желана или нежелана бременност?

  • 5 309
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 849
Стана,защото го  искахме .

# 46
  • Мнения: 1 317
Планирана, но за малко по-късен етап. Стана по-рано, но разбира се беше желана бременност.

# 47
  • Мнения: 4 292
Първата не беше чак планирана, но и двамата ужасно се зарадвахме. Втората бременност нито беше планирана, нито много желана, поне от мен. Признавам, че изобщо не мислех за второ дете.  Embarassed Трябваха ми няколко дена да свикна с мисълта, но сега вече чакам с нетърпение бебчето.  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 391
Планувана, следователно желана беше бременността ми. Преди и след нея ползвам противозачатъчни хапчета и съм абсолютно спокойна.

ахам, и аз това исках да кажа. Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 39 754
И двете ми брем. бяха приятна изненада Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Нашето беше желано и много искано.Не казвам планувано,защото рядко се случва да човек да си направи план и той да не се развали.Тъй че дойде,когато му беше времето. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 632
И 2 ми бременности не бяха планирани,големи изненади,но много желани.

# 52
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Планирана, но за малко по-късен етап. Стана по-рано, но разбира се беше желана бременност.
И моята първа бременност беше такава , а втората планувана и жадувана! Grinning

# 53
  • Мнения: 1 674
И двете ми бременности бяха непланирани,но не и нежелани.И двете ми бяха приятна изненада.

# 54
  • Мнения: 5 026
Планирано,искано бебе  Grinning

# 55
  • Мнения: 367
Желана!Предпазни средства не сме ползвали никога

# 56
  • Мнения: X
Въпреки, че и двата пъти стана случайно, беше желано.  Mr. Green

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 260
Много желана бременност  Praynig

# 58
  • Мнения: 698
Желана бременност!  Heart Eyes

# 59
Аз напоследък чувам все за забременяли млади момичета предимно, които са против противозачатачни и като разберат все са наприятно изненадани, че точно сега им проваля примерно учене или не се чувстват готови още,а са използвали презервативи.То си има и едно хапче забравих го сега ако усетиш че е станал гаф до 24 чса го пиеш

Общи условия

Активация на акаунт