Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-251 от 251 отговора

София

Какво знаете за този крем?
Цитирай

Белия крем Рачев се прави в Габрово. Аз съм от габрово и затова го знам. Човека си го прави в дома  и си го разпространява той. най вероятно няма разрешително за неговото произвоство ама след като и вие знаете за него......... Предназначен е за кожни раздразнения предимно, подсчено и т.н.  Сух е като консистенция и много трудно попива. Преди 3-4 месеца струваше 2.50 лв. Аз съм го използвала за ранички.
Цитирай

Tам през Атлантическия океан

Ползвала съм го , нямам забележки т.е. нямах някакви стран.реакции  Wink иначе малко странно ми изглаждаше написаното  че лекува/влияее на 100хил.кожни проблеми  Laughing newsm78

п.п.не ми помогна за кож.проблем за който конкретно го бях взела , но не ми и навреди
Цитирай

Габрово

На мен този крем ми премахна един голям мазол от пръст на ръката, само с 3-4 намазвания. Peace
За друго не знам дали помага, но не вярвам да ти навреди. Продава се с листовка, в която пише за какво уж може да се използва.
Наистина е сух и петната от него трудно се чистят.
Цитирай

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

не бях чувала за този крем до сега
Цитирай

A къде се продава?!?
Цитирай

Габрово

A къде се продава?!?

Човекът си го продава у тях, апартаментът му е на Палаузово. Този крем съм го виждала и в дрогерията на входа на АГ отделението в Габрово, но беше 2 пъти по-скъп.
Цитирай

София

И аз го ползвах в началото по настояване на свеки. Бебчо му беше зачервено дупето. Незнам дали помогна защото го редувах с Бочко. Вече за дедето не го ползвам. Много е гъст и трудно се отмива.
Цитирай

София

Мои познати го ползваха успешно за младежки пъпки.Помага и за изгорено и разни екземи.
Цитирай

в реалността

Белия крем Рачев се прави в Габрово. Аз съм от габрово и затова го знам. Човека си го прави в дома  и си го разпространява той. най вероятно няма разрешително за неговото произвоство ама след като и вие знаете за него......... Предназначен е за кожни раздразнения предимно, подсчено и т.н.  Сух е като консистенция и много трудно попива. Преди 3-4 месеца струваше 2.50 лв. Аз съм го използвала за ранички.

Как 2.50лв, бе? Моя позната го взима за 5.50лв. Иначе се продава по аптеките, но твърде рядко се намира т.к. се разпространява не чрез складове за лекарства, а директно от производителя( сиреч Рачев от Габрово ). Има си всичките разрешителни, разбира се. Активните съставки явно са фирмена тайна. Наистина в упътването пише, че помага за 100 работи и аз съм скептик. Съдейки по отзвуците, обаче май наистина прави чудеса. Ако трябват още подробности мога да взема листовката и да напиша по- подробно, ама утре.
Цитирай

Габрово

Да, директно от производителя е 2.50. Wink В дрогерията, в която го видях, беше 4.60, ако не се лъжа. Не му правя реклама, но с моя мазол направи чудо, а се бях отказала, че може да се оправи. Peace

Оказа се, че имам листовка, ето какво пише на нея:

Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. 1-2 намазвания са достатъчни за зарастване на малки ранички, охлузвания и възпаления на кожата.
Ефикасно средство е за следоперационни рани, изгарания на кожата, в това число и слънчеви, рани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи - псориазис. Лекува херпес, напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебетата, рани от залежаване, алергия, рани по краката вследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а същото така и отока. Приложен веднага след нараняване, кремът не позволява да останат белези от раната.

Дадени са адреса и телефона на Рачев, мисля, че може да се поръчва и така. Thinking

Не му правя реклама и нямам нищо общо с него, но ако модераторите преценят, нека изтрият публикацията ми.
« Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 08:53 от Linofrina »
Цитирай

Варна

Една позната ми го даде,защото синът ми си беше обелил носа и челото.Мазах го с него и му мина много бързо без да остане дори и белег.Мазала съм му и дупето ,когато е било подсечено,а също и себе си ,когато ми излезе някоя пъпка.Доволна съм много.
Не знам как има толкова широк спектър на деиствие,но ще го използвам и за вбъдеще.
За цената-моята позната ги продава по 5 лева.
Цитирай

София

И аз  за пръв път го чувам , но честно казано бих го потърсила , заинтригувахте ме  Thinking
Само се чудя от къде ли в София мога да си го купя ....
Цитирай

Ползвам го основно при ухапвания от насекоми- нищо друго не ни действа така, за една вечер пъпките хващат коричка и сърбежът спира. Малкият при посещение на село беше изяден от бълхи, целият корем гръб и слабини. Кремът свърши направо чудеса. Не знам колко струва, подариха ми го клиенти.
Цитирай

На Изток от Рая

и аз така знам Peace
Лично аз съм много доволна от него.
Теб какво по-точно те интересува за него  newsm78
Цитирай

На Изток от Рая

......но беше 2 пъти по-скъп.
така е защото след това всеки си слага сам надценка. На моя приятелка майка й пътувала с влак с въпросния човек и той й дал да пробва, та от доста години тя си върти търговия с него. Мисля, че тя си слагаше 1лв отгоре ......а на там по веригата....
Цитирай

Изключително съм доволна от този крем, колежки ми го препоръчаха. Преди месец си поръчах поредните 3 кутиийки директно от д-р Рачев. Не съм от Габрово. Получих ги по пощата, цената беше 4 лв. на кутийка и 2 лв. доставка. Лекувам екзема по двете ръце, вече почти изчезва. Вярно е, че много цапа, но на мен много помогна. Мажа се основно вечер, но е добре да е два пъти на ден. В началото бях доста зле и около две седмици го ползвах сутрин и вечер. Не се мие с вода, може да се почиства само с олио или зехтин. Бях опитала за около година традиционна и нетрадиционна медицина - нищо не помогна така, както този крем. На атопичния дерматит на детето обаче, не подейства добре. Затова пробвайте първо и после купувайте.
Цитирай

София

Изключително съм доволна от този крем, колежки ми го препоръчаха. Преди месец си поръчах поредните 3 кутиийки директно от д-р Рачев. Не съм от Габрово. Получих ги по пощата, цената беше 4 лв. на кутийка и 2 лв. доставка. Лекувам екзема по двете ръце, вече почти изчезва. Вярно е, че много цапа, но на мен много помогна. Мажа се основно вечер, но е добре да е два пъти на ден. В началото бях доста зле и около две седмици го ползвах сутрин и вечер. Не се мие с вода, може да се почиства само с олио или зехтин. Бях опитала за около година традиционна и нетрадиционна медицина - нищо не помогна така, както този крем. На атопичния дерматит на детето обаче, не подейства добре. Затова пробвайте първо и после купувайте.
Точно за атопичен дерматит ме интересуваше, но не го написах предварително, за да са по-обективни отговорите. Вече и аз предполагам, че за АД не е хубаво да се ползва този крем, защото днес се обадих на производителя и ми казаха че основната съставка е цинк, разреждат го с зехтин и слагат билките. Общо взето вече бих го нарекла този крем "крем Здраве с билки". На АД му трябва много омазняване, а цинка изсушава. Предполагам, че все пак ще го използвам, но само на местата където има рани, за да зарастнат по-бързо.
Цитирай

Аз също разпитах подробно по телефона за съставките на крема и пробвах на съвсем малък засегнат участък на кожата на детето. Влоши се. Бях предпазлива, защото наличието на цинк в какъвто и да е крем изсушава кожата му и резултата е ужасен. На ранички и леки изгаряния кремчето помага да зарастнат по-бързо. Peace
Цитирай

Габрово

Този крем е много сух като състав, смятайте как изсушава кожата. Когато съм си мазала проблемния пръст, после ръцете ми изпръхваха от него. Така че пробвайте или се консултирайте с производителя. Confused
Цитирай

АД е алергично заболяване, кремът е за ранички и ухапвания от насекоми основно.
Цитирай

В момента съм намазана с Белия крем на д-р Рачев,защото си скубах космите над устата и обикновенно каквото и да сложа след това (обикновенно крем,който ми падне под ръка...)винаги ми излизат там много дребни пъпчици с връхчета,който страшно болят и кожата много се раздразва.Това е за около седмица ,докато кожата се успокой и после си става нормална и гладка,но през това време....
Та затова този път реших да не слагам какъв да е крем,а някой по "здравословен",без алкохол и реших да пробвам с д-р Рачев.Сега съм се намазала с него,ще преспя с него и дано утре като стана да нямам пъпчици  Praynig ,защото и друг път като ми излизат същия ден като го направя няма нищо и на другия ден като стана какво да видя....Торта с орехи Very Happy Та,дано утре като стана да я няма... Smile
Иначе като цяло моята най-добра приятелка се маже от как се помня с него заради пъпките и лицето и е като "бебешко дупе" Smile Така,че успех на всички...
Аз мога да кажа,че преди имах много,много чувстеителна кожа и постоянно ми излизаха пъпки...и то големи,гнойни...отвратителна работа просто.Спрях да използвам каквото и да е:тоници,кремове (който само още повече омазняват и без това раздразнителната чувствителна кожа),мазила,фон-дьо-тен и т.н. .....Поддържах си кожата постоянно чиста и суха най-важното(в смисъл не мазна) и на местата на пъпките се мажех със салицилов спирт+Витамин А (половин шишенце Вит.А се слага в едно цяло шишенце спирт)и ефекта наистина е много добър.Поне при мен беше така.
Но най-важното е наистина кожата да е чиста и суха......и сега омазни ли ми се кожата,веднага ми излиза пъпка.
Успех на всички.
Цитирай

кв.Изток

Този крем да не е т.нар. бяла микстура, която се продава по аптеките?
Цитирай

Габрово

Този крем да не е т.нар. бяла микстура, която се продава по аптеките?

Не, той си е по рецепта на производителя и май го няма по аптеките. Където съм го виждала, се продава под името "бял крем Рачев".
Цитирай

Узунджово

Ползвала съм този крем за малки ранички и драскотини. Не мога да кажа, че съм недоволна, но и голям ефект не съм видяла. Крамът наистина е много сух. Прилича малко на крем "Здраве".
Цитирай

Варна

Аз съм със себорея, в момента поуспокоена. Днес приятелка ми донесе въпросния крем и се намазах 2 пъти. Ще споделя как се влияе себореята от него. Аз се ок,ебая малко заради изсушаването.
Цитирай

София

Сега видях, че още се обсъжда темата за белия крем...Вече мога да споделя от опит - много е добър за всичи нарушение по кожата които имат нузда от крем който изсуава, за всичко останало е направо вреден (АД, сехборея и т.н.) и аз като някои други говорих с производителя и като ми разказаха от какви съставки го правят стигнах до извода че можем спокойно да го наречем крем Здраве с билки. Това че е "вреден" крема не го казвам с лоша умисъл а както вече и други са писали заради високото си състочние на цинк той много изсушава. Детето ми е с много тежък АД и съм си позволявала да мацвам раничките и те наистина зарастват бързо, но кожата около тях която е просто възпалена от дерматита , а не е на рани много се влошава. Ползвала съм го вече и за разни пъпчици и при мен и при двете деца и е невероятен. А за себореен дерматит е същото като при АД ...от опити върху мъжа ми го казвам. Започнаха да му се появяват ранички на единия клепач и там действа супер, но на само зачервената кожа става ужас...

