Най-скъпите кремове за лице...

  • 6 197
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 932
Ето на това попаднах днес при прегледа на печата.

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=739576&pp=31

 newsm78 newsm78 newsm78

Е, никога повече няма да давам по 700$ за кутийка крем newsm77

# 1
  • София
  • Мнения: 786
Абе тия хора луди ли са?? Кой ги купува тия неща newsm78
Баща ми работи в една парфюмерия на Витошка. Та там имат крем за 300 лева кутийката. Някакъв бил с н'ам си кви си златни частици вътре Shocked И един ден дошъл един мъж и искал да си купи 2 опаковки, та ходили до склада да му ги доставят, щото в магазина имало само една тубичка (то никой като не купува). Представяте ли си, дал е 600 лева само за кремче. #Crazy

# 2
  • Мнения: 1 417
Най вероятно става въпрос за кремовете на Sisley, там май единствено се продават и цената им не се спира на 300лв., май имаше и за около 1000 Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 2 529
То ако кремовете имаха чак такъв ефект (особено 50 мл като за 300-1000лв) пластичната хирургия щеше да пропадне. Laughing
Аз лично по-скоро бих изпробвала някакви процедури за подмладяване например, отколкото да се доверя само на крем Thinking

# 4
  • Мнения: 7 186
Аз лично по-скоро бих изпробвала някакви процедури за подмладяване например, отколкото да се доверя само на крем Thinking
Аз също Wink!

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Е, никога повече няма да давам по 700$ за кутийка крем newsm77
А, никога не каzвай "никога" smile3503

# 6
  • Мнения: 3 932
То ако кремовете имаха чак такъв ефект (особено 50 мл като за 300-1000лв) пластичната хирургия щеше да пропадне. Laughing
Аз лично по-скоро бих изпробвала някакви процедури за подмладяване например, отколкото да се доверя само на крем Thinking

Да-а-а, някак си по-ефективно ми се струва...а пък и сигурно по-евтино ще миизлезе.

# 7
  • Мнения: 3 611
Представяте ли си, дал е 600 лева само за кремче. #Crazy

Имал ги човекът - дал ги  Crazy
Представяш ли си zа другите неща по колко дава?  Money

# 8
  • Мнения: 3 537
Аз лично по-скоро бих изпробвала някакви процедури за подмладяване например, отколкото да се доверя само на крем Thinking
Аз също Wink!
Ми разбира се и аз бих направила така,определено и по-евтино ще излезне. Wink

# 9
  • Мнения: 2 978
Има и такива хора, дето не си знаят парите....за тях тези 500лв са нищо...бълха ги ухапала.

Изобщо не се учудвам newsm78

# 10
  • Мнения: 6 472
След като някой дава толкова пари за кремче, дори не искам да знам колко дава за пластични операции!

# 11
  • Мнения: 2 575
Най вероятно става въпрос за кремовете на Sisley, там май единствено се продават и цената им не се спира на 300лв., май имаше и за около 1000 Rolling Eyes

Да, определено те са фаворита на пазара по цени Rolling Eyes Shocked
Аз обаче съм доволна от тези на Clarins пак в същия магазин на Витошка, но няколко пъти по-евтини Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 417
Най вероятно става въпрос за кремовете на Sisley, там май единствено се продават и цената им не се спира на 300лв., май имаше и за около 1000 Rolling Eyes

Да, определено те са фаворита на пазара по цени Rolling Eyes Shocked
Аз обаче съм доволна от тези на Clarins пак в същия магазин на Витошка, но няколко пъти по-евтини Heart Eyes
Я сподели за някой крем. Аз използвам един флуид Clarins мулти хидратиращ , ама и аз не знам доволна ли съм или не съм. Имах една мостра на някакъв дневен крем, който сякаш ми хареса, ама после като отидох да си го купя консултантката реши, че този флуид уж бил по добър за моята
кожа. Със сигурност беше по -скъп Cry

# 13
  • Мнения: 2 575
Най вероятно става въпрос за кремовете на Sisley, там май единствено се продават и цената им не се спира на 300лв., май имаше и за около 1000 Rolling Eyes

Да, определено те са фаворита на пазара по цени Rolling Eyes Shocked
Аз обаче съм доволна от тези на Clarins пак в същия магазин на Витошка, но няколко пъти по-евтини Heart Eyes
Я сподели за някой крем. Аз използвам един флуид Clarins мулти хидратиращ , ама и аз не знам доволна ли съм или не съм. Имах една мостра на някакъв дневен крем, който сякаш ми хареса, ама после като отидох да си го купя консултантката реши, че този флуид уж бил по добър за моята
кожа. Със сигурност беше по -скъп Cry

Хе, ами и аз най-вече ползвам флуида - с фактор 15 - Мултикомфорт, суперхидратиращ ;о))
Но не заради консултантките, а защото го ползвам от 10 години вече ;о))
А също и един страхотен крем - не знам дали ще го напиша правилно - Eclait d'ojour - който вече консултантките ми препоръчаха, но той е по-тежък и по за зимата, а лятото си карам с флуида като теб ;о) Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 9 374
О, аз да ги имах парите, купувам без да му мисля! smile3508 newsm03

В интерс на истината има кремове, които заместват пластични операции. Как го постигат това, и аз не знам. Thinking

От тези изброените аз само за Сисли съм чувала/чела. Но знам, че и Ла прери не им отстъпват по цена.

Общи условия

Активация на акаунт