Skype

  • 8 354
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Моля да ме извините ако има някъде такава тема и ако може да ме насочите към нея в такъв случай.
Имам въпрос:
Можеш ли да изтриеш определен чат с някой от абонатите си в скайп? Ако може - как става това?
Къде отива изтритото - нацяло ли се изтрива или е някъде из компютъра? Ако е в компютъра къде мога да го намеря?
Дано да съм била ясна с многото си въпроси...
Искам да разконспирирам нещо, което ме засяга лично.

# 1
# 2
  • Мнения: 3 405
Излез през зелената врата горе в ляво (има човече и пише Напусни) и забрави.
Няма да има вече чат.
Хисторито се трие от настройките: инструменти - настройки - съобщения и КС - води хронология - има прозорец "Изчисти записите", кликаш на него и готово.

# 3
  • Мнения: 123
ако 6тракне6 варху 4ат,6те ти излязат последните сесии ж 4ата дори и да са изтрити

# 4
  • Мнения: 3 405
Ако си напуснал през зелената врата - няма.

# 5
  • Мнения: 109

Аз ще те подмина с мълчание, пък ти дано се сетиш какъв си...

Анджелина, това означава ли, че никъде в компютъра не може да се намери този чат?
А зелена врата има само когато чата е от няколко човека. Когато пиша само с един абонат нямам такава врата.

# 6
  • Мнения: 3 405
Не знам за компютъра.
Някой запознат да каже.

Аз реших, че е такъв чат. Изтрий хисторито както ти написах и пак провери горе на "Чат".
Сега проверих, като изтриеш хисторито остават единичните чатове, но без да се вижда какво е писано в тях. Баба Буна е права.
Ако премахнеш абоната от списъка какво се случва със съобщенията? Това няма да пробвам Wink

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 17:13 от Анджелина

# 7
  • Мнения: 2 229
...
Ако премахнеш абоната от списъка какво се случва със съобщенията? Това няма да пробвам Wink

Ако искаш да махнеш абонат те пита Delete user history as well?

# 8
  • Мнения: 2 388

Ако искаш да махнеш абонат те пита Delete user history as well?
Мен пък не ме пита? newsm78

# 9
  • Мнения: 604
Хм надушвам неща гнило Mr. Green!

# 10
  • София
  • Мнения: 2 019
Не разбирам защо спамите темата на момичето! Ако не можете да й отговорите, й спестете изказванията си колко било гнило или узряло!  Peace
Ако искаш да изчистиш хронологията отиваш на Инструмент - Настройки - Поверителност - Водене на хронология - Изчисти записите. Това е ако искаш да махнеш цялата налична хронология. Ако се отнася само за един абонат отиваш на Хронология - като ти излезат имената на абонатите, с които последно си говорила щракаш върху името на желания абонат с десен бутон и избираш Изтрий желания запис.  Всичко изтрито изчезва нацяло, не можеш да го откриеш в компютъра.  Hug

# 11
  • Мнения: 641
Ако се отнася само за един абонат отиваш на Хронология - като ти излезат имената на абонатите, с които последно си говорила щракаш върху името на желания абонат с десен бутон и избираш Изтрий желания запис.  Всичко изтрито изчезва нацяло, не можеш да го откриеш в компютъра. 

Този чат изчезва, но като дадеш "за 30 дни" или "за седмицата" например ти показва и изтрития.

# 12
  • Мнения: 1 517
Не показва изтритото. Пробвала съм  Mr. Green
Обаче не разбрах авторката на темата иска да скрие свои писания или да прочете нечии чужди  Mr. Green  Mr. Green

# 13
  • Berlin
  • Мнения: 11 237
иска да види хисторито къде се пази в компа. за izq ако беше, щях да помогна, ама за скайп не знам. принципно ако е настроено да пази хистори, го пази в default директория, но тя може да се промени.

# 14
  • Мнения: 123
ако махне6 абоната от списака пак ти излиза 4ата ако ескоро писано де.дори да го блокира6 пак остава.аз дори имам програма 4рез която може да ползва6 два скайпа едновременно.ако ти вар6и работа дай ми имейл да ти я пратя

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 20:21 от баба Буна

Общи условия

Активация на акаунт