P.S.:Извинявам се за всичките правописни грешки които съм допуснала както и за пропуснатите запетайки, но...
Цитирай

София

Да споделя и моя опит с крема Рачев. Половинката го ползва от години за краката си, почнат ли да миришат се почва серия от мазане и спи намазан и с чорапи. След това се е случвало по година и повече да не се появява миризма. Един познат- диабетик с отрязани пръсти на краката, ги маже от години и така си е спасил краката от ампутация. Аз го ползвам за рани и съм много доволна, но трябва да се маже по малко, понеже е много силен. Детето все още не съм го мазала, използвам по-леки кремчета за нея.
Поръчваме по телефона и единствено пощенските разходи го оскъпяват.
Цитирай

Варна

НА сина ми пъпките от акнето завяхнаха, хванаха коричка.
При мен, обаче  наитина се изсуши кожата и започна за  се лющи. Спирам.
Цитирай

Бургас

У нас редовно се намира някоя кутийка с крем Рачев, много ефикасен при рани или проблем с краката.
Цитирай

София-в сърцата на моите деца

И на двете деца подсечените дупета ги оправяхме с този крем! За нас е много ефикасен!!
А и за пъпки  е много ефикасен веднага ги  изсушава!Истината ер че наистина има цинк в него и трудно се отмива!! За изгаряне е идеален! Ползваме го от много години! Рачеви го предлагат от къщи! Просто си пазят тайната на рецептата!! Иначе има всички упътвания и разрешения!!/майка ми живее в Габрово ,та и моето дупе е мазано с въпросният крем, но тогава го е правила бабата /. Няма случайни неща! Просто Рачеви не искат да дадат рецептата! Peace
Цитирай

Попово

Мами, които сте поръчвали крема по пощата, може ли да дадете някакви координата на въпросния човек. Искам и аз да си поръчам крема. Не съм питала тук по аптеките дали го има.
Цитирай

За първи път чух за въпросния крем в една скорошна тема за подсечено дупе.
Цитирай

В Балкана :)

аз също съм от габрово и то дори от палаузово ама доскоро не бях 4увала за него,ще го имам в предвид за в бъдеще
Цитирай

Преди две седмици си поръчах кремчето, тъй като го ползвам от отдавна и ми беше на свършване. Телефонът за поръчка е 066/ 800-230. Човекът, с когото говорих, беше изключителна любезен...искам да го поздравя за това и също и за доверието което има у хората Laughing, изпрати ми крема след 2дни на адреса, когото му бях казала, в пакета имаше подробно описание за изпращането на пощенски запис. Ако ви интересува цена: крем-4лв, доставка-2 лв. Ползвам го за пъпки по лицето, за ранички, даже преди време имах кокоши трън, намазах го 2 пъти и изчезна...Още веднъж искам да благодаря на този мил човек Praynig   от Мария Павлова
Цитирай

София

Звучи много зарибяващо този крем, доста евтин забелязвам и все пак някой не се ли е запитал какво ли слагат вътре, пише ли на крема състава му?  Shocked
Цитирай

Не винаги лечението трябва да е скъпо, за да е ефективно. С обикновена смрадлика съм лекувала успешно хемороиди, с които не успях да се справя дълго време с методите на традиционната медицина.
Трябва да видя у нас дали имам информация конкретно за съставките на този крем.
Цитирай

Габрово

Много съм доволна от този крем.
Пръстите на краката ми забираха, понеже нокътя растеше и се забиваше в кожата.
Даже съжалявам, че не знаех по рано за него и ходих на операция. Там с места упойка ми изрязаха част от нокътя и после с два шева ме зашиха. Такава болка изпитах, че секциото нищо не представлява. След това отнова започнаха пак да забират и една приятелка ми каза за този крем. Мазах се  около 2 седмици до пълно оздравяване.
Крема става и за зачервено дупе.
Цитирай

гр.Съединение -бивша Пловдивчанка

ще взема и аз да го потърся при нас този крем ,мерси за информацията за него досега небях го чувала,дано го намеря  че имам доста болежки които той лекува. Wink
Цитирай

Бургас

ЕТ Рачев - Л. Рачев" Любозар Георгиев Рачев, Габрово 5301,
бул. "Столетов" № 30 , вх. А, ап. 1, тел.   066 800 230 - поръчва се по телефона (но min 2 бр.), може да го прати по куриер с наложен платеж  , или да се изпрати пощенски запис. Peace
Цитирай

София

Да споделя и моя опит - беше ми голям проблем че краката ми миришат, както би било за всеки, особено за жена. След използването му преди 3-4 г. може би, нямам този проблем. С две думи на мен ми подейства.
Цитирай

Варна

да  , той съдържа цинк и подсушава и сигурно прави и това. Ще го пробвам на моя  пубер.
Цитирай

на Земята

Аз съм доволна.Наскоро майка ми ме снабди с него чрез нейна позната.
Ползвам го за малкия когато му е зачервено дупето и помага.
Не бих казала,че е сух.Съвсем нормален бял крем на вид.
Цитирай

Лично аз го ползвам от години ,а след като се роди дъщеря ми преди 1 година ,никакъв друг крем не съм ползвала за дупето й,мазала съм я също и по лицето ,когато са й излизали пъпчици от лигите.Страшно ефикасен не го заменям за никакъв друг крем.Поръчах си 3 кутийки през януари ,платих по 5 лева за кутийка.
Цитирай

Момичета, някой може ли да ми каже с каква трайност е?
Изгубила съм листчето, което бе приложено към кутийката. Май беше приготвян през август...
Цитирай

Винаги гледам да имам от него, купувам го за 3 лв. Носи ми го човек от Габрово. Страхотна работа върши за малки ранички или херпес по устата, НЕ ОСТАВАТ БЕЛЕЗИ от изгорено или охлузано, сестра ми го ползва и за детето, като си обели коляно или се пореже, наистина не остават следи от нараняването. Но е много сух и ако си го слагаш за пъпчица по лицето например, трябва да не излизаш, че мястото където намажеш е бяло. Държи се в хладилник и правилото е, че когато мажеш на рана трябва да закачиш и малко от здравата кожа, за да има по - добър ефект. Иначе свекърва ми правеше подобен мехлем за изгорено с мас, невен, тамян и други билки. От него също белези от изгаряне не оставаха.

Трайността му е около година ако го държиш в хладилник, но то се вижда ако е развален, пресича се и мирише неприятно
« Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 16:47 от rosy_bosy »
Цитирай

Доволна съм от крема.Имам алергични обриви по лицето и ми ги маха с няколко намазвания.
Цитирай

София

Понеже родом съм от Габрово,наскоро поръчвах на майка ми да ми купи от крема и да ми донесе,обаче й казали,че от здравните инспекции нещо го подгонили човека,защото той си пази рецептата в тайна,а по изискванията на ЕС неможело да се продава такъв продукт,без да се знае какво има в него.Та за момента кремът е леко излязъл в нелегалност.
Цитирай

Пловдив

Това означава л ,че сега няма да можем да си го поръчаме ? newsm78
Цитирай

На седмото небе

Момичета, някой може ли да ми каже с каква трайност е?
Изгубила съм листчето, което бе приложено към кутийката. Май беше приготвян през август...
1година
А чували ли сте,че се съхранява в хладилник? Аз досега не съм го слагала там, но наскоро майка ми чула от някъде.
Цитирай

А чували ли сте,че се съхранява в хладилник?
Да, на моето листче с информация за приложението беше добавено на ръка. Явно при печата на листовките са пропуснали да го напишат.
Цитирай

Аз използвам крема от години и никога не съм го слагала в хладилник.
Цитирай

София

На съпруга ми много успешно му помага за хемароиди. За друго не сме го ползвали.
Цитирай
Не знам за вас но е факт,че краката ми не намирисват след крема на Д.р Рачев.
Мисля,че си заслужава парите.   ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА
Цитирай

Понеже родом съм от Габрово,наскоро поръчвах на майка ми да ми купи от крема и да ми донесе,обаче й казали,че от здравните инспекции нещо го подгонили човека,защото той си пази рецептата в тайна,а по изискванията на ЕС неможело да се продава такъв продукт,без да се знае какво има в него.Та за момента кремът е леко излязъл в нелегалност.
Сега дали можем да си го поръчаме и да го получим на време?
Цитирай

Пробвай на телефона им! Peace
Цитирай

Преди малко го поръчах по телефона,който сте дали на предната страница.Във вторник ще го получа.10 лева за две кремчета плюс транспорните разходи.
Цитирай

мадрид

радвам се ,4е сте отворили тази тема,заЩото аз преди време го препоръ4ах на една мама в темата за бълхите и останалите невярваЩи ме оплиуха от всякъде.
преди по4ти 11 год.след ходене по мъките с една екзема,при която от разните лекарства запо4на да се разяжда месото ,от  болки и сърбеж не можех да спя.свекървата извади въпросния крем от Шкаф4ето(беШе дори гранясал)намазах се и спах като къпана.за около  10тина  дена месото заздравя дори не ми остана белег.
колкото и неЩа да се изри4ат за свекървите,понякога ни спасяват,нали те съЩо са майки.

от тогава не оставам в хладилника(задължително) без крема РА4ЕВ.не живея в България,но като е на привърШване поръ4вам на роднини и приятели да ми носят.

