Удряли ли сте човек?

  • 3 295
  • 84
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
Бях се зачела в една тема в ДиС по повод един шамар и се зачудих случвало ли ви се е във зряла възраст да ударите човек? Не в училище , когато сме се скубали и бутали...всъщност на мен и тогава не ми се е случвало! Някак не ми идва отвътре да ударя някого!

# 1
  • Мнения: 6 992
Тъкмо щях да разкажа за единствения си училищен бой  Mr. Green
Не, в зряла възраст не съм.

# 2
  • Мнения: 1 455
Темата за която говориш и мен ме възмути.
Не не съм удряла шамар и за мен това е недопустимо.Всъщност не съм конфриктна личност и не помня дори да съм изпитвала желание да ударя някой..

# 3
  • Мнения: 604
Абе и аз не съм но мисля
че скоро ще ми се наложи
и то не просто удряне а
направо пердах!дигнала
сЪм и мерника на една та
да видим кога ще и излезне
късмета Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 877
Никога

# 5
  • Мнения: 3 569
Удрял съм, да. С кола, с ръка, с крак ...

# 6
  • Мнения: 2 388
Темата в ДиС не съм я чела.
Да, удряла съм човек.

# 7
  • Мнения: 592
Ммм дааа - казал мъдрецът! Това е недопустимо, но не трябва да се допуска - белег е на безсилие!

# 8
  • Мнения: 2 388
Ммм дааа - казал мъдрецът! Това е недопустимо, но не трябва да се допуска - белег е на безсилие!
Вярно е.

# 9
  • Мнения: 11 747
удряла съм
ще ида да търся тая тема

# 10
  • София
  • Мнения: 17 591
Шамари обикновено се раздават от тъпи лигли.
И в такъв аспект не, не съм пляскала никого в зряла възраст - нито пък преди това.

Но съм удряла... и ритала... и в зряла възраст, и преди това. За съжаление, по някога се налага.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 132
Не, не ми се е случвало, но ми се е искало няколко пъти. Мисля, че това е въпрос на възпитание и манталитет, а донякъде и на характер.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
Не, но в мислите си съм го допускала - беше брутално и жестоко.

# 13
  • The wild, wild west
  • Мнения: 145
По не много ясни за мен причини, от дете налитам лесно на бой. От както се помня, та чак до 9-ти клас.  Rolling Eyes
В студентските ми години ми се е налагало с юмруци и ритници да се оправям с натрапни ухажори. Справяла съм се  доста добре особенно като се имат предвид компактните ми размери.  Laughing
Аз лично смятам, че всяка жена е добре да изкара някакъв курс за самоотбрана и да не се страхува от физически контакт, ако не дай се Боже се наложи.   Peace

# 14
  • Мнения: 14 654
Не, но преди 2 седмици ми идваше да завъртя силен шамар на една лекарка.

Общи условия

Активация на акаунт