Паркирал си като идиот!

  • 14 370
  • 191
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 370

Съжалявам за грубия тон,но съм убедена,че всички,които сте против престоя и паркирането на автомобили на неподходящо за вас място,сте само пешеходци и представа си нямате как се чувстват шофьорите,които обикалят една улица десетки пъти,докато намерят местенце,където да паркират.[/b]

П.П:*SV*,много си права!
Грешиш, Ескейп, грешиш. Случайно живея на центъра и точно аз ЗНАМ как се обикаля, за да се намери дори и 20 см. местенце, дето поне муцуната на колата да си завреш.
Затова колата ни си стои в гаража и се вади само за по-дълго разстояние в София, иначе-на крака. Whistling
Апропо, аз за нашия гараж плащам 100 лева месечно. Вие плащате ли някъде за паркинг (всички) или всеки паркира като в рибена консерва, но по форумите мрънка и врънка.
П.С. И пак ви казвам-тази кампания трябва да я насочите към СГС и ББ, а не към шофьорите.

# 76
  • Мнения: 5 370
Току-що моят мъж, който ама въобще не се интересува от форумите ми и това, което си пиша по тях, предложи следното заглавие за стикер : "Къде ми е паркингът, кмете?". Шофьорите , обаче, в този случай ще трябва доброволно да си го лепят на предното стъкло-а може и на задното.

# 77
  • Мнения: 824
Съгласна съм с теб,Жози.И аз за дълги разстояния я ползвам моята кола,но всеки ден.Именно защото си шофьор не си направила крайни изказвания по-напред в темата.
Но всички такива визиращи пергели,ключове,яйца и не знам си какво там още,ми звучат меко казано инфантилно.

# 78
  • Мнения: 824
Току-що моят мъж, който ама въобще не се интересува от форумите ми и това, което си пиша по тях, предложи следното заглавие за стикер : "Къде ми е паркингът, кмете?". Шофьорите , обаче, в този случай ще трябва доброволно да си го лепят на предното стъкло-а може и на задното.

Браво на мъжът ти!Чудесна идея.И останалите трябва да осъзнаят,че рибата се вмирисва от към главата.Ако се направят такива стикери,първа ще си лепна.

# 79
  • Мнения: 5 370
Съгласна съм с теб,Жози.И аз за дълги разстояния я ползвам моята кола,но всеки ден.Именно защото си шофьор не си направила крайни изказвания по-напред в темата.
Но всички такива визиращи пергели,ключове,яйца и не знам си какво там още,ми звучат меко казано инфантилно.

Най-странното е, че не съм шофьор. Mr. Green Шофирах детска триколка допреди 3 години.
Но просто разсъждавам, Ес. Това е.

# 80
  • Мнения: 2 401
Жозе, мислиш ли наистина, че дори да  бъдат създадени 200 хил. паркинга в Сф например, положението ще се промени?   Такива като потребителката с краката, дето ги е страх само от господ пак ще си паркират и на тротоара и и на тревата и където им е кеф въобще. Щото на господ не му пука, а пешеходците са, кои са те всъщност..    Всичко опира до начин на мислене.
Между другото и аз съм шофьор, от доста години при това. От няколко години за работа в центъра ползвам само алтернативни МПС-та.

# 81
  • Мнения: 5 370
Минзи, когато има паркинги и правила-тогава може да се подеме кампания "Паркирал си като идиот". Помисли логически, не е ли така? В противен случай на базата на какво ще наречеш някого идиот?

# 82
  • Мнения: 824
Лъжеш се минзухар!В момента се разработва проект за няколко подземни паркинга в София и "потребителката с краката" с радост ще се възползва от предоставената й възможност.Това ти няма как да го разбереш,защото не виждаш по-далеч от носа си,но си е за твоя сметка,това е твоят начин на мислене.

# 83
  • Мнения: 824
Минзи, когато има паркинги и правила-тогава може да се подеме кампания "Паркирал си като идиот". Помисли логически, не е ли така? В противен случай на базата на какво ще наречеш някого идиот?


Е как на каква база?Тя е спец в това отношение,може би от доброто възпитание или от широката обща култура,но е жената в този форум,която успява да впечатлява с епитетите,които лепи на хората.
Леко примерче-цитирам" некултурна и незаинтерсована прангарица".
Не мога да си дам обяснение за изказвания от този вид,но аз съм просто продавачка,може би за това.

# 84
  • Мнения: 5 370
Прангарица? Ъх....какво е това? newsm78
Учила съм диалектология, но не се сещам за такава дума. Извинете за Офф-а.

# 85
  • Мнения: 2 401
Шофьорите   дали мислят логически, когато  видят бабичка или жена с количка на пътя? Дали изобщо им хрумва, че това се случва защото, тротоарите са недостъпни? Твърдо не Жозе, вервай ми.
Изтрих, съжалявам, не знаех, че си продавачка.

# 86
  • Мнения: 3 405
Хрумва им. Нали някои от тях паркират на тротоара  Laughing

# 87
  • Мнения: 5 370
Ама, Минзи, пак стигаме дотам-защо са недостъпни????Разбираш ли?
Излизам на разходка, после пак ще продължим дискусията. Но културно, моля ви, няма смисъл от обиди, било и виртуални.
Разберете, че противопоставянето на шофьори вс. пешеходци е точно една от целите ИМ. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 824
Прангарица? Ъх....какво е това? newsm78
Учила съм диалектология, но не се сещам за такава дума. Извинете за Офф-а.

И аз не знам,може би това го разбират по-възвишените духом?
Излизам от темата,че отдавна преминахме границата на добрият тон.
Така или иначе винаги ще има мрънкащи пешеходци и недовлни шофьори.Аз не съм в състояние да променя нещата.

# 89
  • Мнения: 3 405

каква конспирация свише  Laughing
едва ли е целенасочено, просто в големите градове цари хаос

Общи условия

Активация на акаунт