ползвала съм го за дупето на малката като беШе бебе,4е се обрина от едни памперси.
баЩа ми(лека му пръст)цял живот беШе с гъби4ки на краката,докато не открихме това 4удо,ако ми позволите да го нарека така.сестра ми с акне ,което съЩо излекува с него.
ползваме си го при ухапвания от насекоми,при рани,при херпес и много други.страни4ни ефекти не сме имали.
Цитирай

Интересувам се,дали въпросния крем става за избелване на петънца по лицето и шията?Петната са от пъпчици,имам и лунички доста.....
« Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 15:10 от alisa_13 »
Цитирай

Неизживени спомени

Момичета,зарибихте ме LaughingСега и аз го поръчах,ще го получа във вторник Party и да видим дали е толкова добър-дано Wink
Цитирай

Ами и аз бях писала! Майка ни ни отгледа с този крем и двете със сестра ми , а после ние си отгледахме децата с него!И сега го ползваме-става за пъпки , екземи, обриви! Лошото е , че трудно се измива, защото има цинк в него и трябва вечер да се маже!!!Иначе семейството са много свестни и разбрани хора, които го правят, но не искат да си дават рецептата на никого!! Peace
Цитирай

някъде другаде

И аз съм го ползвала. Докато бях студентка си го купувах директно от човека , а сега му изпращам парите със запис и той ми го изпраща. Ползвала съм го за дълбоки рани и при изгорено и съм доволна.
Цитирай

Лошото е , че трудно се измива, защото има цинк в него и трябва вечер да се маже!!!

Didiela, аз го махам с памуче, натопено в зехтин, олио, бадемово масло. Много лесно става. Ползвам го за маска на лицето си веднъж месечно или на 2 мес. - изчиства кожата ми.
Цитирай

На седмото небе

A някой пробвал ли го е за лишеи? Малката има едни сухи петна по лицето и малко са разранени от чесане. Сега почнах да я мажа, но много го размазва.
Цитирай

A някой пробвал ли го е за лишеи? Малката има едни сухи петна по лицето и малко са разранени от чесане. Сега почнах да я мажа, но много го размазва.
Става , става!!!!Вечер като заспи Peace
Цитирай
Бихте ли ми казали тел-на г Рачев за връзка искам да си го поръчам
Цитирай

Пловдив

Бихте ли ми казали тел-на г Рачев за връзка искам да си го поръчам
бул. "Столетов" № 30 , вх. А, ап. 1, тел.   066 800 230 - поръчва се по телефона (но min 2 бр.), може да го прати по куриер с наложен платеж  , или да се изпрати пощенски запис. Peace
Цитирай

София

Мен също свекървата ме открехна за този крем.
Цитирай

Варна

Аз го ползвам редовно за децата аз лично си мажа лицето наистина е вълшебен но си го купувам оттук/Варна/По точно на баща ми колега живее в кв,Левски до пазара и кадето живее доктора който го прави и ми го купува той,Не зная точен адрес но се учудвам че всички си го вземате от Габрово,Крема който купувам е бяла кутийка и на капачето пише Бял крем Рачев,Вашите такива ли са
Цитирай

На седмото небе

Да, същият. Аз го вземам директно от апартамента му и мисля, че си го прави у тях.
Цитирай

Варна

Аз имам кремчето-доволна съм.Само,че си изгубих листовката с това за какво помага.Знам,че бяха доста неща и сега мисля, че мога да помогна на приятелка стига да я намеря.Затова ви моля,ако някой може да напише точно по листовката за какво помага ще съм много благодарна.
Цитирай

Пловдив

Аз имам кремчето-доволна съм.Само,че си изгубих листовката с това за какво помага.Знам,че бяха доста неща и сега мисля, че мога да помогна на приятелка стига да я намеря.Затова ви моля,ако някой може да напише точно по листовката за какво помага ще съм много благодарна.
Крема притежава силен , противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие .Едно две намазвания са достатъчни за зарастване на малки ранички , охлузвания и възпаления на кожата.
Ефикасно средство е за следоперационни рани , изгаряния на кожата, в това число и слънчеви, рани от измръзване , циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи -псориазис.Лекува херпес, напукани пети и длани , лишеи,протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от измръзване , алергия, рани по краката вследствие на разширени вени , фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка , миризливи кракаи гъбички ,премахва сърбежа, отсранява болката и възпалението , а също така и отока.Приложен веднага след нараняване , кремът не позволява да останат белези от раната.
Peace
Цитирай

Варна

Анели благодаря ти мнооого за съдействието !!! bouquet
Цитирай

Пловдив

Анели благодаря ти мнооого за съдействието !!! bouquet

Love Blush
Цитирай

София

Още един глас за крема на Рачев . Много добре действа и за миризливи крака  Laughing след около месец ползване всяка вечер  след това доста време нямаше проблем с краката .
Цитирай

bouquet
Цитирай
тозии крем е страхотен ... ама наистина... аз бях цялата в пъпъки и то от близо година .,.. използвах какво ли не.. най добарата козметика не ми помагаше.една козметичка ми даде този крем и близо месец го ползвах .. разликата беше невроятна не само пъпките завяхваха а и петната малко по малко изчезаха.. даже още си го ползвам особено веччер редовно се мажа...  препорачвам го и успех на всички които имат пробле с кожата  Embarassed Hug Hug Hug
Цитирай

New Zealand

Този последния постинг ми звучи малко като платените реклами по телевизията  Very Happy
Иначе нямам нищо против да пробвам прословутия крем
Цитирай

Пловдив

Аз без много да го хваля,казвам че ми върши добра работа .Уж го взех за малката, а пък лекувам себе си  Mr. Green
Цитирай

Бургас ...

аз съм доволна от крема.върши работа. Peace
Цитирай

Пак да пиша-страхотен е !! Получих поредните 3 кремчета за следващите месеци! Гледаме да не оставаме без  кремчето в къщи, /станало е 4лв.  обаче/!! Но си заслужава!! Peace
Цитирай
NIAKOI MOJE LI DA MI KAJE KAK DA SI GO PORACHAM I OT KADE AS SAM OT SOFIA
Цитирай

Пловдив

NIAKOI MOJE LI DA MI KAJE KAK DA SI GO PORACHAM I OT KADE AS SAM OT SOFIA

бул. "Столетов" № 30 , вх. А, ап. 1, тел.   066 800 230 - поръчва се по телефона (но min 2 бр.), може да го прати по куриер с наложен платеж  , или да се изпрати пощенски запис.
Цитирай

Бургас

А някой може ли да ми каже, колко време му е годността, понеже имам една кутийка в къщи, но май е поне от преди година - година и половина. newsm78
Цитирай

Пловдив

А някой може ли да ми каже, колко време му е годността, понеже имам една кутийка в къщи, но май е поне от преди година - година и половина. newsm78

В листовката пише , че при нормални  стайни  условия се запазва една година, като при необходимост се разбърква .
« Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 07:12 от Aнели »
Цитирай

Бургас

Мерси, явно не става вече за децата, ще го ползва мъжа ми. Laughing
Цитирай

ст-загора

Момичета и аз днес си поръчах от крема но имам един въпрос след колко време долу-горе ще дойде при вас как е било защото човекът който ми отговори много бързаше и неможах да разбера ще съм много благодарна ако ми дадете някакви координати защото не ми е одобно пак да го притеснявам Благодаря ви предварително bouquet
Цитирай

Момичета и аз днес си поръчах от крема но имам един въпрос след колко време долу-горе ще дойде при вас как е било защото човекът който ми отговори много бързаше и неможах да разбера ще съм много благодарна ако ми дадете някакви координати защото не ми е одобно пак да го притеснявам Благодаря ви предварително bouquet
Най-късно след два дена ще го получиш!
Цитирай

Пловдив

ако ми дадете някакви координати защото не ми е одобно пак да го притеснявам Благодаря ви предварително bouquet

бул. "Столетов" № 30 , вх. А, ап. 1, тел.   066 800 230 - поръчва се по телефона (но min 2 бр.), може да го прати по куриер с наложен платеж  , или да се изпрати пощенски запис.
Цитирай

ст-загора

monii   Благодаря сърдечно  bouquet
Цитирай

А куриер с наложен платеж означава ли, че си го получавам на вратата крема, давам парите на куриера и той си занася в Габрово Mr. Green хич не съм на ясно Mr. Green
Цитирай

Пловдив

А куриер с наложен платеж означава ли, че си го получавам на вратата крема, давам парите на куриера и той си занася в Габрово Mr. Green хич не съм на ясно Mr. Green

Да , това значи. Peace
Цитирай

София

Много хубави отзиви прочетох за този крем за който и аз разбрах съвсем скоро.Отидох си на село преди 1 седмица и една моя леля видя че на краката ми има едно червено петно което се бели и доста ме сърби.Появи ми се след като родих преди 11 месеца.Каза ми че тя има псориазис по целите крака и от много време е ходила по лекари и болници,купувала е много скъпи лекарства които не са и помогнали.Друга жена от село и е казала за този крем и и е дала една кутия.Толкова доволна е останала леля че си е поръчала още 4 кутии и аз като и видях краката нямаше никакви признаци на болеста.Кожата и беше чиста само малко по бяла защото този крем и много гъст и трудно се почиства.Даде ми адреса и тел.на Рачев но до днес не съм си поръчала.Сега смятам да поправя тази грешка след като видях колко доволни хора има от него.А дали е легален или не много не ме интересува,важното е да върши работа а и щом човека си има всички разрешителни няма страшно.Те тия разрешителни не се дават много лесно.
Цитирай

Абсолютно е легален! Даже го продават и по аптеките , ама в Габрово! Peace
Цитирай
Аз след като говорих с него ми го изпрати на другият ден.А аз му изпратих парите със запис
Цитирай

във фантазиите на някои хора

Лекар ми е казвал, че бял крем се изписва, когато не е ясно какво друго да се изпише. Не вреди. Може да помогне. Така че  - не рискувате. Проверете дали ще действа при вас.  Peace
Цитирай

София

Е нямам думи да опиша колко съм доволна от този крем.Поръчах си го в неделя-/миналата/ и във вторних го получих.На детето и излязаха едни пъпки по ръцете ама големи и много червени та целите и ръчички станаха на петна.Веднага я заведох при личната лекарка и тя ми изписа цинкова маз и капки Зиртек.Каза че не е сигурна дали е от храна или от друго.Купих тези лекарства но мойта пикла неиска да пие капките и ги плюва.Реших да я намажа само на едната ръчичка на свивката с този бял крем да я тествам.Все пак е малка-на 11 мес.е.Сутринта я намазах и до вечерта доста се беше успокоило мястото /намазаното/ а около него си беше червено и по другата ръка.Като се прибра мъжът ми го попитах дали намира разлика по ръцете и той каза че едната ръка е по добре от другата.Тогава му казах за този крем и започнах да я мажа всеки ден сутрин и вечер.От ден на ден се виждаше промяната та дори и други майки които бяха видяли какви са и пъпките още на вторият ден казаха че почти няма пъпчици вече.Много се радвам че си го поръчах и възнамерявам да не оставам без него.Аз също си мажа лицето че имам няколко гадни пъпки.Купете си го ако имате кожни проблеми. ТОВА НЕ Е РЕКЛАМА А СЪВЕТ.
Цитирай
Az sym ot Burgas, i  sym chuvala za tozi krem, no tuk ne moga da go otkriq, a naskoro me izgori meduza, poluchi se mnogo golqm obriv, koito strashno hem me boleshe, hem me syrbeshe. Moi poznati mi kazaha da namerq tozi krem, toi shtql mnogo da mi pomogne, no... v Burgas ne go otkrih. Ta bih iskala da moga da imam nqkakvi koordinati za proizvoditelq. Edinstvenoto koeto razbrah, e che e ot Gabrovo.
 Ako ima nqkakyv adres, na koito da moga da se svyrja, publikuvaite go.

