Бял крем Рачев

  • 292 654
  • 287
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 24 467
На моя няма "акне".    Laughing Би било и странно с оглед обстоятелството, че за лечението му се минава през дерматолог, основно се акцентира на храненето, а не на мазането. Но що да не го запишат пък някои наследници на "марката" в артикулите си, не пречи, особено на тях.  На нас кремът ни помага единствено за бързо лечение на пъпки от ухапвания.

# 136
  • Мнения: 1 324
Хъм. Кремът го купихме преди 3-4г. от дома на производителя в Габрово, не от наследниците. Явно вече се е разбрало, че не е ефикасен при акне и са актуализирали листовката  Joy

# 137
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Акне -не знам, но пъпки, изгаряния, ухапано от оса, изприщени бебешки дупета и т.н.съм изпробвала. Вероятно за акне, трябва човек да си промени и начинът на хранене.

# 138
  • Мнения: 2 178
След като го имам от една година, да кажа- не ми помогна за нищичко. Сега е в хладилника, вмирисан и разводнен от стоене, което ми напомня да го хвърля.  Tired

# 139
  • Мнения: 90
След като го имам от една година, да кажа- не ми помогна за нищичко. Сега е в хладилника, вмирисан и разводнен от стоене, което ми напомня да го хвърля.  Tired

Мисля, че и при мен ще стане така, за съжаление  Close

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 71
За акне определено не помага-след като се мазах почти един месец и ходих постоянно опъпчена се отказах. За изгорено- също не съм доволна-по -добре да се мажеш с маргарин-спира болката и не излизат мехури .

# 141
  • Мнения: 143
И аз въобще не съм доволна от крема. Взехме го за рани по препоръка на педиатърката ни и след дългите обяснения по телефона и агитации да го препоръчам на приятелките си... Не помогна въобще и отива на боклука!

# 142
  • Мнения: 5 593

Аз пък да го похваля този крем.
Помогна на племенника ми  да спрат да му миришат краката.Ходи с маратонки и много му се изпотяваха краката,за миризмата да не говорим.Откакто почна да си маже краката с този крем се оттърва от проблема.

# 143
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!Кажете как да си го поръчам този крем?!

# 144
  • Мнения: 5 593
дабавям и телефони за връзка:

0896110486 за София и
066/800 230 за поръчки от страната



Извинявам се, телефонът за София е сбъркан правилният е 0896119486
Обаждаш се на посочения телефон и даваш поръчка,след като я получиш,изпращаш парите на съответния адрес.

# 145
  • Мнения: 1
Една баба ми вдигна и каза,че незнае за какво става въпрос....на този който е даден за София...какво да правя?

# 146
  • Мнения: 5 593
Ето това са адреса и телефона:

ET "Рачев -Любозар Рачев"
Габрово бул. Столетов 30 вх. А ап. 1
тел: 066/800-230

# 147
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!Кажете как да си го поръчам този крем?!

# 148
  • Мнения: 0
Баща ми е на 71 г.На 1.04.2011 получи исхемичен мозъчен инсулт.Лежа 13 дена в болницата.Още там получи рана  на лявата част на таза му с големина около 7Х7 см. от залежаването и от отличните условия .Мазахме го с какво ли не.Една санитарка ни продаде мехлема на Рачев.Вярно, за сума надхвърляща редовната, но като сложа разходите по поръчката, пак там ще дойде.Допитахме се до завеждащия неврологично отделение и той каза, че може да го мажем с мехлема.Това ни успокои, а и аз бях чувал вече за него.На два дена му сменяме превръзката и вчера открихме, че раната е засъхнала, като по средата и имаше вече нова розова кожа.Близо до тази рана имаше петно, което беше готово да стане рана,но го блокирахме с този мехлем и то засъхна.На две-три места имаше подобно на мехурчета колкото лешник, които щяха може би да се спукат и след няколко мазания, вече са само зачервени и заздравяващи петна.Дъшеря ми е студентка в Габрово и ще и поръчам да вземе три-четири кутийки.

# 149
  • Мнения: 19
Здравейте на всички.
Искам да ми кажете този крем дали се продава в аптеките и на каква цена,актуални ли са телефоните на производитела и ако си поръчам от него и дали става да ми се изпрати по пощата и дали каква е цената му.

Общи условия

Активация на акаунт