Nissan Qashqai.

  • 41 864
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 156
Колата си е доста прилична.Все пак ви съветвам купуваите си дизел ако искате икономия. И двигателите на рено и нисан са пословични със своята икономичност. Така че нямат база са сравнение с тези на БМВ и WV от тази гледна точка.
Лично аз харесвам повече нисан патрол Simple Smile. Но за градско кашкуя си е добре.

# 61
  • Мнения: 592
Извинете, че противник на Кашкая се намесва, но тека да не говорим за икономичност сравнена с WV-Audi.
Честито за новата кола - винаги на 4 колела да я карате!

# 62
  • Мнения: 15
Извинете, че противник на Кашкая се намесва, но тека да не говорим за икономичност сравнена с WV-Audi.
Честито за новата кола - винаги на 4 колела да я карате!

Извинен си!
И си прав - за икономичност е много условно да се говори. Зависи от маниера на каране, а и дизела все пак е по-скъп Wink

# 63
  • Мнения: 240
Аз съм с Кашкай вече от около 2 месеца. Естествено, и аз мога само хубави неща да кажа- не бих го сменила за никой друг СУВ...да не говорим, че е абсолютен бетселър, което е най-показателното!  Wink Много ми е интересно хората, които твърдят, че за тези пари има много по-хубави автомобили, могат ли да посочат поне един такъв? Защото определено не мога да се сетя....иначе цената всъщност се връзва доста повече от 40 хил, но пак не намирам подходящо сравнение...както и да е-всеки с разбиранията си!  Peace

# 64
  • Мнения: 592
xxvxxi - задавала ли си си въпроса защо му е такава цената? И ако беше на цената на някой друг СУВ дали щеше изобщо да се купува? Айде - поне не в този обем. За бестселъра бъркаш тотално - иди и си купи Кашкай, иди и си купи Тигуан или А5? Да видим кое липсва повече?
Това не значи че го отричам тотално - има си достойнства и дори ако още малко почета тази тема може и да си купя, но не съм толкова податлив на рекламите! Peace

# 65
  • Мнения: 1 650
нотар
стига
от 3 месеца ни обеждаваш
хората не искат селски коли, кеф им е кашкай, кашкай
затова сме различни хора и се правят различни марки имаме различен вкус
кой му пука под колко имена VW продават голф, всичките му вариянти се характеризират с една дума - СКУЧНИ
кашкая има стил и това е важното
мислиш ли че като си купва такава кола му пука дали харчи 9 или 10/100
мислиш ли че ако харчи 20/100 няма да му е кеф да я кара и ще го спре ?
По добре 20/100 отколкото всеки път да си мислиш
бахти скучната и грозна кола дето карам
 Joy
Колатa не е само разход на гориво и ускорение, а е и СТИЛ

Както знаеш, карам кола която 2 поредни години е взимала приза за най-калпав автомобил
и знаеш ли - НЕ ИСКАМ ДА Я СМЕНЯ И СЪМ ДОВОЛЕН
даже си купих още една
и се замислям за 3та от дядо коледа

Последна редакция: пт, 28 ное 2008, 22:31 от Durango

# 66
  • Мнения: 240
xxvxxi - задавала ли си си въпроса защо му е такава цената? И ако беше на цената на някой друг СУВ дали щеше изобщо да се купува? Айде - поне не в този обем. За бестселъра бъркаш тотално - иди и си купи Кашкай, иди и си купи Тигуан или А5? Да видим кое липсва повече?
Това не значи че го отричам тотално - има си достойнства и дори ако още малко почета тази тема може и да си купя, но не съм толкова податлив на рекламите! Peace

Сравнението с А5 е много неуместно  Wink
Колата напълно отговаря на цената си- за същите пари можеш да си купиш спокойно А5 или нещо подобно, но на старо...Да, съгласна съм, че за много хора е върхът на гъзарията да кажат, че имат Ауди или Мерцедес...но аз това не го разбирам- наистина всеки с вкуса си, но при избора си съм се ръководила от тези няколко фактора: цена, мнения на хора, които го притежават и визия Wink  И за доказателство- при положение, че имам и Ауди, което е два пъти по-скъпо от Кашкая, пак си го харесвам повече...много важно, че някой отвън с БМВ на 15 години ще си мисли: "Гледай я тая, къв боклук кара, сигурно си мисли, че на джип се е качила"....разни хора-разни идеали  Wink