Цитирай

И аз съм от доволните. Страхотен е крема. Мисля до живот да го ползвам, дано не го развалят! Мажа пъпки на бебето, на мен, ранички на мъжо. Велик крем!
Цитирай

Сф

ооо..трябва да се пробва, отивам да си поръчвам Smile
Цитирай

Бургас

Майка ми го ползва от доста години, спомням си, че като бях дете ме мажеше с него, аз току що намазах дъщеря ми - снощи я нахапаха комари, ще видя дали ще и помогне. Иначе за себе си го ползвам и до сега - много съм доволна!
Цитирай
страхотен крем . от няколко години моя мъж си маже краката повярваите спяха да миришат
Цитирай

И аз съм доволна, но в началото бях силно предубедена, защото не знаех какво има в него.  Rolling Eyes Едната баба ми го донесе и го слагам дори по лицето на малкия ако се е издрал- минава веднага. Успокоява и сърбеж от гъбички по крака, а след няколко дни ще разбера дали се е повлияло и акне. Малко ми мирише на яхния  Laughing , но щом действа, к'во толкоз.  Mr. Green
Цитирай

София

Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.
Цитирай

България

абсолютно вярно! Hug Hug
В къщи  това е семейният ни крем.Аз го ползвам против гъбички по краката,мъжът ми -срещу хемороиди,синът ми срещу акне.на всички ни помага Hug
Цитирай

София

дабавям и телефони за връзка:

0896110486 за София и
066/800 230 за поръчки от страната

Цитирай

София

0896110486 за София и

Извинявам се, телефонът за София е сбъркан правилният е 0896119486
Цитирай

Каква трайност има този крем?
Цитирай

da i az izpolzvam tozi krem za akne i belezi i naistina pomoga. Smile))))
Цитирай

под тепето

Това кремче е страхотно!!!
Благодарение на него мъжът ми се оттърва от проблема миризливи крака. Laughing
Маже си стъпалата 3 пъти седмично след измиване и ефектът е поразяващ. Дори обувките му се отмирисаха.
Препоръчвам го горещо на всички с подобен проблем. Peace
Цитирай
Здравейте! Миналата седмица се обадих по телефона публикуван няколко поста по-горе и поръчах две кремчета. Много съм доволна от бързият резултат! Доста подсеченото дупе с пъпчици на детенце вече минава. Препоръчвам го и аз.
Цитирай

ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА

Здравейте!Искам да Ви попитам,тъй като страдам от вече почти 2г. от екзема по дланите на ръцете, която се изразява в това, че кожата на ръцете ми е много суха и се цепи до дълбоки рани и ужасно ме сърбят самите рани, дали  този крем е подходящ за мен?Да не би да е подсушаващ кожата?Ако някой от Вас е имал подобен проблем нека да сподели дали кремчето му е помогнало?Благодаря Ви!
Цитирай

Пробвай! Най-малкото -няма да ти навреди-щом за бебета става.... Laughing
Цитирай

София и Морето от време на време

Това кремче доста ме заинтригува. Ще взема да си поръчам за проба.
Цитирай

Някой знае ли, колко е цената на крема сега и колко се плаща за доставка?
Цитирай

Здравейте!Искам да Ви попитам,тъй като страдам от вече почти 2г. от екзема по дланите на ръцете, която се изразява в това, че кожата на ръцете ми е много суха и се цепи до дълбоки рани и ужасно ме сърбят самите рани, дали  този крем е подходящ за мен?Да не би да е подсушаващ кожата?Ако някой от Вас е имал подобен проблем нека да сподели дали кремчето му е помогнало?Благодаря Ви!
Самият крем също е сух и мисля, че няма да има полза.
Цитирай

гр. София

Само да добавя, че кремът излекува подсечената кожа на дупетата на моите бебки и продължаваме да го ползваме профилактично. Преди това бях пробвала всички по-известни марки кремове против подсичане, вкл. Sudocrem, Mustela, A-Derma, Nachtkerzen на Dr. Theiss, Weleda, Klorane, Penaten, Бочко, Здраве, Дефламол, както и отвара от смрадлика и измиване при всяка смяна на пелените. Нищо не помагаше, зачервяването все оставаче. Сега вече нямаме този проблем. Горещо препоръчвам крема за тази цел.
Цитирай

BLN (Плд.)

Zdraveite!

Ima li go tova chudo na prirodata (i cinka) v Plovdiv?! Ili trqbva da se porychva daje i v tozi golqm grad :/

Sled kato izchetoh vsichko za nego v mrejata syshto se navih da go izprobvam, no mi se shteshe da go vidq "na jivo", ako go ima v nqkoi magazin/apteka/? .

Predvaritelno blagodarq s nadejda da me zaradvate Smile)
Цитирай

София

Все пак ми е странно да не се пише какво съдържа този крем.  newsm78
За мен, например, е важно да знам дали има някакво лекарствено вещество, защото се лекувам с хомеопатия. Пък и има хора с разни алергии към нещо, как ще се прецени дали кремът е подходящ за тях?
Цитирай

Варна

А дали се предлага във Варна,искам да пробвам за екзема.Ако не ще поръчвам .
Цитирай

BLN (Плд.)

Porychah go toku-shto po telefona, da vidim Very Happy. Chovekyt beshe mnogo uchtiv i nai-podrobno mi obqsni za moq sluchai kak da go polzvam.

NO naistina iz stranata e nenamiraem po drug nachin, za syjalenie  newsm78.
Цитирай

Няма как да го намерите ,защото човекът не иска да им даде формулата на крема на Патентното ведомство, за да го патентова! Играят си на жмичка. Първо баба им го правеше в Габрово преди 50г. , после синът й , а като почина бабата ,в момента го прави внукът, който доколкото знам е студент в София! Прави са хората да не си дават формулата.Иначе съдържа цинк, ама другото newsm78 няма как да знаем....
Цитирай

BLN (Плд.)

Do momenta ne vijdam da mi e pomognal sreshtu kokoshineca na stypaloto. Jalko ;/
Цитирай

Кокоши тръни не лекува-никой не е писал, че ги лекува.... Confused
Цитирай

selo

Зходравейте! С интерес изчетох мненията ви за кремчето. Все пак - ако някой знае, дали е подходящ за диабетно стъпало или изсушава още повече кожата? По  кое време мога да звъня на посочените телефони? smile3525
Цитирай

Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.

Виж цитата!!!Това го е писал разпространителя за софия, представил се за племеник на производителя.

Аз го открих преди 7-8 години в една дрогерия в Севлиево//крема. Взех го за гъбички по крака.Като плъзнаха тези ми ти гъбички, ужас, по-лошо стана.Обадих се бясна на телефоните от листовката да разпитам и човека ми каза, че щом не ми било помагало за гъбички да съм го ползвала за нещо друго, защото имал многопосочно действие. Shocked В крайна сметка го запазих и действително много ми помагаше за едни гнойни пъпки, които излизаха периодично на едно и също място. Сега като видях темата пак ще си го взема. но не за гъбички!Хаха
« Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 09:19 от gerka »
Цитирай

BLN (Плд.)

Kato se zachete chovek po-vnimatelno nagore - spomenato e.

Nishto de, shte si sedi da grynqsvq nqkyde. Pone ne e prekaleno skypo.
Цитирай

Стара Загора

Искам да попитам тези , които са ползвали крема за лечение на акне-след колко време престават да излизат пъпки? Аз го ползвам вече 15 дена и все още ми излизат гнойни пъпки . Чувала съм, че по-принцип в началото се получава влошаване, докато се изчисти това, което е останало под кожата. Но кога ще се изчисти? Приличам на крастава жаба с тия пъпки. Не знам докога ще издържа така.
Цитирай

Този крем е помагал само при миризливи крака. Мажеш няколко пъти и след това
с месеци не ти миришат . За акне от моя позната знам ,че не е помогнал.
По скоро за рани.

За кокоши трън знам рецепта ,която действа безотказно.
Някой ,ако се интересува да ми каже къде да я напиша ,за да не стане фал
с темите.
Цитирай

По скоро за рани.

с темите.
Може ли  рецептат за кокоши трън да ми я пратиш на лични?
Цитирай

Пловдив

По скоро за рани.

с темите.
Може ли  рецептат за кокоши трън да ми я пратиш на лични?
aко може и на мен  Praynig Hug
Цитирай

Искам да попитам тези , които са ползвали крема за лечение на акне-след колко време престават да излизат пъпки? Аз го ползвам вече 15 дена и все още ми излизат гнойни пъпки . Чувала съм, че по-принцип в началото се получава влошаване, докато се изчисти това, което е останало под кожата. Но кога ще се изчисти? Приличам на крастава жаба с тия пъпки. Не знам докога ще издържа така.
Все пак и някаква диета трябва да направиш. Повечето неща не са само външни.. Peace
Цитирай

За акне и при мен не помогна. Ама никак. За екзема също. Според мен този крем е прехвален и не искат да напишат състава, за да не блесне истината.
Цитирай

За акне и при мен не помогна. Ама никак. За екзема също. Според мен този крем е прехвален и не искат да напишат състава, за да не блесне истината.

То на крема си пише за какво е и далеч не е пенкилер.
Цитирай

Да, пише и аз мога да чета. И прочетох "акне" и "екзема". И не съм споменавала, че е пенкилер. Далеееч съм от подобна мисъл.
Цитирай

На моя няма "акне".    Laughing Би било и странно с оглед обстоятелството, че за лечението му се минава през дерматолог, основно се акцентира на храненето, а не на мазането. Но що да не го запишат пък някои наследници на "марката" в артикулите си, не пречи, особено на тях.  На нас кремът ни помага единствено за бързо лечение на пъпки от ухапвания.
Цитирай

Хъм. Кремът го купихме преди 3-4г. от дома на производителя в Габрово, не от наследниците. Явно вече се е разбрало, че не е ефикасен при акне и са актуализирали листовката  35
Цитирай

Акне -не знам, но пъпки, изгаряния, ухапано от оса, изприщени бебешки дупета и т.н.съм изпробвала. Вероятно за акне, трябва човек да си промени и начинът на хранене.
Цитирай

След като го имам от една година, да кажа- не ми помогна за нищичко. Сега е в хладилника, вмирисан и разводнен от стоене, което ми напомня да го хвърля.  Tired
Цитирай

BLN (Плд.)

