Как подсушавате косата на бебетата си?

  • 3 453
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 801
Моят син засега има много малко коса и дори не съм се замисляла за сешоар, кърпата върши работа  Peace

# 31
  • Мнения: 27 524
Само с хавлиена кърпа. Не е проблем, че остава влажна.

# 32
  • Мнения: 4 784
Още не съм го духала със сешоар. В момента косата му е къса, но до преди дни беше с по-дълга, но след баня само с хавлията подсушавам.

# 33
  • Мнения: 619
Мойта мома има голяма коса откак се е родила и от 6м възраст (горе-долу) ползвам сешоар.

# 34
  • Мнения: 441
Подсушавам косата само с кърпа.

# 35
  • Мнения: 451
Подсушавам с кърпа и после със сешоар, на хладка и не много силна струя.В летните горещини е достатъчно и с кърпа.

# 36
  • Мнения: 3 695
Подсушавам само с кърпа. Като беше по-малка предпочитах да е с по-къса коса и я подстригах.   Simple Smile

# 37
  • Мнения: 8 999
Докато беше по-късичка и пухеста - само с кърпа. Като порасна под раменете - със сешоар. Но това стана чак към втората годинка.

# 38
  • Мнения: 864
Подсушавам само с кърпа, сешоар не съм ползвала досега и не мисля да ползвам скоро. Косата й изсъхва сравнително бързо.

И аз действам така.

# 39
  • София
  • Мнения: 604
и преди с по-дългата коса и сега-само с кърпа, но ако се наложи, бих използвала и сешуар

# 40
  • Мнения: 210
Докато Поли бе малка,подсушавах косата и само с тензухена кърпа,много добре попива.Откакто  стана на 1 годинка суша косата и със сешуар само когато е по-студено.

# 41
  • Мнения: 2 231

Аз я подсушавам само с кърпа Peace

И аз само с кърпа подсушавам, не че има много коса Joy

# 42
  • Мнения: 109
Използвам сешоар от деня, в който взех дъщеря си от болницата у дома, при това беше 2 кг. Използвам не само за косата, а и за гънките на крачетата, ръчичките, вратлето - смея да твърдя, че доста добре се изсушават и не се налага да търкам с кърпа нежната бебешка кожа. Естествено след това я намазвам с крем, мляко, олио (кой каквото харесва). Сега е на година и осем месеца и целият ритуал е превърнат в игра (вече суша само косата, а тялото - с кърпа).
Всъщност защо смятате, че е рано да се използва сешоар?  Peace

# 43
  • Мнения: 1 685
 подсушавам ,само с кърпа Peace.

# 44
  • Мнения: 265
 Моето бебе е с много коса и я суша със сешоар, защото трудно му изсъхва, а като знам че аз като си легна с леко влажна коса и веднага настивам , вреден или не предпочитам по-малкото зло. Като направи годинка в неделя ще го подстрижа.

Общи условия

Активация на акаунт