Моля ви, препоръчайте ми добър гинеколог в Пловдив!

  • 7 434
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте,
От години не мога да се преборя с гъбичките, вече дори не помня от кога....Омръзна ми да сменям гинеколози и всеки път да няма желания ефект. Помогнете ми да отида при добър специалист в Пловдив, за да се опитам да реша окончателно проблема си. Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 844
горещо ти препоръчвам д-р кузманов от торакс.прекрасен млад специалист е и наистина се отнася с нужното внимание към пациентите си.
успех!

# 2
  • Мнения: 3 459
Имаш ли предпочитания дали мъж или жена да е, за да знам какво да отговоря  Rolling Eyes

# 3
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
в Пловдив ходих при д-р Боргоджийска.Преди кабинета й беше срещу Бирената фабрика,но сега го премести на друг адрес.Във в-к Марица можеш да го намериш.Доволна съм от нея. Peace

# 4
Предпочитам да е жена...

# 5
  • Мнения: 286
Препоръчвам ти д-р Йончева, кабинета й е на ул. Иван Вазов, мисля, че все още практикува, докато бях бременна два пъти ходих при нея, много съм доволна, ако искаш телефона й, пиши ми.

# 6
  • Мнения: 254
д-р паскалева най-добрата гинеколожка ходя при нея от повече от 5 години и съм много доволна във белия списък може да прочетеш за нея,тел и е 0888492712,много е внимателна и с две думи разбира си от работата

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 049
в Пловдив ходих при д-р Боргоджийска.Преди кабинета й беше срещу Бирената фабрика,но сега го премести на друг адрес.Във в-к Марица можеш да го намериш.Доволна съм от нея. Peace

Още един глас за Боргоджийска. Ходя само при нея вече повече от 5 год. Кабинета й е в кооперацията срещу входа на стадион Ботев.

# 8
  • Мнения: 2 936
Д-р Шишкова - поликлиниката в Капана

# 9
в Пловдив ходих при д-р Боргоджийска.Преди кабинета й беше срещу Бирената фабрика,но сега го премести на друг адрес.Във в-к Марица можеш да го намериш.Доволна съм от нея. Peace

Д-р Боргоджийска занимава ли се със стерилитет?

# 10
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
в Пловдив ходих при д-р Боргоджийска.Преди кабинета й беше срещу Бирената фабрика,но сега го премести на друг адрес.Във в-к Марица можеш да го намериш.Доволна съм от нея. Peace

Д-р Боргоджийска занимава ли се със стерилитет?

ами нямам представа. newsm78

# 11
  • Мнения: 473
Аз ти препоръчвам д-р Топалова. Супер внимание, невероятен кабинет, невероятна апаратура, прегледа не е евтин, но си струва парите.

# 12
  • Мнения: 1 900
д-р паскалева най-добрата гинеколожка ходя при нея от повече от 5 години и съм много доволна във белия списък може да прочетеш за нея,тел и е 0888492712,много е внимателна и с две думи разбира си от работата
И аз се присъединявам към това мнение. Трябва да ти кажа, че до сега не съм видяла лошо мнение за тази жена.
Частиният й кабинет се намира на ул. Радко Димитриев №27

# 13
# 14
  • Мнения: 728
 Препоръчвам д-р Даскалов,к-ка Медикус Алфа(има само частен прием,не работи със ЗК)
(имам резерви към д-р Шишкова и д-р Боргоджийска,но тук не е черен списък за да се оплаквам,само ще спомена,че втората не можа да разбере,че съм бременна в 4м.,а ми каза,че имам огромна миома,а няколко месеца по-късно аз родих живо и здраво дете)

Общи условия

Активация на акаунт