След като го имам от една година, да кажа- не ми помогна за нищичко. Сега е в хладилника, вмирисан и разводнен от стоене, което ми напомня да го хвърля.  Tired

Мисля, че и при мен ще стане така, за съжаление  Mad
Цитирай

Стара Загора

За акне определено не помага-след като се мазах почти един месец и ходих постоянно опъпчена се отказах. За изгорено- също не съм доволна-по -добре да се мажеш с маргарин-спира болката и не излизат мехури .
Цитирай

И аз въобще не съм доволна от крема. Взехме го за рани по препоръка на педиатърката ни и след дългите обяснения по телефона и агитации да го препоръчам на приятелките си... Не помогна въобще и отива на боклука!
Цитирай

Аз пък да го похваля този крем.
Помогна на племенника ми  да спрат да му миришат краката.Ходи с маратонки и много му се изпотяваха краката,за миризмата да не говорим.Откакто почна да си маже краката с този крем се оттърва от проблема.
Цитирай

Здравейте момичета!Кажете как да си го поръчам този крем?!
Цитирай

0896110486 за София и

Извинявам се, телефонът за София е сбъркан правилният е 0896119486
Обаждаш се на посочения телефон и даваш поръчка,след като я получиш,изпращаш парите на съответния адрес.
Цитирай

Една баба ми вдигна и каза,че незнае за какво става въпрос....на този който е даден за София...какво да правя?
Цитирай

Ето това са адреса и телефона:

ET "Рачев -Любозар Рачев"
Габрово бул. Столетов 30 вх. А ап. 1
тел: 066/800-230
Цитирай

Здравейте момичета!Кажете как да си го поръчам този крем?!
Цитирай

Баща ми е на 71 г.На 1.04.2011 получи исхемичен мозъчен инсулт.Лежа 13 дена в болницата.Още там получи рана  на лявата част на таза му с големина около 7Х7 см. от залежаването и от отличните условия .Мазахме го с какво ли не.Една санитарка ни продаде мехлема на Рачев.Вярно, за сума надхвърляща редовната, но като сложа разходите по поръчката, пак там ще дойде.Допитахме се до завеждащия неврологично отделение и той каза, че може да го мажем с мехлема.Това ни успокои, а и аз бях чувал вече за него.На два дена му сменяме превръзката и вчера открихме, че раната е засъхнала, като по средата и имаше вече нова розова кожа.Близо до тази рана имаше петно, което беше готово да стане рана,но го блокирахме с този мехлем и то засъхна.На две-три места имаше подобно на мехурчета колкото лешник, които щяха може би да се спукат и след няколко мазания, вече са само зачервени и заздравяващи петна.Дъшеря ми е студентка в Габрово и ще и поръчам да вземе три-четири кутийки.
Цитирай

БГ

Здравейте на всички.
Искам да ми кажете този крем дали се продава в аптеките и на каква цена,актуални ли са телефоните на производитела и ако си поръчам от него и дали става да ми се изпрати по пощата и дали каква е цената му.
Цитирай

bebo6474 , кремът не се продава в аптеките.  Аз лично си го поръчах по телефона и ми го изпратиха от Габрово по пощата. Цената му беше 4лв. на кутийка и мисля, че още 2 лв. ми излезе доставката. За съжаление не пазя телефона, защото аз поне не видях никакъв ефект от този крем!!! Дано на теб да ти помогне.
Цитирай

Здравейте на всички.
Искам да ми кажете този крем дали се продава в аптеките и на каква цена,актуални ли са телефоните на производитела и ако си поръчам от него и дали става да ми се изпрати по пощата и дали каква е цената му.

Цитирай

БГ

Благодаря и на двете дами за отговора. Laughing
Вече го имам този крем от един сайт една моя градска го продаваше,само че незнам как да го използвам, колко да нанеса от него,защото жената ми го продаде без упътването.
Незнам какво количество да слагам,явно по толкова,колкото слагам и със друг крем,нали,а и четох че  ако искам да махна вече нанесеният крем,трудно се маха,трябвало е със олио или нещо подобно,така че се надявам и за това да получа отговор. Wink

И още нещо,искам да го ползвам за краката си,било то миризливи или някакви ранички,само че незнам дали да се мажа с него вечер или сутрин.
Цитирай

Благодаря и на двете дами за отговора. Laughing
Вече го имам този крем от един сайт една моя градска го продаваше,само че незнам как да го използвам, колко да нанеса от него,защото жената ми го продаде без упътването.
Незнам какво количество да слагам,явно по толкова,колкото слагам и със друг крем,нали,а и четох че  ако искам да махна вече нанесеният крем,трудно се маха,трябвало е със олио или нещо подобно,така че се надявам и за това да получа отговор. Wink

И още нещо,искам да го ползвам за краката си,било то миризливи или някакви ранички,само че незнам дали да се мажа с него вечер или сутрин.
Махането на крема става с помощта на мазен крем или олио.
Краката може да си ги мажеш когато и колкото искаш,само сутрин,само вечер или и сутрин и вечер.
Цитирай

ако може да попитам дали този крем помага при екзема ако някой има впечетление моля да сподели
Цитирай

ако може да попитам дали този крем помага при екзема ако някой има впечетление моля да сподели

Помага, помага  Smile Аз си имах такава гадинка зад едното ухо и не искаше с нищо да се маха  #2gunfire Прочетох добри отзиви за този крем, и реших, че няма какво повече да губя. Още с първите 1-2 намазвания се успокои, а след около 2 седмици нямаше и помен от нея  bowuu Успех!!!  bouquet
Цитирай

Здравейте и от мен Smile
И според мен помага. Сестра ми го ползва за екземи и е много доволна, а съпруга ми си лекува краката - още след 2-то намазване спряха да се потят и миризмата изчезна ( маже ги вечер преди лягане ) thumbsup
Ползвам го и за детето при нараняване или ако зачерви  дупето  smile3503
Цитирай

Моля те изтрий си личните съобщения, защото не мога да ти изпратя съобщение..
Цитирай

София

От крема съм доволна, защото на мъжа ми от смрадливите крака няма и следа. Smile Хихи крака са си там де, но миризмата която ме будеше нощем като се прибере от работа и си свали обувките вече я няма! Сега обаче мисля да опитам и за пъпките по лицето си Smile а живот и здраве за дупето на бебето Smile
Цитирай

Бях писала по-напред, че първо на моето дупе,като бебе, минаха обривите и после на моето бебе минаха  пъпките и ..следва на...внуците.. Peace
Цитирай

Изчетох всичко по темата. Относно състава - мисля, че активното вещество е цинков оксид, който присъства  в цинковата маз/паста (където е в комбинация с бял вазелин като помощно вещество), както и в известният крем "Здраве". Може да има и други съставки - не знам  Thinking

Използвала съм цинковата паста за белези - от комари и акне, включително и върху лицето си. Ефектът е чудесен. Дори стари белези избледняват или напълно изчезват. Пробвала съм и за претривания - от обувки, банели на сутиен и т.н. Доволна съм.

Между другото, бих ви препоръчала цинковата паста с две ръце, но знам, че в пишещите в този форум и не харесват и не използват петролни деривати, а белият вазелин (white petroleum jelly) е точно това.

Като гледам нещата, за които е помогнал крем Рачев и като чета описанието на консистенцията, почти съм сигурна, че съдържа цинков оксид и помощно мазно вещество.

Но ми направи впечатлениe, че само една мама се поинтересува от състава. На останалите не им пречи, че той нарочно е крит от производителя. Не казвам, че кремът е лош или вреден, но смятам, че така, както искаме да знаем с какво се храним - ние и децата ни, какво пием и какво дишаме, така трябва да знаем с какво се мажем.

Защото може да се окаже, че производителят слага вазелин или парафин в крема, към което лично аз нямам против, но вероятно на повечето от вас няма да се хареса.
Цитирай

Със сигурност има цинк, защото трудно се измива и всички пъпки изпръхват.. Peaceстои бяло
Цитирай

Изчетох всичко по темата. Относно състава - мисля, че активното вещество е цинков оксид, който присъства  в цинковата маз/паста (където е в комбинация с бял вазелин като помощно вещество), както и в известният крем "Здраве". Може да има и други съставки - не знам  Thinking

Използвала съм цинковата паста за белези - от комари и акне, включително и върху лицето си. Ефектът е чудесен. Дори стари белези избледняват или напълно изчезват. Пробвала съм и за претривания - от обувки, банели на сутиен и т.н. Доволна съм.

Между другото, бих ви препоръчала цинковата паста с две ръце, но знам, че в пишещите в този форум и не харесват и не използват петролни деривати, а белият вазелин (white petroleum jelly) е точно това.

Като гледам нещата, за които е помогнал крем Рачев и като чета описанието на консистенцията, почти съм сигурна, че съдържа цинков оксид и помощно мазно вещество.

Но ми направи впечатлениe, че само една мама се поинтересува от състава. На останалите не им пречи, че той нарочно е крит от производителя. Не казвам, че кремът е лош или вреден, но смятам, че така, както искаме да знаем с какво се храним - ние и децата ни, какво пием и какво дишаме, така трябва да знаем с какво се мажем.

Защото може да се окаже, че производителят слага вазелин или парафин в крема, към което лично аз нямам против, но вероятно на повечето от вас няма да се хареса.

Напълно съм съгласна, че ние като потребители имаме право да знаем какъв е състава!
Доколкото знам рецептата за този крем е много стара и приготвянето му е семейна традиция.
И аз съм го ползвала за дребни ранички и съм доволна.
Относно помощното мазно вещество - почти съм сигурна, че това е някакво естествено масло - бадемово или нещо подобно - защото самият крем мирише особено (но не неприятно) и като че ли ми напомня именно бадемово масло..  100% съдържа и цинков оксид
Цитирай

E, наистина рецептата е много стара. Едно време бабата правеше кремчетата, затова казвам, че и моето дупе е мазано с него,но бабата почина и остави рецептата на синът си и внуците, доколкото знам. После са искали да го патентоват, но някой е искал да им открадне патентът и докато в началото се предлагаше по всички Габровски аптеки, сега се продава почти тайно от човек на човек..Но наистина помага PeaceАз самата помня, като малка,че имах влажна екзема на сгъвката на ръката и не минаваше и не минаваше, докато накрая някой не ни го донесе този крем и после за седмица ми мина   всичко. Изгоряло също минава бързо и нищо не остава , както и миризливи крака, но разбира се за всеки е индивидуално...Всеки сам решава за себе си. Peace
Цитирай

Аз пък да кажа, че съм по-доволна от витасина, този Рачев ми прилича на крем здраве.
Цитирай

Ох, сега прочетох за този крем не съм знаела. Имам суха екзема на крака и мажа с какво ли не, искам да го пробвам, от къде д аси го губя. От София съм. Имам и две лишейчета по гърдите. Дали ще ми минат от него?   Rolling Eyes Моля ви дайте ми информация!  newsm51
Цитирай

Да, пробвай пък може да имаш успех, аз се обадих по телефона и го поръчах, изпратих по пощата парите и така си получих и крема от тяхна страна. Мисля, че някъде назад в темата ги има и координатите.
Цитирай

И аз бих искала да си закупя този крем. как мога да си го доставя?
Цитирай

Здравейте на всички.

