"....
                    Пеш звучи чудесно. 15 минутки с кола не може да са повече от 30 пеш... Освен, ако разбира се не караш с над разрешената скорост. Бтв, гледа ли еко рекламата по телевизията преди малко?

За съжаление 15 мин. с кола не са 30 пеш.Ако си в София знаеш разстоянието от Южен парк до хотел Плиска. Wink
кажи за рекламата,не съм я гледала.

# 68
  • Мнения: 2 401

Ще съм много благодарна,ако ми отговориш и ми дадеш съвет кой от всички варианти да избера.[/b]

Защо примерно мен трябва да ме интересуват твоите проблеми и твоето удобство. Ако ти работиш в магазин в центъра на София, който не ти е осигурил паркинг или нямаш пари да паркираш в синята зона, какво общо има това с мен, която иска да върви там, където трябва, демек по тротоара?

# 69
  • Мнения: 824

Защо примерно мен трябва да ме интересуват твоите проблеми и твоето удобство. Ако ти работиш в магазин в центъра на София, който не ти е осигурил паркинг или нямаш пари да паркираш в синята зона, какво общо има това с мен, която иска да върви там, където трябва, демек по тротоара?

Респективно и мен не трябва да ме интересуват твоите проблеми и твоето удобство.Какво общо има това с мен,която иска да си паркира колата на тротоара?
Паркирането на тротоара в България не е забранено.
Синя зона окола магазина няма.

# 70
  • Мнения: 2 759
...кажи за рекламата,не съм я гледала...
                    Там е работата - и аз не успях да я видя хубаво... За две двойки ставаше дума най-общо - едното момче ходеше с колело, а другото с джип... Ще я потърся и ще ти пратя линк, да я видим и двете   bouquet.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 348
Живеех в Младост, работех в Борово, започвах работа в 7:00h, в 6:30h, най-късно трябваше да съм на работното място. Когато бях втора смяна, се прибирах след 00:00h. Таксито ми струваше 9лв минимум(знаем, че тарифата е плуваща  Wink ).
 Та значи да не ходя на работа с кола, а?

# 72
  • Мнения: 742
Седят, седят амнайсет домакини, та вземат, че измислят нещо, вместо да ходят да се учат да паркират.  Че и мъжете си да научат. Една банка не можахте да фалирате, та паркирането в големите градове ли ще оправите. Културата на паркиране предполага обща такава, която пък от своя страна изключва пирони по капака  и туткал в ключалките, за нарязани гуми да не говорим. Така че, айде всеки да започне да си паркира колата правилно, а другите да го последват. Не забравяйте, "няма място" и "е къде, на другия край на града ли", естествено са реплики-табу.

# 73
  • Мнения: 2 563
Точно така, паркирайте, където си искате от мързел, аз ще си чупя яйца, където искам от възмущение.  Twisted Evil

# 74
  • Мнения: 2 161
На мен ми е много интересно дали поне един шофьор се е стрестнал от драскотините по колата
Аз ще съм съсипана,ако ми се случи.

Общи условия

Активация на акаунт