Бял крем Рачев

  • 292 938
  • 287
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 126
за детето не бих го ползвала определено Peace, но ще опитам за себе си имам екзема на пръста от година (екзема на домакинята) това чудо не минава с нищо... Tired, някой преборил ли се е този проблем с въпросния крем Рачев?
Ами, пробвай! Поне няма да ти навреди! PeaceАз лично съм го пробвала на мене, като дете, на детето ми като бебе, а до скоро и на неговите деца! LaughingИзрастнаха момък и девойка за чудо и приказ, а от крема си държим винаги в хладилника, ако се изгори човек, ако има рана, ако го ухапе насекомо! Peace
+1  Peace
Само да допълня - става и за варикозни рани.
Кремът е чудесен !

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Здравейте , помогнал ли е на някой за лишеи този така хвален крем?...че четох четох и има мн противоречиви мнения на кой помогнал за акне , на кой не ... така и с други болежки. Ми то на листовката пише че помага за всичко.. дано наистина е така. Та въпроса ми е помогнал ли е на някой за лишеи и за всички ли става този крем.. за бебе например? Благодаря предварително   bouquet

# 182
  • Мнения: 2 126
В момента кремът го ползва приятелка ,бебето е 4м.
Помогнал е и за лишей ,а лично на мен - за обриви.
Пробвай спокойно,ако не помогне няма и да навреди.
А ,колкото до противоречивите мнения - няма панацея за всичко,
както и няма един лек за всички.

# 183
  • Мнения: 1 480
Здравейте , помогнал ли е на някой за лишеи този така хвален крем?...че четох четох и има мн противоречиви мнения на кой помогнал за акне , на кой не ... така и с други болежки. Ми то на листовката пише че помага за всичко.. дано наистина е така. Та въпроса ми е помогнал ли е на някой за лишеи и за всички ли става този крем.. за бебе например? Благодаря предварително   bouquet
Аз го ползвам за близнаците още от 6-тият месец и съм много доволна, но всеки решава сам за себе си какво да ползва.

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Много благодаря за отговорите момичета   bouquet
preci да са ти живи здрави юнаците , видях лентичката че имат рожден ден   bigdance2

# 185
  • Мнения: 20
А,има ли някой на който този крем е помогнал за  псориазис ? Peace

# 186
  • Мнения: 237
Чувала съм много хубави отзиви за него , но не съм по ползвала

# 187
  • София
  • Мнения: 3 026
На мен не ми помогна за екзема на ръката /екзема на домакинята/, дори стана по-зле - напука се и започна да кърви. Причината е, че съдържа цинк и изсушава кожата, а в моя случай трябва да се овлажнява. За бебешко дупе сигурно става заради цинка, както и Бочко и т.н, но не помага за всички проблеми.

# 188
  • Мнения: 1
Здравейте мами,
Аз имам вкъщи крема на Рачев. ОТ скоро ми се появи страхотен сърбеж от вътрешната страна на гърдите, отдавам го на предполагаемата себорея, която имам. Сърбежа е толкова силен, че онзи ден така се разчесах, че си направих малка рана на лявата гърда. Мажа се вече трети ден с крема и забелязах, че раничката е започнала да завехва. Този крем на истина помага за много неща. Не знаех, че става и за ухапано от насекоми, а аз имам страхотен проблем с тях, защото явно съм като магнит за комари... ще го ползвам идното лято, дано помогне. Иначе съм доволна като цяло от кремчето Simple Smile

# 189
  • Мнения: 9
Здравейте,
ЗА МНОГО ГОДИНИ ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

Прегледах темата и си поръчах три крема, дано помогнат за изгаряне, че на връх нова година моето мъниче много тежко пострада от една римска свещ. Та в този ред на мисли ако някой знае къде да се оплача за некачествени фоерверки моля да сподели , аз на свой ред ще споделя през какви перипети съм минала докато съм си търсела правата.

# 190
  • Мнения: 166
пробвайте и с класическия дефламол, също много помага при изгаряния.

# 191
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета, изчетох цялата тема, реших и аз да си го поръчам, но все пак да попитам, понеже не ми стана ясно от публикациите - облекчава ли самия сърбеж при екзема, или само зарастват раните? Питам, понеже при мен причината за тези рани са имено силният сърбеж, колкото и да го контролиром през деня, като заспя се чеша в просъница и на сутринта съм с кръв и рани по ръцете.....дано някой се включи с отговор Praynig

# 192
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Момичета, изчетох цялата тема, реших и аз да си го поръчам, но все пак да попитам, понеже не ми стана ясно от публикациите - облекчава ли самия сърбеж при екзема, или само зарастват раните? Питам, понеже при мен причината за тези рани са имено силният сърбеж, колкото и да го контролиром през деня, като заспя се чеша в просъница и на сутринта съм с кръв и рани по ръцете.....дано някой се включи с отговор Praynig
Мисля,че първо трябва да се консултираш с лекар , защото това ,което описваш е на нервна почва, а после кожните проблеми!Първо лекувай причината... Peace

# 193
  • Варна
  • Мнения: 136
Момичета, изчетох цялата тема, реших и аз да си го поръчам, но все пак да попитам, понеже не ми стана ясно от публикациите - облекчава ли самия сърбеж при екзема, или само зарастват раните? Питам, понеже при мен причината за тези рани са имено силният сърбеж, колкото и да го контролиром през деня, като заспя се чеша в просъница и на сутринта съм с кръв и рани по ръцете.....дано някой се включи с отговор Praynig
Приличат ми на симптоми на Атопичен дерматит,И този крем няма да ти помогне,Споделям мнение от личен опит,

# 194
  • София
  • Мнения: 3 026
Момичета, изчетох цялата тема, реших и аз да си го поръчам, но все пак да попитам, понеже не ми стана ясно от публикациите - облекчава ли самия сърбеж при екзема, или само зарастват раните? Питам, понеже при мен причината за тези рани са имено силният сърбеж, колкото и да го контролиром през деня, като заспя се чеша в просъница и на сутринта съм с кръв и рани по ръцете.....дано някой се включи с отговор Praynig
Приличат ми на симптоми на Атопичен дерматит,И този крем няма да ти помогне,Споделям мнение от личен опит,


И според мен няма да помогне, по-скоро силно овлажняващ крем с глицерин. На мен ми изписаха Липобазе, който долу-горе оправя нещата, но не напълно. Все още търся лек и аз за този проблем. Confused

Общи условия

Активация на акаунт