Бял крем Рачев

  • 292 652
  • 287
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 90
Porychah go toku-shto po telefona, da vidim Grinning. Chovekyt beshe mnogo uchtiv i nai-podrobno mi obqsni za moq sluchai kak da go polzvam.

NO naistina iz stranata e nenamiraem po drug nachin, za syjalenie  newsm78.

# 121
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Няма как да го намерите ,защото човекът не иска да им даде формулата на крема на Патентното ведомство, за да го патентова! Играят си на жмичка. Първо баба им го правеше в Габрово преди 50г. , после синът й , а като почина бабата ,в момента го прави внукът, който доколкото знам е студент в София! Прави са хората да не си дават формулата.Иначе съдържа цинк, ама другото newsm78 няма как да знаем....

# 122
  • Мнения: 90
Do momenta ne vijdam da mi e pomognal sreshtu kokoshineca na stypaloto. Jalko ;/

# 123
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Кокоши тръни не лекува-никой не е писал, че ги лекува.... Confused

# 124
  • Мнения: 34
Зходравейте! С интерес изчетох мненията ви за кремчето. Все пак - ако някой знае, дали е подходящ за диабетно стъпало или изсушава още повече кожата? По  кое време мога да звъня на посочените телефони? smile3525

# 125
  • Мнения: 4 204
Здравейте всички,

Поради гилемия интерес към Бял крем Рачев искам да ви съобщя,че вече спокойно можете да го намерите в София. Аз и братовчед ми сме внуци на производителя Рачев и живеем в столицата. Вече за тези, които искат,може да го поръчвате от нас,вместо да се изпраща от Габрово. Цената му е същата 5 лв. (от Габрово е 4, но с пощенските разходи за 2 кутийки идва над 10лв.). Минималното количество за поръчка е 2 кремчета. Всеки,който желае може да ми пише на trayanak@mail.bg. Ето няколко думи и за самия крем:

Този лековит бял крем е на повече от 100 години.
Приготвя се по оригинална изпитана народна рецепта и се предава от поколение на поколение.
Опаковката е кутийка по 55г.
Кремът притежава силен противовъзпалителен ефект и има широк спектър на действие. Ефикасно средство е за следоперационни рани,изгаряния на кожата,в това число и слънчеви, пани от измръзване, циреи, забрало, гнойни и трудно заздравяващи рани на диабетици, гнойни и сухи екземи- псориазис. Лекува херпес,напукани пети и длани, лишеи, протрито, подсичане и обриви при бебета, рани от залежаване, алергия, рани по краката впоследствие на разширени вени, фистули при външни хемороиди, гнойно акне, петна и гнойни рани след едра шарка, миризливи крака и гъбички, премахва сърбежа, отстранява болката и възпалението по кожата вследствие на ухапване от насекомо, а също така и отока. Приложен веднага след нараняване кремът не позволява да останат белези от раната.
Едно от най силните му дейсвия е и цялостното премахване на кокоши тръни.

Ако имате въпроси, пишете.


Кокоши тръни не лекува-никой не е писал, че ги лекува.... Confused

Виж цитата!!!Това го е писал разпространителя за софия, представил се за племеник на производителя.


Аз го открих преди 7-8 години в една дрогерия в Севлиево//крема. Взех го за гъбички по крака.Като плъзнаха тези ми ти гъбички, ужас, по-лошо стана.Обадих се бясна на телефоните от листовката да разпитам и човека ми каза, че щом не ми било помагало за гъбички да съм го ползвала за нещо друго, защото имал многопосочно действие. Shocked В крайна сметка го запазих и действително много ми помагаше за едни гнойни пъпки, които излизаха периодично на едно и също място. Сега като видях темата пак ще си го взема. но не за гъбички!Хаха

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 09:19 от gerka

# 126
  • Мнения: 90
Кокоши тръни не лекува-никой не е писал, че ги лекува.... Confused

Kato se zachete chovek po-vnimatelno nagore - spomenato e.

Nishto de, shte si sedi da grynqsvq nqkyde. Pone ne e prekaleno skypo.

# 127
  • Стара Загора
  • Мнения: 71
Искам да попитам тези , които са ползвали крема за лечение на акне-след колко време престават да излизат пъпки? Аз го ползвам вече 15 дена и все още ми излизат гнойни пъпки . Чувала съм, че по-принцип в началото се получава влошаване, докато се изчисти това, което е останало под кожата. Но кога ще се изчисти? Приличам на крастава жаба с тия пъпки. Не знам докога ще издържа така.

# 128
  • Мнения: 640
Този крем е помагал само при миризливи крака. Мажеш няколко пъти и след това
с месеци не ти миришат . За акне от моя позната знам ,че не е помогнал.
По скоро за рани.

За кокоши трън знам рецепта ,която действа безотказно.
Някой ,ако се интересува да ми каже къде да я напиша ,за да не стане фал
с темите.

# 129
  • Мнения: 5 593
Този крем е помагал само при миризливи крака. Мажеш няколко пъти и след това
с месеци не ти миришат . За акне от моя позната знам ,че не е помогнал.
По скоро за рани.

За кокоши трън знам рецепта ,която действа безотказно.
Някой ,ако се интересува да ми каже къде да я напиша ,за да не стане фал
с темите.
Може ли  рецептат за кокоши трън да ми я пратиш на лични?

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Този крем е помагал само при миризливи крака. Мажеш няколко пъти и след това
с месеци не ти миришат . За акне от моя позната знам ,че не е помогнал.
По скоро за рани.

За кокоши трън знам рецепта ,която действа безотказно.
Някой ,ако се интересува да ми каже къде да я напиша ,за да не стане фал
с темите.
Може ли  рецептат за кокоши трън да ми я пратиш на лични?
aко може и на мен  Praynig Hug

# 131
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Искам да попитам тези , които са ползвали крема за лечение на акне-след колко време престават да излизат пъпки? Аз го ползвам вече 15 дена и все още ми излизат гнойни пъпки . Чувала съм, че по-принцип в началото се получава влошаване, докато се изчисти това, което е останало под кожата. Но кога ще се изчисти? Приличам на крастава жаба с тия пъпки. Не знам докога ще издържа така.
Все пак и някаква диета трябва да направиш. Повечето неща не са само външни.. Peace

# 132
  • Мнения: 1 324
За акне и при мен не помогна. Ама никак. За екзема също. Според мен този крем е прехвален и не искат да напишат състава, за да не блесне истината.

# 133
  • Мнения: 24 467
За акне и при мен не помогна. Ама никак. За екзема също. Според мен този крем е прехвален и не искат да напишат състава, за да не блесне истината.

То на крема си пише за какво е и далеч не е пенкилер.

# 134
  • Мнения: 1 324
Да, пише и аз мога да чета. И прочетох "акне" и "екзема". И не съм споменавала, че е пенкилер. Далеееч съм от подобна мисъл.

Общи условия

Активация на акаунт