Цената е 4 лв на кутийка плюс 2 лв пощенски разходи,поръчва се по телефона.
« Последна редакция: сб, 30 юли 2011, 14:49 от monii »
Цитирай

Аз ползвам този крем за дупето на единият близнак. От както го ползвам се родих, той е с много нежна кожа, и постоянно е изринат. То не бяха лекари, не бяха скъпи "козметични" кремове по 40-50 лева и пак нищо. От както го ползвам съм много щастлива. Препоръчвам горещо, а и цената е достъпна. Peace
Цитирай

Vnimanvaite s tozi krem!!!
Mozje bi pomaga za niakoi problemi, no vredada ot nego syshto ne e za prenebregvane.Prijatelkata mi , kojato ima nekroza na kraka , postrada seriozno.Ranata se infektira....samo or 4 dni mazane c krema.Vizjdam , che otzivite za produkta sa dobri, no v imeto na obektivnostta reshi i az da pisha.Mislete i premisliate predi da go polzvaire Sad
Цитирай

E, как пък се регистрира току-що, за да ни съобщиш това с първият си пост ThinkingНещо хич не ми се връзва...Нали знаеш,че никой не обръща внимание на току що регистрирани потребители с негативно мнение... #2gunfire
Цитирай

Vnimanvaite s tozi krem!!!
Mozje bi pomaga za niakoi problemi, no vredada ot nego syshto ne e za prenebregvane.Prijatelkata mi , kojato ima nekroza na kraka , postrada seriozno.Ranata se infektira....samo or 4 dni mazane c krema.Vizjdam , che otzivite za produkta sa dobri, no v imeto na obektivnostta reshi i az da pisha.Mislete i premisliate predi da go polzvaire Sad
Да не говорим че писането на български е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  във форума!!!! Naughty
Цитирай

presi вчера се регистрирах,не знаех за тези правила.
didiela Не ми се е налагало до сега да се регистрирам в БГ Мама.Не искам да убеждавам никого в нищо,просто споделям опит.Правя го на този сайт,защото от него научих за въпросния крем.Всеки е свободен сам да прецени.Съжалявам ако съм причинила дискомфорт у някого.Надявам се следващия коментар на този сайт да бъде позитивен.
Цитирай

Виждам,че към новорегистрираните с негативно мнение се отнасят подозрително,но смятам,че съм длъжна да предупредя хората в този форум.Бъдете внимателни!Ще споделя личния си опит.От януари тази година ходя по мъките с рана на палеца-след хиляди мазила, вливания и лекуване ,горе-долу беше зарастнала.След като прочетох прекрасните отзиви за крем Рачев в БГ Мама ,реших да си "дооправя раната".Поръчах го и на втория ден получих страшни болки.Обадих се на г-н Рачев и той убедено ми каза да продължа да мажа въпреки болката.След още един ден се принудих да отида в болница,където докторите казаха,че раната е инфектирана.В момента съм отчаяна и ядосана на себе си,че така се доверих.Адския кръг започва отново.
Цитирай

Виждам,че към новорегистрираните с негативно мнение се отнасят подозрително,но смятам,че съм длъжна да предупредя хората в този форум.Бъдете внимателни!Ще споделя личния си опит.От януари тази година ходя по мъките с рана на палеца-след хиляди мазила, вливания и лекуване ,горе-долу беше зарастнала.След като прочетох прекрасните отзиви за крем Рачев в БГ Мама ,реших да си "дооправя раната".Поръчах го и на втория ден получих страшни болки.Обадих се на г-н Рачев и той убедено ми каза да продължа да мажа въпреки болката.След още един ден се принудих да отида в болница,където докторите казаха,че раната е инфектирана.В момента съм отчаяна и ядосана на себе си,че така се доверих.Адския кръг започва отново.
Е, как пък и ти се регистрира току що, за да ни уведомиш за негативното си мнение от крема.Нали знаеш има КЗП и там може да се оплачеш !! И за сведение на потребителите на крема Рачев, зад него не се крие г-н Рачев , както си написала.Naughty
В крем Здраве има почти същите съставки и можеш да го ползваш него/нищо лично/
Цитирай

Сега попаднах на тази тема и искам да споделя мнението си по въпроса - този крем наистина върши чудеса ! За няма и две седмици кожата на лицето ми се изчисти и дори досадните пори се свиха.
Всяка вечер го ползвам като маска на много тънък слой, като пропускам зоната около очите и устата, а на сутринта го измивам с топла вода (ако не искате да излезете навън като гейша 4470 )
Цитирай

В горичката, до рекичката

Е, как пък и ти се регистрира току що, за да ни уведомиш за негативното си мнение от крема.Нали знаеш има КЗП и там може да се оплачеш !! И за сведение на потребителите на крема Рачев, зад него не се крие г-н Рачев , както си написала.Naughty
В крем Здраве има почти същите съставки и можеш да го ползваш него/нищо лично/

Защо не приемате негативното мнение?
Аз лично не бих мазала себе си или детето си с този крем. Веднъж ми поръчаха да го купя, тъй като живея в Габрово. Господина си го приготвя в къщи и ти го подава на входната врата, като се оглежда страхливо. Доста е съмнително, но това си е мое мнение.
Цитирай

за детето не бих го ползвала определено Peace, но ще опитам за себе си имам екзема на пръста от година (екзема на домакинята) това чудо не минава с нищо... Tired, някой преборил ли се е този проблем с въпросния крем Рачев?
Цитирай

за детето не бих го ползвала определено Peace, но ще опитам за себе си имам екзема на пръста от година (екзема на домакинята) това чудо не минава с нищо... Tired, някой преборил ли се е този проблем с въпросния крем Рачев?
Ами, пробвай! Поне няма да ти навреди! PeaceАз лично съм го пробвала на мене, като дете, на детето ми като бебе, а до скоро и на неговите деца! LaughingИзрастнаха момък и девойка за чудо и приказ, а от крема си държим винаги в хладилника, ако се изгори човек, ако има рана, ако го ухапе насекомо! Peace
Цитирай

Ами, пробвай! Поне няма да ти навреди! PeaceАз лично съм го пробвала на мене, като дете, на детето ми като бебе, а до скоро и на неговите деца! LaughingИзрастнаха момък и девойка за чудо и приказ, а от крема си държим винаги в хладилника, ако се изгори човек, ако има рана, ако го ухапе насекомо! Peace
+1  Peace
Само да допълня - става и за варикозни рани.
Кремът е чудесен !
Цитирай

Пловдив

Здравейте , помогнал ли е на някой за лишеи този така хвален крем?...че четох четох и има мн противоречиви мнения на кой помогнал за акне , на кой не ... така и с други болежки. Ми то на листовката пише че помага за всичко.. дано наистина е така. Та въпроса ми е помогнал ли е на някой за лишеи и за всички ли става този крем.. за бебе например? Благодаря предварително  bouquet
Цитирай

В момента кремът го ползва приятелка ,бебето е 4м.
Помогнал е и за лишей ,а лично на мен - за обриви.
Пробвай спокойно,ако не помогне няма и да навреди.
А ,колкото до противоречивите мнения - няма панацея за всичко,
както и няма един лек за всички.

Цитирай

Здравейте , помогнал ли е на някой за лишеи този така хвален крем?...че четох четох и има мн противоречиви мнения на кой помогнал за акне , на кой не ... така и с други болежки. Ми то на листовката пише че помага за всичко.. дано наистина е така. Та въпроса ми е помогнал ли е на някой за лишеи и за всички ли става този крем.. за бебе например? Благодаря предварително   :bouquet:
Аз го ползвам за близнаците още от 6-тият месец и съм много доволна, но всеки решава сам за себе си какво да ползва.
Цитирай

Пловдив

Много благодаря за отговорите момичета  bouquet
preci да са ти живи здрави юнаците , видях лентичката че имат рожден ден  bigdance2
Цитирай

А,има ли някой на който този крем е помогнал за  псориазис ? Peace
Цитирай

Чувала съм много хубави отзиви за него , но не съм по ползвала
Цитирай

София

На мен не ми помогна за екзема на ръката /екзема на домакинята/, дори стана по-зле - напука се и започна да кърви. Причината е, че съдържа цинк и изсушава кожата, а в моя случай трябва да се овлажнява. За бебешко дупе сигурно става заради цинка, както и Бочко и т.н, но не помага за всички проблеми.
Цитирай

София

Здравейте мами,
Аз имам вкъщи крема на Рачев. ОТ скоро ми се появи страхотен сърбеж от вътрешната страна на гърдите, отдавам го на предполагаемата себорея, която имам. Сърбежа е толкова силен, че онзи ден така се разчесах, че си направих малка рана на лявата гърда. Мажа се вече трети ден с крема и забелязах, че раничката е започнала да завехва. Този крем на истина помага за много неща. Не знаех, че става и за ухапано от насекоми, а аз имам страхотен проблем с тях, защото явно съм като магнит за комари... ще го ползвам идното лято, дано помогне. Иначе съм доволна като цяло от кремчето Smile
Цитирай

Здравейте,
ЗА МНОГО ГОДИНИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

Прегледах темата и си поръчах три крема, дано помогнат за изгаряне, че на връх нова година моето мъниче много тежко пострада от една римска свещ. Та в този ред на мисли ако някой знае къде да се оплача за некачествени фоерверки моля да сподели , аз на свой ред ще споделя през какви перипети съм минала докато съм си търсела правата.
Цитирай

пробвайте и с класическия дефламол, също много помага при изгаряния.
Цитирай

където си пожелая...даааа...