# 67
  • Мнения: 592
Не ме разбрахте, но както и да е!Никого не Обеждавам  Wink, дори казах на края че взе да ми харесва. Не е и до гъзарията. Явно не мога да се изразя. И пожелах на авторката да я кара с удоволствие и на 4 колела. Виж за 20 на сто разход, такива коли Дюри в Щатите ги заливат с боя, ако не знаеш - крайно време е да се замислиш за екологията! Стига с американските таратайки! Всъщност -купувай ги - след някоя година ще са само история, като гледам как почнаха да фалират! Ще направиш кинти! Party

# 68
  • Мнения: 15
Аз съм с Кашкай вече от около 2 месеца. Естествено, и аз мога само хубави неща да кажа- не бих го сменила за никой друг СУВ...да не говорим, че е абсолютен бетселър, което е най-показателното!  Wink Много ми е интересно хората, които твърдят, че за тези пари има много по-хубави автомобили, могат ли да посочат поне един такъв? Защото определено не мога да се сетя....иначе цената всъщност се връзва доста повече от 40 хил, но пак не намирам подходящо сравнение...както и да е-всеки с разбиранията си!  Peace

Още ли се дъвчете?!?! Simple Smile))
А вече 7000 хил му врътнах на моя Wink
Честито xxvxxi! И права си, на такава цена друг SUV няма да намериш. Моят е под 40 хил с екстрите Wink ... всъщност е точно толкова колкото струва един Голф  Laughing пък не виждам с нещо Голфа да е по-добър  newsm78 Но не за това съм избрал тази кола. Качвал съм се и в Тигуан и в Куга (като купувах моя това беше конкуренцията) и ако пак трябваше да избирам пак Кашкай бих си взел.
Всеки с вкуса си Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 479
Още един глас за Кашкай и от мен. Имаме го от юли месец. Тъй като по принцип сме почитатели на Хонда, имаше хора, които ни уверяваха, че след Хонда, Нисан Кашкай ще ни разочарова. Засега това не се случва. Купихме колата след 6 месечно умуване. Ще се радвам, ако някой сподели отзиви за +2, защото сме с три деца и обмисляме дали Кашкай +2 да не ни стане основна семейна кола. В момента Кашкая е моя кола (но задната седалка определено не става за комфортно пътуване с три деца-големият ми син, който е на 14 се вози отпред, а малките - отзад), а семейна кола ни е друга.

# 70
  • Мнения: 681
Здравейте.
За сега сме много доволни от Кашкая-страхотен автомобил,много маневрен и удобен за из града.Вече започнах да му свиквам с габаритите.В началото ми беше малко големичък(бях свикнала на размерите на Голф 3),но вече нямам проблеми.Със кеф си го караме.
А сега да се оплача.Автомобила ни е на 2 месеца,а вече някой завистлив комшия успя да ни го НАДРАСКА.Надрасканото е на предния капак отгоре,около 10 см.е,но е доста натиснато.Няма да се размине само с пастиране.
Така,че сега ще трябва да се занимаваме със застрахователите.

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 10:55 от valivana

# 71
  • Мнения: 240
valivana, абсолютно нормално явление е това! И на предишната ми кола се беше случило същото на един паркинг пред офис-сграда, което е най-абсурдното! И на една предишна кола на баща ми- пак същото, още докато беше чисто нова...а последно и на приятеля ми му се случи, пред тях!  #Crazy Нямам думи просто...

Както и да е, исках да спомена за нещо в Кашкая, което много ме дразни! Какви са вашите ключове? Или сте с автоматично отключване? Понеже аз съм си нормален ключ, който е отвратителен, все едно колата не е 2008ма година, а 1990  ooooh! Иначе другият ни не е с ключ и това, което е вместо него /не знам как му се казва  Laughing/ си изглежда нормално...обаче моят ключ е....малко грозничък! Интересно ми е всички ли са като моя?  Laughing

# 72
здравейте и ние се спряхме нa Kaшкайчето, ниво COMFORT 2WD, 2.0 бензин -обаче се оказва че няма test drive кола във Варна.Моля някой да сподели каква е возията на задните седалки .Не е ли твърда?

# 73
  • Мнения: 681
Здравейте.
Возията на Qashqai е много добра,не друса на задните седалки.
Много сме доволни от автомобила.

# 74
  • Мнения: 240
здравейте и ние се спряхме нa Kaшкайчето, ниво COMFORT 2WD, 2.0 бензин -обаче се оказва че няма test drive кола във Варна.Моля някой да сподели каква е возията на задните седалки .Не е ли твърда?

Най-хубавото е точно това, че возията е като на лека кола, не на джип  Peace
На задните седалки е добре, но на предните е още по-добре.../май е нормално това, де/  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт