«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 259 отговора

—офи€

ћнени€: 737
 акво знаете за този крем?
÷итирай

ћнени€: 134
Ѕели€ крем –ачев се прави в √аброво. јз съм от габрово и затова го знам. „овека си го прави в дома  и си го разпростран€ва той. най веро€тно н€ма разрешително за неговото произвоство ама след като и вие знаете за него......... ѕредназначен е за кожни раздразнени€ предимно, подсчено и т.н.  —ух е като консистенци€ и много трудно попива. ѕреди 3-4 месеца струваше 2.50 лв. јз съм го използвала за ранички.
÷итирай

Tам през јтлантически€ океан

ћнени€: 3 847
ѕолзвала съм го , н€мам забележки т.е. н€мах н€какви стран.реакции  Wink иначе малко странно ми изглаждаше написаното  че лекува/вли€ее на 100хил.кожни проблеми  Laughing newsm78

п.п.не ми помогна за кож.проблем за който конкретно го б€х взела , но не ми и навреди
÷итирай

√аброво

ћнени€: 6 646
Ќа мен този крем ми премахна един гол€м мазол от пръст на ръката, само с 3-4 намазвани€. Peace
«а друго не знам дали помага, но не в€рвам да ти навреди. ѕродава се с листовка, в ко€то пише за какво уж може да се използва.
Ќаистина е сух и петната от него трудно се чист€т.
÷итирай

¬≈Ћ» ќ “Џ–Ќќ¬ќ

ћнени€: 540
не б€х чувала за този крем до сега
÷итирай

ћнени€: 1 080
A къде се продава?!?
÷итирай

√аброво

A къде се продава?!?

„овекът си го продава у т€х, апартаментът му е на ѕалаузово. “ози крем съм го виждала и в дрогери€та на входа на ј√ отделението в √аброво, но беше 2 пъти по-скъп.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 310
» аз го ползвах в началото по насто€ване на свеки. Ѕебчо му беше зачервено дупето. Ќезнам дали помогна защото го редувах с Ѕочко. ¬ече за дедето не го ползвам. ћного е гъст и трудно се отмива.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 503
ћои познати го ползваха успешно за младежки пъпки.ѕомага и за изгорено и разни екземи.
÷итирай

в реалността

ћнени€: 179
Белия крем Рачев се прави в Габрово. Аз съм от габрово и затова го знам. Човека си го прави в дома  и си го разпространява той. най вероятно няма разрешително за неговото произвоство ама след като и вие знаете за него......... Предназначен е за кожни раздразнения предимно, подсчено и т.н.  Сух е като консистенция и много трудно попива. Преди 3-4 месеца струваше 2.50 лв. Аз съм го използвала за ранички.

Как 2.50лв, бе? Моя позната го взима за 5.50лв. Иначе се продава по аптеките, но твърде рядко се намира т.к. се разпространява не чрез складове за лекарства, а директно от производителя( сиреч Рачев от Габрово ). Има си всичките разрешителни, разбира се. Активните съставки явно са фирмена тайна. Наистина в упътването пише, че помага за 100 работи и аз съм скептик. Съдейки по отзвуците, обаче май наистина прави чудеса. Ако трябват още подробности мога да взема листовката и да напиша по- подробно, ама утре.
÷итирай

√аброво

Да, директно от производителя е 2.50. Wink В дрогерията, в която го видях, беше 4.60, ако не се лъжа. Не му правя реклама, но с моя мазол направи чудо, а се бях отказала, че може да се оправи. Peace

Оказа се, че имам листовка, ето какво пише на нея:

Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. 1-2 намазвания са достатъчни за зарастване на малки ранички, охлузвания и възпаления на кожата.
Ефикасно средство е за следоперационни рани, изгарания на кожата, в това число и слънчеви, рани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи - псориазис. Лекува херпес, напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебетата, рани от залежаване, алергия, рани по краката вследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а същото така и отока. Приложен веднага след нараняване, кремът не позволява да останат белези от раната.

Дадени са адреса и телефона на Рачев, мисля, че може да се поръчва и така. Thinking

Не му правя реклама и нямам нищо общо с него, но ако модераторите преценят, нека изтрият публикацията ми.
« ѕоследна редакци€: вт, 10 юни 2008, 08:53 от Linofrina »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 440
≈дна позната ми го даде,защото синът ми си беше обелил носа и челото.ћазах го с него и му мина много бързо без да остане дори и белег.ћазала съм му и дупето ,когато е било подсечено,а също и себе си ,когато ми излезе н€ко€ пъпка.ƒоволна съм много.
Ќе знам как има толкова широк спектър на деиствие,но ще го използвам и за вбъдеще.
«а цената-мо€та позната ги продава по 5 лева.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 089
» аз  за пръв път го чувам , но честно казано бих го потърсила , заинтригувахте ме  Thinking
—амо се чуд€ от къде ли в —офи€ мога да си го куп€ ....
÷итирай

ћнени€: 10 823
ѕолзвам го основно при ухапвани€ от насекоми- нищо друго не ни действа така, за една вечер пъпките хващат коричка и сърбежът спира. ћалки€т при посещение на село беше из€ден от бълхи, цели€т корем гръб и слабини.  ремът свърши направо чудеса. Ќе знам колко струва, подариха ми го клиенти.
÷итирай

Ќа »зток от –а€

ћнени€: 4 924
Ѕели€ крем –ачев се прави в √аброво. јз съм от габрово и затова го знам. „овека си го прави в дома  и си го разпростран€ва той. най веро€тно н€ма разрешително за неговото произвоство ама след като и вие знаете за него......... ѕредназначен е за кожни раздразнени€ предимно, подсчено и т.н.  —ух е като консистенци€ и много трудно попива. ѕреди 3-4 месеца струваше 2.50 лв. јз съм го използвала за ранички.
и аз така знам Peace
Ћично аз съм много доволна от него.
“еб какво по-точно те интересува за него  newsm78
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 259 отговора