Момичета, изчетох цялата тема, реших и аз да си го поръчам, но все пак да попитам, понеже не ми стана ясно от публикациите - облекчава ли самия сърбеж при екзема, или само зарастват раните? Питам, понеже при мен причината за тези рани са имено силният сърбеж, колкото и да го контролиром през деня, като заспя се чеша в просъница и на сутринта съм с кръв и рани по ръцете.....дано някой се включи с отговор Praynig
Цитирай

Момичета, изчетох цялата тема, реших и аз да си го поръчам, но все пак да попитам, понеже не ми стана ясно от публикациите - облекчава ли самия сърбеж при екзема, или само зарастват раните? Питам, понеже при мен причината за тези рани са имено силният сърбеж, колкото и да го контролиром през деня, като заспя се чеша в просъница и на сутринта съм с кръв и рани по ръцете.....дано някой се включи с отговор Praynig
Мисля,че първо трябва да се консултираш с лекар , защото това ,което описваш е на нервна почва, а после кожните проблеми!Първо лекувай причината... Peace
Цитирай

Варна

Приличат ми на симптоми на Атопичен дерматит,И този крем няма да ти помогне,Споделям мнение от личен опит,
Цитирай

София

Приличат ми на симптоми на Атопичен дерматит,И този крем няма да ти помогне,Споделям мнение от личен опит,

И според мен няма да помогне, по-скоро силно овлажняващ крем с глицерин. На мен ми изписаха Липобазе, който долу-горе оправя нещата, но не напълно. Все още търся лек и аз за този проблем. Confused
Цитирай

Искам и аз да споделя- имам т.нар екзема на домакинята, от около 2 години, като е на приливи и отливи.От Бургас съм ,но живея от 3 г. в София, та от морето мн добре се повлиява. Ползвам само хомеопатия, на 24 г съм и не искам кортикостероиди и др. тем подомни.Та от около 2 седмици съм на чай от коприва, чай от глухарче/много помага при екземи/ , вечер си правя бани по 15 мин. със вода и сода. Е просто чудесно е ! Моята екзема се появи вследствие на това, че нямахме пералня известно време и аз прах всичко на ръка,та сега нито пера на ръка,нито мия и всичките ми препарати са био или органик.Смених си цялата козметика с био или органик такава, избягвам солено и сладко, кафе не пия. Вярно искат се лишения ,но тези които стадат от това ще азберат че си заслужават. И най-важното- вечер по принцип е по-вероятно да усетите сърбеж ,намалето го до минимум, при мен действаше да отида до чешмата и под топлата вода. Искам да кажа съшо, че от изчетеното до тук и аз си взех крема на рачев за всеки случай, днес пристигна, така че нямам впечатления,но ще го използвам за някоя друга пъпчица мисля. Това е от мен, дано да съм била полезна. Smile
Цитирай

Някъде в облаците

Peace Ползвам крем Рачев вече трета година. Лично съм пробвала за този период върху мен и семейството ми за - херпес - минава ми само от него, рани, пъпки от всякакъв характер, външни хемероиди. Преди около седмица - по препоръка на сестра ми: дъщеря ми си удари челото и то много на ръба на стена в апартамента на майка ми. Първо със зехтин и тръгнах да беля картоф - сестра ми я намаза с крема - за първи път не се появи синьо ..........  Peace Peace Peace
За лишеи - не съм пробвала, дъщеря ми е с атопичен дерматит. Страх ме, защото кремът суши, а нейната атопична кожа - осонвната й профилактика е овлажняване.
Ще следя темата, за да видя отзиви за лишеите. Laughing
Цитирай

Искам и аз да споделя- имам т.нар екзема на домакинята, от около 2 години, като е на приливи и отливи.От Бургас съм ,но живея от 3 г. в София, та от морето мн добре се повлиява. Ползвам само хомеопатия, на 24 г съм и не искам кортикостероиди и др. тем подомни.Та от около 2 седмици съм на чай от коприва, чай от глухарче/много помага при екземи/ , вечер си правя бани по 15 мин. със вода и сода. Е просто чудесно е ! Моята екзема се появи вследствие на това, че нямахме пералня известно време и аз прах всичко на ръка,та сега нито пера на ръка,нито мия и всичките ми препарати са био или ор Sadганик.Смених си цялата козметика с био или органик такава, избягвам солено и сладко, кафе не пия. Вярно искат се лишения ,но тези които стадат от това ще азберат че си заслужават. И най-важното- вечер по принцип е по-вероятно да усетите сърбеж ,намалето го до минимум, при мен действаше да отида до чешмата и под топлата вода. Искам да кажа съшо, че от изчетеното до тук и аз си взех крема на рачев за всеки случай, днес пристигна, така че нямам впечатления,но ще го използвам за някоя друга пъпчица мисля. Това е от мен, дано да съм била полезна. Smile
и аз съм така, но момичетата ме посъветваха да не се надявам напразно Sad, но пък ще си го поръчам заради децата ми Very Happy
Цитирай

Момичета, изчетох всички коментари и мисля да си го поръчам за акнето, което ме мъчи вече 1 година.Моля, споделете опит, ако сте го ползвали за акне.Благодаря! newsm78
Цитирай

Момичета, изчетох всички коментари и мисля да си го поръчам за акнето, което ме мъчи вече 1 година.Моля, споделете опит, ако сте го ползвали за акне.Благодаря! newsm78
Върши страхотна работа-намазваш вечерта и сутринта е прегорялао,но...трябва и хранителен режим, ограничи някои неща , направи малко пречистване и ще видиш ефекта...Понякога трябва да се променим отвътре, за да видим промените и отвън! Peace
Цитирай

София

Момичето,относно "екзема на домакинята"-няма да ви помогне това кремче.При екземата кожата много се изсушава и се бели а този крем допълнително ще я изсуши-пробвала съм.И аз съм с този проблем.Това кремче изключително много ми помага за зачервеното дупе на дъщеря ми и само него ползвам при такъв случай.Но за ръцете за жалост-не,за тях си трябва нещо мазно.
Цитирай

Момичето,относно "екзема на домакинята"-няма да ви помогне това кремче.При екземата кожата много се изсушава и се бели а този крем допълнително ще я изсуши-пробвала съм.И аз съм с този проблем.Това кремче изключително много ми помага за зачервеното дупе на дъщеря ми и само него ползвам при такъв случай.Но за ръцете за жалост-не,за тях си трябва нещо мазно.
Не знам дали се отнася за мен, но благодаря все пак Peace. Аз си го поръчах, но също като теб за малката ми дъщеря, макар че съм доволна и от Бочкото Very Happy.
Цитирай

От София съм,видях че темата е от доста одавна и не знам дали телефона все още е същия Smile За това ще попитам за кординати на този човек и цената на кремчето,за да мога да поръчам  Peace
Цитирай

Аз от4-5 години ползвам крема и съм доволна от него.Имам телефона на човека който го прави тел.066800230.Обаждате се и до 3 дни продукта пристига.Дано Ви е от полза Smile
Цитирай

Svekurva mi( 73 godi6na) ima postavena diagnoza ,,Rosacea".Ot 4 meseca ni6to ne pomaga.Nyakoi da znae dali krema na D-r Rachev pomaga?Naprednala forma ,,Rosacea " s acne.
Blagodarya!
P.S.Izvimyavam se za latineca,ne znam kak da smenya s kirilica
Цитирай

Svekurva mi( 73 godi6na) ima postavena diagnoza ,,Rosacea".Ot 4 meseca ni6to ne pomaga.Nyakoi da znae dali krema na D-r Rachev pomaga?Naprednala forma ,,Rosacea " s acne.
Blagodarya!
P.S.Izvimyavam se za latineca,ne znam kak da smenya s kirilica
Ако не й помогне, поне няма да й навреди! Peace
Цитирай

Стара Загора

Аз го ползвах за акне, което се получи след раждане с големи гнойни пъпки,но не ми помогна,може и да си въобразявам ,но сякаш се влоших от него. Все още се боря с това акне и не мога да намеря решение.
Цитирай

какво друго лекува  този вълшебен бял крем ???
благодаря...
Цитирай

какво друго лекува  този вълшебен бял крем ???
благодаря...
ЛИбовна мъка Laughing
Цитирай

Аз съм от Русе и отдавна следя темата за крем Рачев. Мъжът ми един ден го донесе от работа с някакъв колега си го поръчали, защото се поръчват по два от Габрово. Каза, че ставал за много работи за рани охлузване циери и много друго. Ползвала съм го да лекувам дъщеря си от охлузване.
Но най- вече съм доволна когато го използвах върху дядоми той е инвалид и лежи болен. Лятото когато е горещо и е обездвижен на гърбът му се получи рани направо горния слой кожа беше се обелил и след като го изкъпах го намазах и просто той го излекува той просто изсуши кожата и се получи като един предпазен слой. Кремами е на свършване и го пестя втривам го тънко и икономично.
ПРОСТО ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ КРЕМА Е СТРАШЕН ЕЛЕКСИР БИХ ПРЕДЛОЖИЛА НА ВСЯКА МАЙКА КОЯТО ИАМ ДЕЦА ЗА РАНИЯКИ СИСИНИ  ПРОСТО Е НЕЗАМЕНИМ И НЕВЕРОЯТНО ЕФТИН .  МОЯ КРЕМ Е КУПЕН 2009Г И АЗ ОЩЕ ГО ПОЛЗВАМ И ТОЙ ЛЕКУВА . ДЪРЖА ГО В ХЛАДИЛНИКА . НАИСТИНА ВИ СЪВЕТВАМ ДА СИ ГО ВЗЕМЕТЕ.   

