Мъже, защо се променихте?

  • 3 453
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 523
Та това ми е питането към вас . Защо толкова много се променихте - ходите с диадемки по главата , тесни дрешки , гелосани и лустросани.......абе направо като жени . Аз моя мъж си го избрах , защото е по - грубичък , не носи венчета по косата си , не стои пред огледалото с часове и е някак небрежен . За мен той е типичният мъж . Обаче като вървя по улицата и като видя един такъв омазан , епилиран и зализан мъж и ми иде да го  #2gunfire
В темата могат да пишат и жени , които да споделят тяхното виждане по въпроса , който ме вълнува...





Edit: Ekcnpec... Съжалявам, но тук възприемаме големите букви като крещене, затова и си позволих да коригирам заглавието ви...

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 18:25 от Ekcnpec

# 1
  • Мнения: 2 131
Сигурно, защото има жени, които харесват такива "мъже"  newsm78 Знам ли... То че трябва да се полагат грижи за външния вид, това е ясно, ама един тон гел и всякакви помади, в това число и грим, и на мен ми идват в повече  Sick.

# 2
  • Мнения: 1 425
.. защото има жени, които харесват такива "мъже" ...
но има мъже за всеки вкус.   bouquet

# 3
  • varna
  • Мнения: 676
На мене също ми харесват по-грубоватите мъже,тип"мачовци".Това ,разбира се ,не означава груби и недодялани,или пък нечистоплътни.

# 4
  • Мнения: 523
Да , със сигурност не говорим за нечистоплътност . Става въпрос само за външната мазилка . която все повече мъже си слагат....като жени се цапат , м.....а му стара

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Направо ме отвращават такива намазани мухльовци,в които няма нищо мъжествено,а и не се стараят да са мъжкари.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Одъртяваме явно и не сме в крак с модните тенденции.
Сигурно на момичетата и по-младите жени им харесват такива типове.

Освен това на някои мъже им харесват такива мъже...

# 7
  • varna
  • Мнения: 676
Точни така,Нати.Май започваме да остаряваме,щом ни дразнят мъжлета,които се през ден си епилират крачетата и си оформят веждичките. newsm62

# 8
  • София
  • Мнения: 7 797
Та това ми е питането към вас . Защо толкова много се променихте - ходите с диадемки по главата , тесни дрешки , гелосани и лустросани.......абе направо като жени . Аз моя мъж си го избрах , защото е по - грубичък , не носи венчета по косата си , не стои пред огледалото с часове и е някак небрежен . За мен той е типичният мъж . Обаче като вървя по улицата и като видя един такъв омазан , епилиран и зализан мъж и ми иде да го  #2gunfire
В темата могат да пишат и жени , които да споделят тяхното виждане по въпроса , който ме вълнува...
А дали да не попитаме защо и жените се промениха. Нахакани намааани разголени (верно не всички). Че какво да му ухажваш и да преследваш.

# 9
  • Мнения: 523
Ами аз лично съм от непроменилите се жени и явно затова не ми харесват
Цитат на: bubina link=topic=302346.msg7730645#msg7730645 date=1212922509 такива намазани мухльовци,в които няма нищо мъжествено,а и не се стараят да са мъжкари.
[/quote

# 10
  • Мнения: 112
Ами някога жена ми (тогава още си бяхме само приятелчета) изрази мнението, че епилираният мъж било уважение към жената, с която е. На което аз възразих, че мъж, който не може да уважава себе си такъв, какъвто го е създала природата, не може да уважава никого. Но явно и за нея това не е било повече от думи, защото вече от години сме женени, много сме си щастливи, а на мен никога и през ум не би ми минали мисълта, че мога да се епилирам.

# 11
Не се епилирам или гелосвам и не нося цветчета в косите си. Но не мисля че окосмяването ми е фактор които говори за мен. Не го махам защото ме мързи и не ми пука. Но ако жена ми каже че иска нямам нищо против

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 12:32 от severfen

# 12
  • Мнения: 118
Не сме се променили, но просто останахме малко.
Айде ,че си изпуснах фризьорката, а пък козметика каза ,че нямало да ме чака за епилацията.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Въпрос на търсене-предлагане.

# 14
  • Мнения: 118
Точно така.Благородството задължава.Произходът и възпитанието също.
По тази причина ,мадам ,целувам Ви ръка и коренопреклонно Ви моля повече да не се излагате.
С най- нежни и добри чувства : граф Коньовичарски.

# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
има разлика между благородна дама , на която да целуваш ръка и обикновенна ....
не се набутвай ми беше мисълта.

# 16
  • Мнения: 1 303
...
А по темата ще отговоря, че на мен не ми пречи нито мъжката епилация, нито маникюра, важното е какво има в главата си въпросният мъж. Мъжкарят се познава по поведението, не по външния вид. При всички положения обаче, не бих уважавала човек, който пренебрегва външния си вид.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 20:16 от Tatti

# 17
  • Мнения: 2 131
Мъжкарят се познава по поведението, не по външния вид. При всички положения обаче, не бих уважавала човек, който пренебрегва външния си вид.
Тук съм съгласна. Може да е епилиран и пак да е мъжкар.

# 18
  • Мнения: 4 784
Между другото, познавам мъже, които се епилират, но това не ги прави по - малко романтични към нежните си половинки, пък било то с и без цветя, вина, ресторанти и тем подобни.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 20:17 от Tatti

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Някой потребители бяха сбъркали форума.
Извинете за липсващите публикации.

# 20
  • Мнения: 2 448
Никак не харесвам груби мъже /за външния вид ще говоря, обноските не се засягат в темата , нали?/.

Винаги са ме привличали по нежните мъже, но аз не визирам тези с диадемки и ходещи с гол пъп. Дори се учудвам, че някои смятат, че мъжете са станали такива. Аз поне рядко засичам подобни гледки по улиците.

# 21
Ами някога жена ми (тогава още си бяхме само приятелчета) изрази мнението, че епилираният мъж било уважение към жената, с която е. На което аз възразих, че мъж, който не може да уважава себе си такъв, какъвто го е създала природата, не може да уважава никого. Но явно и за нея това не е било повече от думи, защото вече от години сме женени, много сме си щастливи, а на мен никога и през ум не би ми минали мисълта, че мога да се епилирам.

Момент, момент... Какъвто природата го е създала - т.е. ако му стърчат по 2 см косми от носа и ушите - нека си стърчат - нали природата ги е създала ! Или - ако шкембето стигне до оная работа - какво толкова - природа !

# 22
  • Мнения: 2 448
Разбира се, че да се уважаваш такъв какъвто те е създала природата включва поне според мен да се грижиш това , което ти е дала да е в максимално добър вид.

# 23
  • Мнения: 592
трудно ще се променя - все пак искам всеки ден да се къпя!

# 24
  • Мнения: 4 451
Aз също не си падам по мъже, които прекарват повече време пред огледалото и в козметичния салон повече време от мен.

# 25
Аз също не харесвам мъже с диадеми , но гелосан защо не. Предпочитам да е епилиран отколкото с косми по 5см дълги по раменете и гърба Sick. Не мисля че това ги прави по-малко мъже.

# 26
Да си мъж е въпрос на възпитание, отношение и манталитет. И по-малко на външен вид.

# 27
  • Мнения: 1 226
Добре де, а скосми под мишниците, как е newsm78 и 4ерно под ноктите  newsm78

# 28
  • Мнения: 418
Да си мъж е въпрос на възпитание, отношение и манталитет. И по-малко на външен вид.



и външния вид има значение разбира се,но тези неща са най-важните...

Общи условия

Активация на акаунт