Идеи за летен детски празник!

  • 11 817
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 401
Ето какво се случи в 15 страници, в хаотичен ред:

Задачки за уточняване:

1. Какво става с Ирина - кандидат-ПР. Отказа ли се от нас жената?
2. Сити центъра - контакт за резервен вариант или може би отпадна?!
3. Сътрудничество с институция - коя точно и кой ще свърши тая работа?!
4. Да се изработят винили за сцената от сестрата на Рада - Доли е писала, че плакатите на СНБМ ще свършат същата работа
5. Да потърсим тента - моите колеги не ми съдействаха
6. Медицинско лице за оказване на СМП - още работя по въпроса
7. Членовете на СНБМ да си признаят какви таланти притежават децата им - засега май никой нищо не казва
8. Да се публикува тема-покана и да се пише на Марина Кузманова с молба за включване в Новините и Календар на събитията
9. Да се пуснат анонси в списанията - 9 м., Кенгуру (Хриси го пусна), Моето дете
10. Дискотеката след празника ние ли ще организираме или от МВ - Ани (velmar по озвучаването)
11. Бюджет - кой ще го изготви последно Хриси или Изи?!
12. Да уточним със всички спонсори какъв документ желаят - договор или приходен ордер
13. Да изготвим грамоти за спонсорите
14. Да поканим ФРГИ на празника и по-точно Стефан и Миряна


Персонални задачки:


Рада - да поддържа контакт с МВ, като трябва да направят сценарий; да покани Стефан и Миряна от ФРГИ.

Данте - банери, плакати, 20 фигурки + консумативи.

Vadjra - да осъществи контакт с радио NJOY за анонсиране на празника.

Креми - да търси "Дъга".

Сия - да осъществи контакт с печатниците.

Хриси - да поддържа контакт със спонсора на Саня; да покани Е. Петрова, М. Векилска и К. Савов.

Изи - да изпрати писмо до ФМ+ и Адифарм; да пусне анонса до "9 месеца"; да търси медицинско лице.

# 301
  • София
  • Мнения: 6 259
Сия с едната печатница си е в постоянен контакт  Laughing , а другата, в която ще печатаме, си е ресорна на Dante.  Peace

# 302
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Нали знаете, че нищо няма да печатаме преди да сме го обсъдили с МВ? Въобще нищо не правим без да сме го обсъдили и с тях.

Цитат
Хриси - да поддържа контакт със спонсора на Саня; да покани Е. Петрова, М. Векилска и К. Савов.
- Хриси каза, че ще прати писмото до спонсора на Саня, но надали ще може да се занимава и официалните гости, та кой може да ги поеме?

# 303
  • Мнения: 5 401
Цитат
Хриси - да поддържа контакт със спонсора на Саня; да покани Е. Петрова, М. Векилска и К. Савов.
- Хриси каза, че ще прати писмото до спонсора на Саня, но надали ще може да се занимава и официалните гости, та кой може да ги поеме?

Пу не съм аз!  Mr. Green

В момента пускам писмо + покана към ФМ+, Адифарм и анонса за сп. "9 месеца"

# 304
  • Мнения: 5 401
В момента пускам писмо + покана към ФМ+, Адифарм и анонса за сп. "9 месеца"

Писмата заминаха..  Peace

Сещам се - Влади беше казала, че е на разположение само до края на седмицата. Май трябва спешно да направим поканата в красиво състояние, за да може тя да я качи на сайта!  Peace

Утре ще разгледам бюджета... Много напредва пустото време, а сме до никъде.. Защо само трима/четирима си говорим и действаме тук????

# 305
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Защото винаги така става, затова  Mr. Green
 Или защото всички са се паникьосали заради взривовете  Mr. Green
 Нали знаете, времето в София днес е слънчево с прегърмявания, а от скоро и с прелюлявания  Mr. Green

# 306
  • Мнения: 3 634
Днес нямах нет, надявам се утре да не е така защото съм свободна до обяд и мога да помогна където е необходимо - покана, писмо до официални гости и т.н. Само дайте инструкции!

Плаката е на изчакване докато кажете да подготвя окончателния вариант. Ако сте сигурни в дата и място вече, да направя банерите, а?

# 307
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
  Ако сте сигурни в дата и място вече, да направя банерите, а?

 Peace Давай, 26.07.08 от 17ч.  Hug

# 308
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Важно!
Заради смяната на датата цитирам: Сменяме двамата клоуни (заети са на 26.07) с един фокусник, облечен като клоун. Програмата му е атрактивна и работим от дълго време с него.


Да го имаме предвид при правене на разни неща за празника. Peace

# 309
  • Мнения: 2 534
Ето какво се случи в 15 страници, в хаотичен ред:

Задачки за уточняване:

1. Какво става с Ирина - кандидат-ПР. Отказа ли се от нас жената?
2. Сити центъра - контакт за резервен вариант или може би отпадна?!


Извинявам се от името на Ирина , че не може да помага до септември , не и разрешават и т.н , няма да обяснявам повече тук , а като се видим

# 310
  • Мнения: 5 401
Извинявам се от името на Ирина , че не може да помага до септември , не и разрешават и т.н , няма да обяснявам повече тук , а като се видим

Жени, няма проблем, просто трябваше да знаем дали можем да разчитаме на нея или не!  Hug Да не съм те обидила?!  Embarassed

Евентуално следващия понеделник и вторник няма да съм на работа, така че оставам без нет, но пък ще съм на разположение да нося разни неща насам-натам.  Peace

Не е ли време за нова тема???

# 311

Общи условия

Активация на акаунт