СЕГА ЖЪЗНАМЕРЯВАМ ДА СИ ПОРЪЧАМ ПАК И ПРЕДИ МЕСЕЦИ ЗВЪНЯХ НО НЕМОЖАХ ДА СЕ СВЪРЖА ДА СИ ПОРЪЧАМ , НО ДНЕС СЕ СВЪРЗАХ И ЩЕ ПОРЪЧАМ ЗА  ТЕЗИ КОЙТО ИСКАТ ТЕЛ 066002230

ДАНО ВИ ПОМОГНЕ И НА ВАС.
Цитирай

Четох и то много темата е дълга.Искам да попитам тъй като се залях с много врял чай който ми свали кожата направо точно над едната гърда. Този крем подходящ ли е да мажа за да си зарастне кожата и да не остане белег. Ако е подходящ някаде от софия мога ли да си го купя по най бързия начин че ми е спешно да се мажа?
Много ви благодаря Smile
Поздрави
Цитирай

Четох и то много темата е дълга.Искам да попитам тъй като се залях с много врял чай който ми свали кожата направо точно над едната гърда. Този крем подходящ ли е да мажа за да си зарастне кожата и да не остане белег. Ако е подходящ някаде от софия мога ли да си го купя по най бързия начин че ми е спешно да се мажа?
Много ви благодаря Smile
Поздрави
Кремът е много успешен при изгаряне!!Обадете са на телефон,даден по -назад в темата ,за да ви го пратят по пощата!! Peace
Цитирай

Shumen, Bulgaria

Много Ви моля да ми дадете някакъв телефон ,на който мога да си поръчам от Бял крем Рачев.Ако някой може да ми даде такава информация моля да ми бъде пратена на имейл tantaaa2@abv.bg -БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !
Цитирай

телефонът е 066/ 800 230
Цитирай

Монтана

На този телефон никой не отговаря , звъня вече 4ти ден ... Някакъв друг начин за поръчка  Rolling Eyes
Цитирай

На този телефон никой не отговаря , звъня вече 4ти ден ... Някакъв друг начин за поръчка  Rolling Eyes
Продават го в Габрово в някои аптеки, напр.тази до Дома на хумора.... Peace
Цитирай

Габрово

Звънни на 0896 110 486
Знам, че е само за поръчки от София, но нищо не пречи да попиташ. В Габрово го има и в аптеката срещу театъра.
Цитирай

телефонът е 066/ 800 230
Това е телефона! Преди месец си поръчах крема точно на този телефонен номер.
Цитирай

Има ли го актуално в някоя аптека в София?
Цитирай

Не, само с поръчка става!
Цитирай

Не, само с поръчка става!
Благодаря за информацията!
Цитирай

Използвали ли сте крема заради пъпки по лицето и тялото?
Аз с тази цел си го купих преди три години, но ефект така и не видях  Confused
Имам две кутийки още и се чудя дали пак да не почна да се мажа, но ме е страх да не е с изтекъл срок на годност. Има ли срок  Thinking На кутийката нищо не пише.
Цитирай

Имах страхотни лишеи по ръцете, ставаха на рани, а мъжът ми имаше себореен дерматит, при смяна на сезоните му се зачервяваше кожата покрай носа и челото, оправихме се с кремчетата от този сайт, с прополис и зехтин, много ефикасни. Ето сайта, ако някой има желание да ги опита. http://beemelissa.alle.bg/prices/%D0%BC%D0%B0%D0%B7-%D1%83%D0%BD … 0%B5%D1%80%D1%81/
Цитирай

Имах страхотни лишеи по ръцете, ставаха на рани, а мъжът ми имаше себореен дерматит, при смяна на сезоните му се зачервяваше кожата покрай носа и челото, оправихме се с кремчетата от този сайт, с прополис и зехтин, много ефикасни. Ето сайта, ако някой има желание да ги опита. http://beemelissa.alle.bg/prices/%D0%BC%D0%B0%D0%B7-%D1%83%D0%BD … 0%B5%D1%80%D1%81/
И ти се регистрира вчера само ,за да ни кажеш това? Дали пък не е реклама,а!
Цитирай

Пак ще попитам- има ли срок на годност кремчето?
Цитирай

Габрово

Пак ще попитам- има ли срок на годност кремчето?

На хартиения етикет на моя крем пише Срок на годност 1 година, а датата на производство е поставена с мастилен печат.
Цитирай

Какво значение има кога съм се регистрирала, чета ви отдавна, просто сега си помислих, че може да съм от полза. Не обичам да коментирам излишни неща, а наистина чета форума от години...
Цитирай

Какво значение има кога съм се регистрирала, чета ви отдавна, просто сега си помислих, че може да съм от полза. Не обичам да коментирам излишни неща, а наистина чета форума от години...
Темата е за крем Рачев и тук се коментира точно този крем.
Цитирай

0896 110 486 този номер е изклщючен
066/ 800 230 на този никой не вдига

а ми трябва този крем спешно да го пробвам
ако някой знае друг телефон да го даде
или пък ако има някой от габрово който може да ми го вземе и да ми го прати да ми пише
благодаря предварително
Цитирай

0896 110 486 този номер е изклщючен
066/ 800 230 на този никой не вдига

а ми трябва този крем спешно да го пробвам
ако някой знае друг телефон да го даде
или пък ако има някой от габрово който може да ми го вземе и да ми го прати да ми пише
благодаря предварително

066/ 800 230 - това е телефона, няма друг. Стационарен е, не е мобилен, така че не винаги може да се намерят хората. Обаждай се вечер.
Цитирай

Великобритания-Лондон

Здравейте.Темата е поспряла,но искам да попитам нещо.Майка ми купува този крем от години.Оправи проблемът с краката на баща ми.За рани,пъпки и прочие също съм била свидетел ,че има голямо действие.На скоро на сестричката ми й беше излязла Котешка Екзема (или Котешка Алергия) и с няколко седмици мазане напълно се заличи.Аз имам дъщеричка на 15 месеца,която от Октомври месец има ужасни екземи,които непрекъснато се възпаляват.В крайна сметка тук,където живеем не й помагат изобщо,а сменихме доста препарати-мазила,прахове за пране,продукти за баня.Тя каза,че ще ми прати този крем да я мажа с него,като предварително е попитала по телефона човека дали ще помогнат в нейния случай, и той е потвърдил,че лекува екземи и може да се маже по лицето също.Каза,че трябва да се мажат местата по два пъти на ден,но по-добре било по три пъти,по-бързо ще мине.Интересното,което нито майка ми ,нито аз знаехме,беше че Доктор Рачев й е казал така: Кремът се намазва и когато дойде време за следващо мазане се отстранява-само и единствено със зехтин,тъй като в съдържанието му има такъв.Маха се ,понеже тези мъртви участъци ,които са се отделили трябва да се отстранят.И без да се мие мястото се нанася крема отново.И така 2,по възможност 3 пъти дневно.Надявам се,че съм била полезна.И все пак искам да попитам,има ли от вас излекувани от екземи с този крем?
Цитирай

Аз..имах влажна  упорита екзема на ръцете...мина... PeaceВ крема има цинк и не може да се измива лесно , но всичко прегаря..Резултатът е повече от прекрасен.Мене са ме лекували ,като бебе с този крем, дъщеря ми съм я лекувала,като бебе с този крем, сега нейните бебета лекуваме с този крем-три поколения. Very HappyПърво го правеше баба им и се предлагаше в аптеките в Габрово,сега го предлагат внуците.Но така и не продадоха формулата за крема на разни мошенници. Peace
Цитирай

Ползвам го от няколко години и винаги имам от него.
Изпробван е от моето семейство и близки за изгаряне,
ужилване от насекоми,кървящи рани ,екзема - действа .
Винаги на бебета подарявам от него.
Цитирай

Този крем много успешно се справя с "миризливи крака". Сестра ми го взима за проблемните крака на племенника ми и е много доволна.
Така че, още едно приложение на белия крем Рачев.
Цитирай

Великобритания-Лондон

Ох,дано и аз се похваля с положителен резултат за екземите на дъщеря ми !
Цитирай

със сигурност!! Very Happy
Цитирай

здравейте мили Мами, искам да запитам някоя от вас ползвала ли е чудотворното кремче за белези от акне и дали помага.  newsm78
Цитирай

Великобритания-Лондон

със сигурност!! Very Happy
Didiela,за три дни мазане и има огромен ефект!!!Не вярвах,но вече повярвах SmileЛошото е ,че самият крем много изсушава кожата,а дъщеря ми от бебенце е със суха кожичка и сега точно от три дни,от както го започнахме кремчето и излязаха много участъци със суха кожа,където е бил в близост крема.Ох.... едно оправя,друго разваля.Сега екземите с Рачев мажем,а около тях с лосиона за екземите,който хидратира..Но най-важното е,че след 4 месеца упорито мазане БЕЗ успех,сега за три дни почти се заличиха!Евала!
П.С. В листовката пише,че с упорито мазане премахва белези (това към момичето с коментара преди мен),така че дано ти помогне!
Цитирай

Варна

Помага ли при кокоши трън?
Цитирай

За мазол помага,кокоши трън махнах с крема на Шол.
Не пречи да се пробва.
Цитирай

в най-красивият град

Извинявам се че нахлувам така в темата.За тези от Варна искам да споделя,че крема го има тук.На ул.Любен Каравелов 63.Онази вечер исках да си го поръчам,но ме изненада приятно господина.От около година,а аз от толкова не съм си поръчвала,се продавал в магазина.Хубав ден на всички  bouquet
Цитирай

София

Здравейте!Използвали сме крем Рачев много успешно за декубитални рани получени след инсулт и парализа на половината от тялото.Крема е наистина много добър.Ето линк за онези ,които са в София.  http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=16&t=15338.Вече го правят и тук.    bouquet
Цитирай

В София като се бадиш за поръчка, по пощата ли го пращат или се взема от някъде?
Цитирай

Момичета ,   как да си го поръчам този  бял крем  на  Рачев ?  Дайте ми  адрес или сайт .
Цитирай

София

Здравейте всички,

Извинявам се за кусната намеса, но искам да ви уведомя, че за съжаление в София не го предлагаме. Налага се всички поръчки да минават през Габрово. Телефонът е 066/ 800230.
Извинявам се още веднъж на всички, просто така се стекоха обстоятелствата.
Цитирай

Здравейте, по съвет на една мама от сайта го намерих лесно в Продавалник за 7 лв.
Цитирай

Здравейте, по съвет на една мама от сайта го намерих лесно в Продавалник за 7 лв.
Дано е в срок!
Цитирай

Бългатия-Бургас

днес го купих от билкария в бургас,похвали ми го позната,аз го взех специално за краката против миризми,по цял ден съм със затворени обувки.вечерта се намазват ходилата,слагаш си чорапки и спиш така,на сутринта си миеш краката и готово.
Цитирай

Здравейте!Използвал ли е някой кремчето за следоперативна рана,която нагноява?
Цитирай

traq - не  мисля че е  редно да го използваш за такава рана .  По добре  използвай  смрадлика ( промивай оперативната  рана с отвара от смрадлика) и  задължително  превръзката да е стерилна  (  може превръзката   да  я  изгладиш с  гореща  ютия )
Цитирай

София

Здравейте Hug Изчетох темата и ми стана ясно, че се използва и за лице, за акне говоря, но честно казано ме е страх да се намажа с рема, защото като гледам основно се ползва за други кожни проблеми. Другото, което е моята кожа е ужасно чувствителна и веднага реагира ма кремове и такива неща и съм се напатила доста..... Кожата ми е мазна, както казах много чувствителна, излизат ми пъпки от време на време, но не е някакво тежко акне и разбира се имам пролем с черните точки, та въпроса ми е следния, да рискувам ли с този крем? Thinking Rolling Eyes
Цитирай Публикувано от: компютър

Бургас ...

днес го купих от билкария в бургас,...

Би ли ми казала къде точно се продава тук, в Бургас?
И благодаря!
Цитирай Публикувано от: компютър
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-251 от 251 отговора